:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir gencin başından gecen öykü 5
mehmetkılıc
[BÖLÜM 5]

evet gelmiştim yanımdan yol geçiyordu,,karşımda orman arkamda orman...
matıklı düşünürsem yolu seçmem gerekiyordu ama o kadar garip şeyler yaşamıştımki doğruyu seçmemeyi tercih ettim... yolun karşısına geçtim ve koşmaya başladım...saatlerce koştum,,yorulmadım devam ettim koşmaya..
bir gariplik olduğunu hissetmiştim o anda,,sanki fısıltılar duyuyordum,,çok şanslısın,,çok şanslısın diyen fısıltılar...gerçekten böyle mi deniyordu orda yoksa rüzgarın bana yaptığı oyunmuydu ??
akşam olmuştu ve yine yağmur başlamıştı,,bir anda yorgunluk belirtileri başlamıştı ve bayılmıştım...ayıldığımda saat 08:00 dı sanırım gün yeni doğmuş
etrafta toprak kokusu,,ufukta kırmızımsı bir hava...
güneş tam tepemdeydi anlamamıştım bir gariplik vardı biliyordum,,hissediyordum...
doğruldum ve yoluma devam ettim yürüdükce sanki buralarını hatırlıyordum,,sanırım bağlandıktan sonra buradan getirilmiştim...ama
nasıl getirilmiştim o çadırın olduğu yeri arkamda bırakmıştım,,biraz daha yürüdüm ve gözlerime inanamadım...
karşımda bir çadır duruyordu...
kafam karıştı,,aklım almıyordu gözlerimi açtığım çadırı belkide 2 gün uzaklıkta bir yoldaydım...
daha iyi anlamak için hızlı koşmaya başlamıştım,,diğerlerinden daha farklı bir koşuştu bu...
sanki 2 kat daha hızlı koşuyordum...
açtım 2 gündür birşey yemedim aslında enerjimin bitmesi gerekiyordu,,ama burda herşey o kadar gariptiki açlık hissetmiyorum belirli zamanlar dışında yorgunluk belirtisi hissetmiyordum...
devam ettim koşmaya ve durdum,,buz kesmiştim çünkü karşımda arkamda bıraktığım yol vardı,,nerden mi biliyorum çünkü ordan ayrılmadan önce
o you kaybetmemek için yolun ortasına bandajımı bırakmıştım...
anlam veremdim deliriyo muydu ???
hızımı kesmedim akşam olmadan durmamam gerektiğini düşündüm yolun ortasına geçtim ve aynı hızda koşmaya başladım,,belkide saatlerce koştum,,
ne açlık hissi hissediyordum,,ne de yorgunluk belirtisi...
koşmaya devam ettim,,terler boşalmaya başlamıştı orda geçirdiğim 2 günden sonra anlamıştım akşam oluyordu yağmur yağıcaktı...
yaklaşık olarak saat 21:00 dan 08:00'e kadar orada ne olduğunu bilmiyordum,,
çok garipti biraz daha hızlandım,,
yağmur yağmaya başlamıştı ve ben yine bayılmıştım...
uyandım ve yürümeye dewam ettim giddikce hızlandım hızlandım hızlandım ve olduğum yerde kaldım gördüklerim karşısında şok olmuştum,,
bıraktığım bandaj yine karşıma çıkmıştı,,
neler oluyordu burası neresiydi
resmen buraya kapatılmıştım çıkışı bulamıyordum,,
sanki olduğum yerde dönüp duruyordum...
bandajın üstüne geldim yerden aldım ve oraya oturup ney yapmam gerektiğini düşünmeye başladım...
buradan çıkmam gerekiyordu ama nasıl ???

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ‎21 yaşında ölen eroin bağımlısı gencin defterinden çıkan yazı Hasretiim 0 672 12-16-2010, Saat: 11:20 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Bİr Gencİn Anatomİsİ (msn AŞkim) BiRiciGim 1 467 03-29-2009, Saat: 05:57 PM
Son Yorum: Samsun55
  Sana Kalpini Kim Bagisladi?(Aci Ve Gercek Yasanmis Öykü) BiRiciGim 1 568 02-03-2008, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*
  Acı Bir Öykü hakan2796 3 730 12-28-2007, Saat: 05:01 PM
Son Yorum: TutkuM
  bu öykü yamurrr 1 504 04-07-2007, Saat: 08:05 AM
Son Yorum: °¤(MiNik_P€Ri!i)¤°

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:33 PM