:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SENİ SEVİYORUM :eRCi:
SweetCandy
yok canim seninle ne ilgisi varki, ama ben unuttum ya bosverin ya...
Ara
ezoo20
valla söylenecek tek şey şudur sanırsam galiba herhalde..
başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma..
artı hiç inadırcı değilsin aldırma nickli arkadaşım ...
Ara
eRCi
Arkadalar bu konu açıldığından beri yorum yapmaya çalıştım baktımki insanlar bu konuya yorum yaparken birbirlerini kırmaya başladılar aslında suskunluğumun nedeni ne oluyor ne bitiyor bunları çözmeye çalışıyordum çünkü hiç biri bana inandırıcı gelmemişti bu arkadaşımın benim bir tanıdığımdır diye düşünüyordum ve beni işletiyor diye tahmin ediyordum ama baktımki sırf burada değil beni telefonda da rahatsız etmeye başladı telefon numaramı nasıl buldu orası halen meçhul cevap ta alamadım zaten sorduğumda kendisinden ve bana ettiği telefonlarda devamlı olarak benle görüşmek istediğini söylüyordu her ne olursa olsun beni görmek istiyormuş ben zaten kendisine telefonda gerekli açıklamayı yapmıştım nasıl bir durum içinde olduğumu ve böyle bir ilişkinin veya arkadaşlığın asla olmayacağını kendisine söyledim ama baktımki ne söylersem söyleyeyim iç birşey onu ikna etmeye yetmiyor bana dediği şey sadece seni görmek istiyorum diyor ve başka birşey demiyordu bende bunun kendisi için ne kadar zor olacağımı ve benim kendisine karşı bir şey hissetmediğimi bu görüşme olmuş olsa bile bunun devamının geleceğini asla ve asla düşünmemesi gerektiğini söyledim bunları söyledikten sonra işler daha da ciddi boyutlara gelmeye başladı artık forum da değilde telefonda daha çok rahatsız etmeye başladı artık benimde sabrım tükendi ......

Bende dün oturup düşündüm ve artık bu arkadaşla görüşmeye karar verdim çünkü başka bir çıkar yolum kalmadı ve bugun bu arkadaşla görüştüm ve şaşırdım kaldım doğrusu üzüldüm ben böyle birşey beklemiyordum bu kadar görmeden bir insanı nasıl seve bilirdiye düşündüm kendi kendime sonuçta bugun oturduk ve asıl ismi Azime olan bu arkadaşla görüştüm ve söylemek istediklerimi söyledim neden olmayacağını anlatım kendisine bana dediği şey seni gördüm ya yeter dedi ben istediğimi sonuçta başardım dedi ve bundan sonra benimle arkadaş olmak istediğini ve yaptıkları için özür diledi hepsi bu kadar bazı şeylerde bende kalsın....... Smile

Bu olan olaylardan dolayı yaşanan tartışmalardan dolayı hem kendi adıma hem aldıma nick li arkadaşımız adına ben herkesten özür dilerim böylelikle konuda burada kapanmıştır.....

Saygılar.....
ZeNiTH
Sen yaptığını bilirsin erci ..
Kapandı konu ..
Bende kapattım ..
SweetCandy
evet nihayet kapandi yani, sagol sen dogru olani yapmissin...
Ara
ZeNiTH
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biz bu şekilde hakaretlere karşıyız, şahıs kim olursa olsun farketmez. Kırılan ve incilen bir üyemizdir. Buna göz yumamayız.

Peki Morcivet Diyeceklerim Var ..
Gizemli Fırtına İsimli Üye ..
Bana Neler Dediğini ERCİ ve SERHAT gördü ..
Ne yaptılar? Mesajı düzenleyip Argo kelime Kullanamazsınız dediler ..
Peki Ya arada bana edilen hakaretler ..
Onlar hakaret değilmiydi ..
Tisadyec isimli üye şerefsiz dediği için banlanıyor da Adam bana neler diyor , ve uyarı alıyor ..
Bumu adaletiniz ..
Bu önce bizim forumumuz madem , bizim de sözümüzü dinleyin o zaman ..
Bende bana edilen hakaretlerin cezasının Uyarı olmasına karşıyım ..
Tisadyec Şerefsiz Dediği İçin Banlanıyosa , Gizemlli Fırtına da Tehdit ve Hakaret ettiği İçin Banlanır ..2 gün de az gelir ..

Hani Adaletiniz ..
MissBela
kapandigina sefindim hepimiz icin özelliklede erci abi icin..Wink
Ara
ezoo20
emrehan sakın ol yaw..salla gitsin allah aşkına...önemsemeyin arkadaşlar böyle şeyleri ..
kimin ne olduğuna dair az çok fikirlerimiz var..
senide ceydayıda biliyoz erciyide biliyoz..
diğerlerine gelince yeni sayılan üyelerden ve kendilerini ancak böyle tanıtabilmiş insanlar o yüzden boşweri,n gitsin ..
şerfli yda değil boşwerin bunları kafaya takmayın ..artı konunun kapanmasına sevindim erci adına ..
Ara
ZeNiTH
Niye boşvercem ya ..
Adam bana hakaret etsin uyarı alsın ..
Sevdiğimiz bi arkadasımız Birine hakettiği kelimeyi desin ve banlansın ..
Ve benim kimsenin fikrine de ihtiyacım yok , hakkımda ne düşünürsenizde düşünün ..
Ne olduğumu ben biliyom ya yeter bana ..
Ben Haksızlığın olmamasını istiyorum ..
Eşitlik nerde ..
Serhat bana her insan ikinci bi şansı hakeder demişti ..
Hani burdaki ikinci şans ..
Bunda niye tanınmadı o ikinci şans ..
Bırakın allah aşkına şu haksızlıkları artık ..
ezoo20
yaw canım ya yanlış anladın yada ben yanlış yotumlamaktayım ..
biz seni biliyoruz ..edebini ahlakını almış birisin diğerlerini salla demek istemiştim hepsi bu ...
ben sana fikir vermeye falan çalışmıyorum yani ..
değerli bir arkdaşımızsın :
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 426 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 2,035 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 365 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 418 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 488 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 03:58 AM