:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keske ....
ZeNiTH
Güneşimsin sen benim …
Veya ben seni güneş olarak gören basit bir aşığım ..
Veya sen gibi koskoca bir güneşin altında küçük kalan bir meteor ..
Ben meteor olmaktan , yanında küçücük olmaktan çekinmiyorum da ..
Güneşinin sıcaklığında erimek ..
İşte o çok korkutuyor beni ..
Alev alev yanıyorum zaten ama ya eriyip gidersem ne olcak diye düşünüyorum her gün batımında ..
Ay çıkınca rahatlıyorum biraz belki.. sabahtan Yakıyorsun beni , aksam oluncada o harika görüntün ve parlaklığınla içimi bir nebze olsun soğutuyorsun …
Gecemde ay ışığımda sensin ..
Ama Güneşim Olman daha güzel..
Hep aydınlık kalayım , karanlık olacakta ay ışığım beni aydınlatacak diye beklemiyeyim , sen hep güneşinle ısıt , aydınlat beni …
Ruhumu Büyüle benim her zaman …

Seni görüpte uzaktan göremediğim sevdamsın işte .. bekliyorum seni sevgili , bir anne babanın çocuğunun yürümesini bekler gibi.. özlüyorum seni anne babanın çocuğum ne zaman anne diyecek diye özleyip beklemesi gibi bende ne zaman bana sevgili diceksin diye bekliyorum sevgili..
Bekliyorum işte , karanlık mekanlarda uzanıpta tutamadığım sevdam... Her seferinde bakıp , ama göremediğim sevdam , yeni doğmuş bebek gibi bakan , emeklem aşamasında olan sevdam nolur düşme .. Sevda bizimki , ne hoşlantı ne aşk nede arkadaşlık .. Seviyorum seni be sevgili gönlümde çağlayan bir ırmak niteliğinde .. dolup taşıyor bazen yüreğim sevdan ile ..uzaksın be sevgili , uzaksın .. Ahh birde uzak olmasan .. Olsun ben seni böyle daha çok seviyorum , daha çok özlüyorum .. Seni saramasamda bakmakla yetiniyorum .. Dedim ya sevgili , bekliyorum …

Ben diyorum ya işte sevda bizimki .. Bunu sen ben bilir , başka kimse bilemez .. Olur olmadık saçma sapan konuşur yok aşk şöyle yok aşk böyle , ben ne yaptığımı biliyorum beni eleştiren şahsiyet .. yanında değil , aşk yaşayamazsın deme bana ben memnunum böyle , böyle mutluyum , böyle heyecanlıyım ..sen beni anlamıyorsun … biraz olsun anlasaydın beni be şahsiyet.. herkes benim gibi inançlı olsaydı eminimki herkes sevdiğine kavuşurdu. Keşke geçici heveslere kapılmasaydınız ya keşke ..Adımlarınızı düzgün atmasını bilseydiniz , yaşadığınız bazı şeylerden ders alsaydınız keşke .. Keşke aşkın güzel ismini kirletmeseydiniz saçma sapan düşüncelerinizle..Sizde keşke aşka , sevgiye , sevdaya benim gibi önem verip değerini anlayabilseydiniz ..Herkes benim , veya gerçek sevenlerin yaşadığı duyguları yaşasaydı .. aynı duyguları hissetseydik keşke hepimiz , O saf temiz duyguları başka şeylerin içine alet etmeseydik .. Keşke be keşke ..Televizyonlarda saçma sapan aşk programlarından medet ummazdık o zaman , veya kendini çok bilmiş gibi gösteren bi adamın sözüne inanmazdık hepimiz .. Magazinlerdeki aşk kaçamağı diye çıkan görüntüleri izlemezdik hiçbirimiz..Hayatı daha güzel seyrederdik yapabilseydik ..İşte o zaman kimse sitem etmezdi hayata .. Veya kimse lanet etmezdi bir başkasına ..Keşke değer verilen şeylere hak ettiği dğeri verebilseydik ..Aşk kirlenmezdi o zaman .. Aşktan nefret etmezdik .. Herkesi severdik isyan etmezdik ..Ben isyan etmiyorum , seviyorum hayatı , seviyorum onu , seviyorum sevdayı .. Keşke , Keşke sizde sevseydiniz …O zaman aşkın , sevginin , hayatın güzelliğini daha başka bir gözle görür ve fark ederdiniz …

Emrehan ..

Hatalı Bişey yaptıysam veya saçma sapan konuştuysam affola …
derdo
ççok Güsel Olmuşş Kardeşim Benimm Yüreğine Sağlik Smile
ZeNiTH
saolasın gardesim gözlerin dert görmesin
€BeRimSin
YüReğine SağLık Kardeşim...
MasaL_perisi
Ben seni anlıyorum...Smile
Aşka da önem veriyorum
Aşık olduğunu da biliyorum
Ve Aşkı temiz tutacağına da eminim

Yüreğine sağlık Emrehan...Smile
Sevdiğine kavuşman dileğimle....
Ara
ZeNiTH
Alıntı:
[b]YüReğine SağLık Kardeşim...

gözlerin dert görmesin kardesim saolasın[/b]
ZeNiTH
Alıntı:
[b][i]Ben seni anlıyorum...Smile
Aşka da önem veriyorum
Aşık olduğunu da biliyorum
Ve Aşkı temiz tutacağına da eminim

Yüreğine sağlık Emrehan...Smile
Sevdiğine kavuşman dileğimle....
Teşekkür ederim peri abla ..
Bu senin dileklerine bayılıyom zaten ben ;
neden dersen ki cevabım şu Smile
sevdiğine kavusursun diyon ya hep ..
Artık onu deme Smile[/i][/b]
MasaL_perisi
Kavuştun mu yoksa ..Smile
Tmm demem o zaman
mutluluklar derim...Smile
Ara
ÐŽeşaren
Yüregine, emegine sagLik Emrehan...
Cok güzeL yazdin gercektenWink
TesekkürLer
Ara
ZeNiTH
Alıntı:
Yüregine, emegine sagLik Emrehan...
Cok güzeL yazdin gercektenWink
TesekkürLer

Gözlerin dert görmesin inşallah ..
Hep dediğim gibi yazan değil her zaman yazdıran önemli Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bNm İçin Hç KEşKE OlMAsayDı diYemediqiMsn.. GereKsizZ 14 1,239 07-23-2007, Saat: 05:16 PM
Son Yorum: GereKsizZ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:32 PM