:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yüreğim acıyoo
joyfull
yüreğim acıyo sanki biri onu avuçlarının içine almış canımı yakmaya çalışıo...onu sewiorum ewet belkide bunu ben bile daha yeni farkediyorum..biliyorum oda beni sewio..ben hayatımda hiçbir zaman onun yanında mutlu oldugum kadar olmadım olamadım..hani aradıgım kişi derler ya hep işte o benim için öyleydi diğer yarım..ama olamadık dewam edemedik zamanla biz ikimizden başka bi sürü etken girdi ilişkimize...olamazdık biz imkansız derlerdi hep türk filmlerinde gülerdim..imkansız aşkmı olur sewiosan olur derdim..küçüktüm tabi bilemezdim...büyüdümmmm...senin aşkınla büyüdüm..olamadık biliorum olamayızda bizimkisi türk filmi misali imkansız aşk..herşey geçmişte kaldı hatıra olarak.senide benide belki yeni hayatlar yeni insanlar aşklar beklio..insana en çok koyanda bu işte..sen we bi başkası..allahım sabır wer bana..bu acı çok ağır gelio bana..sen duymasanda hep söylüyorum bunu kendi kendime..seni sewiyorumm..seni sewiyorum..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler
Yüreğine sağlık
Ara
Masal_yuzLu
aşk imkansızlıktır aslında
yokluktan aşk yaratmaktır bazenSmile

imkansızlık bedenide zihnide RUHUDa yorar...

güzel itiraf tşkler.
Ara
joyfull
evet..aşk emek ister...diğer türlü çabuk biter ve yıpranır..
Ara
asabii miirayy
sagol arkadasimm yuregine saglikk ama uzme kendini herkes herseyy bir gun unutulcakk gecmistee yasanan asklarr gibii tesekkurrlerr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yüreğim susmuyoo bi fikri olan varmı? cambaz 4 583 05-16-2007, Saat: 07:49 PM
Son Yorum: sevgi nehri özlem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:20 PM