:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ...
Firari Fırtına
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
aaaa demek ben hakketmiyorumm haa...hıh sitede en çok hakeden benim bikeremmm:hihi :hihi :hihi

ne yapmak lazım haketmek içinsee artıkınBig GrinBig Grin

30 mekik çek hele , belki düşünürüm Big GrinBig GrinBig Grin

Sevg ...
EYVALLAH
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:30 mekik çek hele , belki düşünürüm Big GrinBig GrinBig Grin

Sevg ...

başka isteğiniz varsa peçeteye yazıp gönderin:hihi :hihi :hihi
Ara
Firari Fırtına
Niye peçete , siz assolismisinizki Big GrinBig Grin yavv yine güldürdün beni haa , allahda seni gülsürsün ...Big GrinBig Grin:d

Sevg ...
EYVALLAH
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niye peçete , siz assolismisinizki Big GrinBig Grin yavv yine güldürdün beni haa , allahda seni gülsürsün ...Big GrinBig Grin:d

Sevg ...

şöyleki assolist gibi güselim :yikildim: :yikildim: :yikildim:
farkında olmayabilirsiniz ama ben komik bi insanımdırrr.....nese geç olsun güç olmasın:hihi :hihi :hihi
Ara
ROSE
teşekkür ederim en başta sana fırtına ...hayatta karşı olduğum bişey varsa bu ortamı kötülemek için değil sanal başlığı altında resim eklenmesidir... biliyoruz ki seninde dediğin gibi resimlerin nerde ne şekilde karşımıza çıkacağı belli olmaz...ki yapan yapıo bunu..

hasan senin söylediğin konu da umarım ders alırlar ..

insanların böyle küçük düşmeleri hiç hoş olmaz ..herkes kendinden sorumludur bu hayatta..umarım diyorum sadece yapması onlara kalır...
Ara
Firari Fırtına
şöyleki assolist gibi güselim :yikildim: :yikildim: :yikildim:

farkında olmayabilirsiniz ama ben komik bi insanımdırrr.....nese geç olsun güç olmasın:hihi :hihi :hihi

O çok övdüğünüz güzelliğinizi resimlerinizde gördüm . Yavv çokda abartıyon aa , normal bir bayan işte . Öyle ahım şahım bir güzellik göremedim SmileSmile Gören varmı acaba merk ediyorum . SmileSmileSmile

Sevg ...
EYVALLAH
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O çok övdüğünüz güzelliğinizi resimlerinizde gördüm . Yavv çokda abartıyon aa , normal bir bayan işte . Öyle ahım şahım bir güzellik göremedim SmileSmile Gören varmı acaba merk ediyorum . SmileSmileSmile

Sevg ...

bende güldüm zaten onu dedikten sonraa ben bile inanamadımConfusedmiley17: Confusedmiley17:
refaranduma sunalım nasıl diee ozamnn:hihi :hihi :hihi
Ara
Firari Fırtına
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim en başta sana fırtına ...hayatta karşı olduğum bişey varsa bu ortamı kötülemek için değil sanal başlığı altında resim eklenmesidir... biliyoruz ki seninde dediğin gibi resimlerin nerde ne şekilde karşımıza çıkacağı belli olmaz...ki yapan yapıo bunu..

insanların böyle küçük düşmeleri hiç hoş olmaz ..herkes kendinden sorumludur bu hayatta..umarım diyorum sadece yapması onlara kalır...

Akıllı bir yönetici işte , helal olun bee .. Rose senin bu düşünceleine kaılmamak elde değil . Çok teşekkürler . Desteğin devam etsin ,o başlık ordan kalkacak . Yada herkes kendi resmini kaldıracak babasıın resmini koyacak . Bu art niyeli insanlara iyi bir cevap olur .

Sevg ...
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim en başta sana fırtına ...hayatta karşı olduğum bişey varsa bu ortamı kötülemek için değil sanal başlığı altında resim eklenmesidir... biliyoruz ki seninde dediğin gibi resimlerin nerde ne şekilde karşımıza çıkacağı belli olmaz...ki yapan yapıo bunu..

İnŞaLLah ders Alırlar.. İnşallah anlarlar..
Firari Fırtına
bende güldüm zaten onu dedikten sonraa ben bile inanamadımConfusedmiley17: Confusedmiley17:

refaranduma sunalım nasıl diee ozamnn:hihi :hihi :hihi

Bence hiç deneme , moralin bozulur Big GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mod lar admın ler bı okusun bakalım theropoda 1 751 02-23-2014, Saat: 01:56 PM
Son Yorum: Xesar
  Flood yapan üyeler. Hayat_Bu 2 875 08-02-2009, Saat: 11:37 PM
Son Yorum: Leader
  Yeni üyeler için 'RapperLadys 26 1,899 07-29-2008, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: MorciveT
  Banlanan Üyeler.. Ñ•qρα кJмя 19 1,984 03-26-2008, Saat: 08:49 PM
Son Yorum: 3qéN
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,060 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:25 AM