:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SENİ SEVİYORUM :eRCi:
CeYDa HaNDe KeSiM
YA NEHIR CANIM BENIM LAFLARIMIN KIME YONELIK OLDUGUNU SOYLEDIM USTELIK EMREHANDA BENDE SENI KIRMAK ISTEMEDIK YA CANIM NE OLURSUN BOLE YAPMA :kk:
Ara
ZeNiTH
Yok yok hallettik biz Wink
Yanlıs anlasılmadı ..
MissBela
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bide Aklıma Şöyle Bişey Geliyor ..
ALDIRMa ' nın kız oldugunu hangimiz biliyoruz ?
Söylediklerinin doğruluğu % kaç ?

Bi kız ;
Bu kadar basit olamaz ..

İşletiliyomuyuz ki ..

Neyse ..

ya walla bende pek inanmiorum kis olduguna bana cok yapmacik geldi isletilior olabiliriss sahet kki kizsa ben kizligimdan utandim gerckten bi kiz bukdr düsebilirmi yhaa..
Ara
SweetCandy
tamam ceydacim ben kapattim konuyu, fazla üstelemeye gerek yok...
Ara
MorciveT
Arkadaşlar,

Konuşmalarınız arasında, kişiliğine hiç yakıştıramadığım bazı arkadaşlar ağır hitamlarda bulunmuş ve siz bunu görmemezlikten geliyorsunuz, duygusuz ferdi olarak '' Bu tür konuşmalara bizim sohbetimizde yer yok'' gibisinden uyarıda bulunmuyorsunuz. Buna gerçekten üzüldüm. Bizim yöneticiliğimizden çok, sizin diğer kişilerin olumsuz davranışlarını söyleyip, özür dilemesini ya da bir daha yapmamasını söylemekle yükümlü olduğunuzu benimseyin. Burası sizin siteniz ve bizden önce siz geliyorsunuz. Bunu sohbet içinde bulunan bir çok üyemiz biliyor.

Duygusuz ailelerinden; bu şahıs her kim olursa olsun, şahsiyetine ve kişiliğine hakaret edilmesinden hiç hoşnut olmadım bu zamana kadar ve bundan sonrada olmayacağımı bildiririm.

Demem o ki:

T!SaDYeC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya alllahım sen bana sabır ver boyle bırseyı destekleyen ınsanlarda var ya arkadaslar bu kadar duyarsız olunmaz ya bu nasıl bir düşünce kapasitesidir bu kız gördüğüm en kişiliksiz insan bir insan sevgilisi olduğunu bildiği halde hala o kişiye sarkarmı ya demekki böyle şerefsizlikte oluyormuş kaç defa uyardım seni aldanma anlamamakta ısrar ettin al işte insanda sinir sabır bırakmadınız

Yukarıdaki mesajı atan üyemiz, Blue_Belial adlı üyemize hakaret ettiğini altta açıkça itiraf etmiştir.

T!SaDYeC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım sana yönelik yazılmamıştiki bunlar kime olduğunu belirtmediğim için özür dilerim ama sana hitaben değildi kızzz deli Confusedmiley17: lafım faruk'a ve onun gibilere

Biz bu şekilde hakaretlere karşıyız, şahıs kim olursa olsun farketmez. Kırılan ve incilen bir üyemizdir. Buna göz yumamayız.
Ara
MissBela
ßen eger kirdiysam özür dilerim..herkezden..
Ara
SweetCandy
ben gercekten cok kirildim ama neyse...
Ara
SweetCandy
bosverin ya unutalim kapansin konu en iyisi bu...
Ara
ası_-_kız
allah mutlu etsin ne diyek(L)
Ara
MissBela
eger ben kirdimsa seni ablacim valla amacim kirmak degildii sadece düsüncelerimi söledim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 426 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: wildfang
  İtiRaf EdiYoRum Seni SeviYorum... €BeRimSin 54 2,035 04-08-2022, Saat: 10:21 AM
  Seni Seviyorum A?kim ozgur_yasarim 2 365 04-07-2022, Saat: 03:19 PM
  Seni Seviyorum Erci CeYDa HaNDe KeSiM 3 418 04-06-2022, Saat: 01:27 PM
  halen seviyorum seni :( NiGhTmArE 6 488 04-02-2022, Saat: 08:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 01:05 AM