:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bugün çok mutluyum
dj_cansel53
arkadaşlar bugün çok mutluyum çünkü sevdiğim erkek bizim köye geliyo beni görmeye ne yapacağımı bilmiyorum ben kapalı bi kızım o geldiğinde beni gü<zel görmesi için başımı açarsam güzerl olurmu amam beni sevecek olan erkek beni olduğum gibi sevecekse bende severim ama olmuyo işte lütfen yardım edin yaa bizim sınıfta hangi erkek arkadaşıma benimle çıkarmısın desem kabul ediyo beni gerçekten seviyomular acaba en güzel aşk itirafını kendi sınıfımdan bi arkadaşımdan aldım bana çok kötü davranıyodu bana neden böyle davrandığını sordum bana aynen şöyle dedi seni seviyorum be anlasana artık beni görmezden geliyosun şu anki sevgililm yanımda bi erkek gördümü hemen onu döviyolar. . . ama utanç verici sevgilim
Ara
ÐŽeşaren
GüzeLim kendinin baskaLarina begendirmek icin asLa degistirme kendini ya...
bende kapaLi birisiyim, ama asLa birisine kendimi begendirmek icin basimi acmam...
Ya göründügün gibi oL, yada oLdugun gibi görün[mevLana]

Herseyin hayirLisi oLsun canimWink
Ara
cadım_
degısık bı hayat yada bakıs acısı olmus bencede bırak senı oldugun gıbı sevsınler..
Ara
djseninim
geldimiler cnm merak ettim
Ara
PrinceSs
Ya olduğun gibi görün,
Yada göründüğün gibi ol...
MevLana...

Çok güzeL bi sözz..Bırak..Canım seni nasıl sevdiyse öyle kabullensin...
Hayat bu canım...Daha ne fırsatlar çıkar karşına..Olduğun gibi davran Wink
dj_cansel53
mervecim gelmediler ama bu pazar geliyolar annem görürse yandımm çok kızar anneeemmmm
Ara
happy yeliz
bacım sen ne diyon valla brezilya dizisinden betere senin hayatınn allah yardımcın olsun SadSad
Ara
gkartal
arkdaşım ben kalbin ve yüğreyin sevsin yeterli bence kapalı yada açık olman iç önemli deyil bence yeter kalib güzel olsun bu sende var yeter artar bile
Ara
djseninim
aman salla gözdeye söle tolga gelmesin tolga gelirse sinan da gelecek çekemem o manyakları
Ara
dj_cansel53
yaa ama biz ayrıldık ona çok pişman ol caksın dedim pişman olmuş bana hediye almış kabul etmedim amaaaaaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok mutluyum sevgi nehri özlem 4 419 06-04-2007, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 08:54 AM