:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*Ben Çok Yaramazım
PrinceSs
BabamLarla köydeyiz...Babamlar ava gidecekLer..Tabii bende gitmek istiyodum..BabamLar beni götürmediLer..Bende küstüm...Bizim arabanın içine girdim..Biras kestirdim..Snra bi baktım akşam olmuş..Dedim şaka yapiim...BabaannemLer beni aramaya arabaya geLdiLer bende...Arabanın köşesine kendimi attım..GörmediLerr...Sonra birass daha kestirdim..Ben kestirince bütün köy seferber olmuş beni aramaya..SanmışLar bunLarı takip ettin dağda kayboldum..Taa dağa çıkmışLar Big Grin...
Ben arabada millet dağda Big Grin..Snra demişLer "qıs eLden gitti,bunu dağda ayıLar yedi:yikildim: ...Eve geldiLerr..Babam bir baktı arabaya ben uyuyomm..Beni uyandırdı..Eve götürdü..Evde babaannemLer,dedemLer özeLLikle annem bir bağırıyoLar bana..Allah...Bütün köy ayağa kaLktı...
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
*TATLI BELA*
harbi yaramazsın sölicem seni amcama.......
PrinceSs
hehe söLeBig Grin
GCLRNFNS
sen varya sennnnnnnnnnn.....nediyim bilmemkiiiiii...
Ara
*TATLI BELA*
çılgın bu kız ya....
PrinceSs
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen varya sennnnnnnnnnn.....nediyim bilmemkiiiiii...
BEN ya ben Big Grin
>As!_M€L€q<
hehe SmileSmileSmileSmile
ayni Sey Küçüğkken Bnm Basimada Gelmiş Tabe Ben Hatrlamiom 2 Yasindaymisim Yerde Yatiomusuz....
sona Ben Yuvarlana Yuvarlana Yatağin Altin Girmişim Millet Ayni Seni Aradiklari Gibi Beni Aramislar SmileSmile
sona Tabe Halam Akil Etmiş Yatağin Altina Bakmayi Ve Ben SmileSmile
becikkkkkkkkkkk
PrinceSs
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çılgın bu kız ya....
crayz princeSs:KD :KD
PrinceSs
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe SmileSmileSmileSmile
ayni Sey Küçüğkken Bnm Basimada Gelmiş Tabe Ben Hatrlamiom 2 Yasindaymisim Yerde Yatiomusuz....
sona Ben Yuvarlana Yuvarlana Yatağin Altin Girmişim Millet Ayni Seni Aradiklari Gibi Beni Aramislar SmileSmile
becikkkkkkkkkkk
becikk
heheSmileSmileSmileSmileSmile
*TATLI BELA*
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe SmileSmileSmileSmile
becikkkkkkkkkkk

eh buda çılgın ve yaramazmış....:Smile
çekmişsin işte bu cadıya....:Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:47 PM