:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eger b€n Yok oLMasam biLqi seni Yoq eTMek icin aYaKtaYımdırr...
ßLacK_DragoN
demek Gidiyorsun,omuzlarima Yükleyip Bu Kadar Yaşanmişliğin Acisini Sende Bana Ait Olan Ne Varsa Alip Yanina Giditorsun öylemibeni Böyle Başiboş Beni Böyle Avare Kuşlar Gibi Birakip Gidiyormusun şimdi.özür Dilerim Anlayamiyorum Baştan Anlatsana Bana Bunlarin Nedenini,afedersin Beynim Kaul Etmek Istemiyor Bu Kahrolasi Gerçegi Ha Bire Uğuldayip Duruyor.yaşanan Onca Günler O çilgin Saatlere Ne Oldu Peki? Neydi Bende Ek Olan Yada Ektimde Neden 5 Yilimi Aldin Benden.söyleyecek Tek Kelime Bulamiyorum Gidişine Oysa O Kaar çok şey Varki Haykirmak Istediğim şimdi Hepsi Düğümlendi Boğazima,şerefsiz Diye Haykirmak Vardi Yüzüne Karşi Ama Nedense Gözyaşlarim Gibi O Kelimeyide Sakladim Kendime.sana Verilen 5 Yilin Mükafatimi Olacakti çekip Gitmek.beni Değilde O Kizimi Seçmek Olacakti Söyle Hadi Susma Söyleyalanci Diye Bağirmak Var Ama......hani Bendim Sana Mutluluğu Tattiran,hani Benden Başka Kadin Olamazdi Hayatinda,ayirsakta Yollarimizi Hani Sende Ben Bitmeyecek Tüenmeyecektim,yüreğin Aşkimla Dopdolu Gözlerin Benden Başkasini Görmeyecekti....hani Nerde Nerde Bu Sözlerin?hepsi Yalanmiş Meğerse,ağliyorum Evet Ama Gidişine Değilbeni
Zamansiz Terketmene Hiç Değil Nasil Bir Aptalmişimki Kanmişi 5 Yil Yalan Sözlere Riya Dolu Gözlere,ama Aslinda Sen Beni Değil Kendini Kandirdin Onca Yil,geçen Akşam Nişanin Olmuş Haber Salmişsin Bana Nişanlimi çok Seviyorum Diye Biliyormusun Yikildim önce Ilk Duyduğumda Tüm Dünya çökmüş Gibi Hani Yaşayamam Sandim Nefes Alamam Bir Daha Yürüyemem Konuşamam Bir Daha Gülemem Sandim Bir An ölümü Bile Düşündüm Biliyormusunne Büyük Salaklik Değilmi,,,,,,,
Ve Bir An Anladimki Hayat Tek Senden Ibaret Değil Ve öyle Bir Azim öyle Bir Güç Verdinki Bana Farkinda Olmadan şimdi Sana Son Bir Sözüm Mutlu Olabiliyorsan Olbenden Sana Kalanlarla Ve şunu Kafana Koy Tüm Varliğinla Maddi Manevi Tüm Gücünle Beni Yok Etmeye çaliş Eğer Ben Olmasam Bilki Tüm Gücümle Seni Yok Etmeye çalişacağim Ve Tanirsin Bu Deli Kizi Yaparim Dersem Yaparim Bir Gün Yok Edeceğim Seni Unutma....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 684 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 417 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 381 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 285 04-14-2022, Saat: 05:29 PM
  Seni Seviyorum ezoo20 18 1,059 04-14-2022, Saat: 01:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:16 PM