:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SENİ SEVİYORUM :eRCi:
MorciveT
Güzel kardeşim ben senin fikirlerine tabiki saygı duyuyorum, benim sana anlatmak istediğim şu: Merak etme, gereken herzaman yapılır ve yapılacaktır. Bugün Süleyman anladı, yarın ben ya da bir başkası. Burda tartışmayla, iğneleyici sözlerle, tavırlarla iş yürümez. Gereken sunumunu yaparsın, yöneticilerimiz okur, aralarında konuşur tartışır ve bir karar verirler. Bu karar uygulanırken emin olabilirsin ki, sitenin bütünü ve şahıslar göz önünde bulundurulur. Karar verildikten sonra itiraz etmenin bir anlamı yok. Bizim kimden ne çıkarımız olabilir ki? Sonuçta benim seni sevdiğimi biliyosun ve benim senden ne gibi bir yaptırımım veya çıkarım olabilir ki? Ceyda'yıda seviyorum, ona neden kötülük yapmak isteyeyim ? Şu ifademi anlamanı istiyorum, yapılan ve atılan her adım, sitenin bütünlüğünü ve huzurunu korumak adına olduğunu bilmelisin. Biliyorsun aslında, sadece sana veya bir başkasına yapılanların unutulduğunu düşünüyorsun, dediğim gibi herşey kayıt içinde.
Ara
ZeNiTH
Hıhı Morcivet Saolasın , Haklısın ...
PrinceSs
Ben bu konuya çocukça,küçük bir kalple cevap vermek istiyorum izin verirseniz...

Duygusuz.com'da herkes hakettiğini alır...

Yani, kim olursa olsun isterse mod,isterse vip,isterse tam bir gönül insanı...Eğer birine bu sitede zararın dokunursa hakettiğin cezayı alırsın...SmileSmileEminimKi yönetimimiz bunu yapar,her zaman...
ZeNiTH
Çocukça Cevap Dedin ..
Haklısın ..
PrinceSs
Haklıyım...
ZeNiTH
e tamam haklısın dedim ..
joyfull
yorum yok....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 412 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 1,955 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 354 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 402 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 465 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:39 AM