:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gel Buyur Yap ..
ZeNiTH
ülkenin birinde, bir ressam genç ressamları yetiştiriyormuş.. bir gün, en iyi öğrencisinden şu ana kadar yaptığı en güzel tabloyu yapmasını istemiş.. bu son sınav olacakmış ve bu sınavı geçerse artık mezun olabilecekmiş genç ressam.. elinden gelenin en iyisini yapmış ve hocasına götürmüş.. hocası ondan resmini şehrin meydanına asmasını ve altına "hata gördüğünüz yerlere bir x koyunuz" yazan bir tabela ile fırça bırakmasını tembih etmiş.. genç ressamda bunu aynen yapmış.. bir haftasonra, resmi bıraktığı yerden almaya gittiğinde resmin tamamen çarpılarla dolduğunu görmüş ve çok üzülmüş.. hocasına, utanarak resmi götürmüş.. hocası ondan bir resim daha yapmasını istemiş.. genç ressam yine günlerce uğraşmış ve bir resim daha yapmış.. hocası yine resmi şehrin meydanına asmasını istemiş.. ama bu kez altına başka bir not koydurmuş.. "hata gördüğünüz yerleri düzeltiniz" yazıyormuş yeni notta.. altında da boya ve fırçalar... bir hafta sonra, genç ressam resmini almaya gittiğinde resminin olduğu gibi durduğunu görmüş...

Arkadaslar evet bazı seyler tabikide eleştiriye açıktır ama asla ona bi yargı konulamaz ..
Bazı Konular Görüyorum veya Bazı yorumlar görüyorum ve sanki kendi o açılan konu hakkında çok şey biliyormuş gibi yorum yapıyor ..
Eleştiri asla değil ..
Onların yaptığı Yargılamak ..
Diyeceğim şu ki yargılayan insana..
Madem O Kadar Biliyon Buyur Oturda Sen Yap ..
İşte Böyle Olunca , Gel Yap Dediğinde Gıkı Çıkmaz kimsenin..
>As!_M€L€q<
çok Haklisin Harikayddiii Tşklerr Emrehannn
zihnine Sağlik Arkadaşim
ZeNiTH
Saolasın Ama Bu Byle , Ve Ben Bu İnsanları Bi Türlü Sevemiyorum ..
PaPaTYa_PReNSeS
GüzEl çok güzEL bi konu emrehan
gerçekten..
yüreğine sağlık
Ara
ZeNiTH
Yazdım bişeyler ama güzel olduysa ne mutlu ..
hikaye alıntıdır ressam hikayesi ben bu hikayeyi örneklemek istedim..
Tskrler papatya.
ZeNiTH
Baska Yorum Yokmu...
*TATLI BELA*
var var....
çok doğru arkadaşım katılıyorum sana.....
emeğine sağlık paylaşımların çok hoş güzel yerlere konulara değiniyorsun....
ZeNiTH
Değinmek Gerekiyor ..
Tesekkür Ederim İlgine ..
MissBela
Paylasimina emegine saglik emrehan abiWink
Ara
ZeNiTH
Gözlerine sağlık Bela..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:22 PM