:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ...
PrinceSs
Bende böLe bi konu açmıştım ama kabuL olmamştı...
Aynen....
Firari Fırtına
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
saolun efem rep verecem deyipte vermeyenler utansınn bu hareketinizden dolayı benden de size rep wersemm mi acepBig GrinBig Grin

Lütfen rencidi edici cümleler kullanmayalım SmileSmile Rep hakedene verilir . Önce hak et . Şımarmadan Smile)

Sevg ...
Firari Fırtına
PrinceSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende böLe bi konu açmıştım ama kabuL olmamştı...
Aynen....

Kabul olacak . Üyeler bu durumdan rhatsız , baksanıza resmini kalsıranlar çoğaldı . Başlığın ne anlamı var o zaman .

Konuya destek için teşekkürler ...

Sevg ...
tatlı_cadı
ßeNde kaç seFer dediM ama oLmadı in$. ßu sefer oLur...
Ara
Firari Fırtına
tatlı_cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßeNde kaç seFer dediM ama oLmadı in$. ßu sefer oLur...

Destek senden geldikden sonra kesin olur , olacak da ....

Ço teşekkürler tatlı cadım benim ...

Sevg ...
Firari Fırtına
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende kaldırdım....

Çok teşekkürler tatlı bela ... SmileSmile

Sevg ...
€BeRimSin
Abicim Bu konuyu açtığın İçin Yürekten Teşekkür ederim..

Hazır Bu Konu Açılmışken benimde Söyleceklerim Olacak..

Google'de Bi konuyu Araştırmak İçin Bir Kelime Girdim ve Konuyu araştırma yapıyordum.. Sonra baktım ki Bi kişi Duygusuz.com üyelerinden sevilen sayılan birisinin Fotosunu Almış oraya koymuş.. Altında ise Benim aşkım nasıl çıkmış acaba demiş.. Herkesden GüzeL Yorumlar neyse konuyu açan üye ise Akla alınmayacak bir sözle cevap vermiş.. Görünce Şok Oldum..
Adminden rica ile Konuyu kaldırtım... Ve Dedi ki bana Nerden tanıyorsun.. Hakkında Bilgi verince hatta hatta buranın adresini Verdim ve onayladı.. Kabul etti..

Böyle Bir Konu Açılınca Sizinle Paylaşmak İstedim.. Şimdiden Söyleyeyim Bana İsmini Sormasın kimse...

Sevgiler
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abicim Bu konuyu açtığın İçin Yürekten Teşekkür ederim..

Hazır Bu Konu Açılmışken benimde Söyleceklerim Olacak..

Google'de Bi konuyu Araştırmak İçin Bir Kelime Girdim ve Konuyu araştırma yapıyordum.. Sonra baktım ki Bi kişi Duygusuz.com üyelerinden sevilen sayılan birisinin Fotosunu Almış oraya koymuş.. Altında ise Benim aşkım nasıl çıkmış acaba demiş.. Herkesden GüzeL Yorumlar neyse konuyu açan üye ise Akla alınmayacak bir sözle cevap vermiş.. Görünce Şok Oldum..
Adminden rica ile Konuyu kaldırtım... Ve Dedi ki bana Nerden tanıyorsun.. Hakkında Bilgi verince hatta hatta buranın adresini Verdim ve onayladı.. Kabul etti..

Böyle Bir Konu Açılınca Sizinle Paylaşmak İstedim.. Şimdiden Söyleyeyim Bana İsmini Sormasın kimse...

Sevgiler

İşte yukarda güzel bir örneği ... Çok teşekkürler güzel kardeşim .. Gelde bu durumda anaya babaya laf anlat . Buyrun hodri meydan ...

Sevg ...
Firari Fırtına
İşin tuhafı , aıllı bir yöneticiden henüz bir yorm gelmemesi .

Siz şidi uyuyun , ben sizi sonra iyi uyutacam ..

Serhat sende dahilsin buna SmileSmile

Sevg ...
EYVALLAH
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lütfen rencidi edici cümleler kullanmayalım SmileSmile Rep hakedene verilir . Önce hak et . Şımarmadan Smile)

Sevg ...

aaaa demek ben hakketmiyorumm haa...hıh sitede en çok hakeden benim bikeremmm:hihi :hihi :hihi
ne yapmak lazım haketmek içinsee artıkınBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mod lar admın ler bı okusun bakalım theropoda 1 751 02-23-2014, Saat: 01:56 PM
Son Yorum: Xesar
  Flood yapan üyeler. Hayat_Bu 2 875 08-02-2009, Saat: 11:37 PM
Son Yorum: Leader
  Yeni üyeler için 'RapperLadys 26 1,899 07-29-2008, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: MorciveT
  Banlanan Üyeler.. Ñ•qρα кJмя 19 1,984 03-26-2008, Saat: 08:49 PM
Son Yorum: 3qéN
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,060 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:27 AM