:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
özgür Birakacak Kadar Sevmekmiş
CeYDa HaNDe KeSiM
lianaa_yorgunr.jpeg

Bunca zaman bana anlatmaya calistigini, kendimi buldugumda anladim.
Herkesin mutlu olmak icin baska bir yolu varmis, Kendi yolumu cizdigimde anladim. Bir tek yasanarak ögrenilirmis hayat, okuyarak, dinleyerek degil..Bildiklerini bana neden anlatmadigini, anladim.. Yüreginde ask olmadan gecen hergün kayipmis, Ask pesinden neden yalinayak kostugunu anladim...

Aci doruga ulastiginda gözyasi gelmezmis gözlerden, Neden hic aglamadigini anladim.. Aglayani güldürebilmek,aglayanla aglamaktan daha degerliymis,
Gözyasimi kahkaya cevirdiginde anladim.. Bir insani herhangi biri kirabilir, ama bir tek en cok sevdigi acitabilirmis, Cok acittiginda anladim..
Fakat,hak edermis sevilen onun icin dökülen her damla gözyasini, Gözyaslariyla birlikte sevincler terkettiginde anladim.. Yalan söylememek degil, gercegi gizlememekmis marifet, Yüregini elime koydugunda anladim..
''Sana ihtiyacim var, gel ! '' diyebilmekmis güclü olmak, Sana ''git'' dedigimde anladim.. Biri sana ''git'' dediginde, ''kalmak istiyorum'' diyebilmekmis sevmek,
Git dediklerinde gittigimde anladim.. Sana sevgim simarik bir cocukmus, her düstügünde ziril ziril aglayan, Büyüyüp bana simsiki sarildiginda anladim...
Özür dilemek degil, ''affet beni'' diye haykirmak istemekmis pisman olmak,
Gercekten pisman oldugumda anladim.. Ve gurur, kaybedenlerin, acizlerin maskesiymis, Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmis, Yüregimde sevgi buldugumda anladim.. Ölürcesine isteyen, beklemez, sadece umut edermis bir gün affedilmeyi, Beni afetmeni ölürcesine istedigimde anladim..

Sevgi emekmis, Emek ise vazgecmeyecek kadar, ama özgür birakacak kadar sevmekmis...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 367 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 455 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
  **Bu kadar Sevmedim Ki** MasaL_perisi 13 1,037 04-12-2022, Saat: 12:59 PM
  Sen Varken Ne Kadar Uzagım ki Sana .. eRCi 16 546 04-12-2022, Saat: 11:12 AM
  Gözlerin Kadar Sicak Olan Hayatim Senin Ellerinde Son Verdi:(:( ÇiLeK 5 593 04-09-2022, Saat: 12:35 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:41 AM