:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hehee ?lgin? Reklam (+16 yeter herhalde)
isyanbitmez
Reklam İŞİnde DÜŞÜnÜlmeyenİ DÜŞÜneceksİn Yoksa İŞİn DiŞinda Kalirsin.paylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler.........
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Reklam ???nde D???n?lmeyen? D???neceks?n Yoksa ???n Di?inda Kalirsin.payla?im ???n Te?ekk?rler.........

Hakl?s?n... (Ama T?rkiye i?in ge?erli de?il bu dedi?in. ??nk? o kadar ?ok sa?ma reklam varki bu reklamlar? bulan adamlar sonu?ta para kazan?yorlar bu i?ten ve i?in d???nda kalm?yorlar. Ben buna bir anlam veremiyorum:confused: )

Rica ederim...
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hakl?s?n... (Ama T?rkiye i?in ge?erli de?il bu dedi?in. ??nk? o kadar ?ok sa?ma reklam varki bu reklamlar? bulan adamlar sonu?ta para kazan?yorlar bu i?ten ve i?in d???nda kalm?yorlar. Ben buna bir anlam veremiyorum:confused: )

Rica ederim...
BU ?LKEY? SIRF BU Y?ZDEN SEVENLER DE VAR NE DESEM K?? REKLAMIN ?Y?S? K?T?S? OLMAZ ACABA SADECE BU ?LKEYE ?ZG? M?D?R? YOKSA REKLAMCILI?IN GENEL KURALLARINDAN MIDIR?
tuti
Sonuçta reklam yapacaksan farklı bişeyler yapman lazım ki dikkati çekebilesin. Bu reklamda olduğu gibi...
Ama bizim şu anda TV'lerde dönen reklamlar haddinden fazla saçma ve yaratıcılıktan çok uzak...bence reklamın genel kuralları bu olmasa gerek.
Ara
busemm
arkadaslar bende cıkmadı alla alla sorun var dıyorda
Ara
tuti
Bakt?m sorun yok Busemm...Smile
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonu?ta reklam yapacaksan farkl? bi?eyler yapman laz?m ki dikkati ?ekebilesin. Bu reklamda oldu?u gibi...
Ama bizim ?u anda TV'lerde d?nen reklamlar haddinden fazla sa?ma ve yarat?c?l?ktan ?ok uzak...bence reklam?n genel kurallar? bu olmasa gerek.
REKLAMLA B?RAZ ?LG?LEN?R?M.REKLAM SENARYOLARI DA YAZARDIM KAFAMDAN.AMA B?L?YORMUSUN HAN? ?U KAPIYI ?ALIP GELENLER ??TE NE ?AMA?IR SUYU KULLANIYONUZ G?B?LER ?OK ??E YARAYAN REKLAMLARMI?.YAN? SEKT?RE G?RE OLUYOR BAZEN. SENCE ???NDE B?R GRAM FARKLILIK D?KKAT ?EK?C?L?K VAR MI? BAZILARI ?ZELL?KLE S?N?R BOZUCU YAPILIYOR. BENCE REKLAMIN GENEL KURALLARI BU OLMASA GEREK DEM??S?N BENCE REKLAMIN GENEL KURALLARI OLMASA GEREK........
YARGIÇ
Heheh Yaf Tutİ GÜsel BulmuŞsun Bunu KardeŞİm Elİne SaĞlik Sen Benİ İŞten Kovduracan Patron Geldİ Nİye GÜlÜon Dİyo
Ara
tuti
?lgin?... O reklamlar ilgi ?ekiyorsa diyecek bir?eyim yok...:confused:
Ki dedi?in gibi ilgi ?ekiyor ki herg?n yenileri ??k?yor...

Ama ben buna bir anlam veremiyorum...:confused:

(Ger?i TV'lerde izlenen programlar?n reytinglerine
bakarsak buna da ?a??rmamak gerekir.)
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heheh Yaf Tut? G?sel Bulmu?sun Bunu Karde??m El?ne Sa?lik Sen Ben? ??ten Kovduracan Patron Geld? N?ye G?l?on D?yo

Heheee reklam? izletseydin karde?im...Big Grin Big Grin
Yav bende g?ya gidecektim yav...
Gene gidemedik gitti...:confused:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çok Komik bir Reklam :) σfflαчи 0 519 08-05-2008, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: σfflαчи
  ilginc komik reklam w_ytx12 1 419 12-22-2007, Saat: 12:32 PM
Son Yorum: eaqle qirl
  hoş bi reklam Qetesh 0 464 04-03-2007, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: Qetesh