:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye
ezoo20
s_kiz.gifsmiley_heart.gifYeşili severim ama gözlerinin rengini sevdiğim kadar değil, güneşi severim ama gülüşünü sevdiğim kadar değil, ağlamayı severim ama gülmeyi sevdiğim kadar değil, insanları severim ama seni sevdiğim kadar değil.
smiley_heart.gifNe kadar tatlı bakıyorsun gözlerinin içine şeker mi sakladın.
smiley_heart.gifGüneş mi doğdu yoksa sen mi gülümsedin?
smiley_heart.gifSeni tanıdım ve tüm dualarım kabul oldu.
smiley_heart.gifYüzüne bakınca geleceği görüyorum.
smiley_heart.gifGözlerinin içine bakmak sevgi dolu bir aşk filmini seyretmek gibi.
smiley_heart.gifYaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmeyeceğim.
smiley_heart.gifGözlerim seni göstermiyor diye gözlerime bakamıyorum.
smiley_heart.gifGözlerim güneşi görmedi senden sonra hasretin ateşi sönmedi senden sonrasmiley_heart.gifBaksaydın görebilirdin, her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın… smiley_heart.gifOkyanuslarda büyüttüm sevgimi rüyalarımda hep sen vardın...smiley_heart.gifYüreğin sıkışır, nefesin daralır, gözünden yağmur yaşlar boşalır; yanarsın sönmek bilmez, kovalarsın gitmek bilmez, bu aşka gücün yetmez sende ağlarsın…
smiley_heart.gifİsyan eden kalbimi biraz olsun duy yeter; aşka susayan gönlümü seveceksen sev yeter...smiley_heart.gifKorkma sakın gecelerden yıldız gibi parlayacağım; uzaklarda yalnızım sanma nefes gibi içinde, gölgen gibi peşinde, kan gibi canındayım…smiley_heart.gifBir çiçek olmak isterdim; dağlarda gezmek için, bir rüzgar olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece senin olmak için…smiley_heart.gifSen bazen dudağımdaki gülücük, bazen yüreğimdeki ateş bazen gözümden akan yaşsın ama her zaman küçük kalbimde en büyük parçamsınsmiley_heart.gifBoşuna arama kendini gözlerimde… Çok uzun zamandır gözlerimde değil kalbimdesin.

smiley_heart.gifSeni gittiğim her yere taşıyorum, sevgili! O yüzden yabancı gözlerde aramıyorum gözlerini.

smiley_heart.gifİçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.
smiley_heart.gifAynaya bakınca seni değil kocaman bir yürek ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.
smiley_heart.gifKarşımda dur gözlerimi kapatıp seni seyretmek istiyorum.
smiley_heart.gifGözlerim seni göstermiyor diye gözlerime bakmıyorum.
smiley_heart.gifGözlerim sende kaldı bir daha istemeye utandım.
smiley_heart.gifGörmedin mi? Karanlıkta sana göz kırptım.
smiley_heart.gifGözlerimle sana esir olacağıma ya seni gözlerimden silerim ya da seni kalbime nakşederim.
smiley_heart.gifÖyle sarılmıştım ki sana aramızdan rüzgar geçmezdi.
smiley_heart.gifRuhun dudaklarını kullanıyorsa öpebilirsin. Yok eğer ruhun dudaklarından kopmuşsa yok hayır dur öpme.
smiley_heart.gifSeni yeterince anlatmadılar diye gözlerime hesap sordum.
smiley_heart.gifGözlerim gözlerine vurgun olduğundan beri artık her şey anlamını yitirdi. Artık her şeye senin gözlerinden bakıyorum.
smiley_heart.gifSana öyle bir sevgim var ki, sana bu sevgiden zarar gelmesin diye bakmaktan korkuyorum.
smiley_heart.gifBakışlarımın ölülüğünden sevgimin diriliği okunur.
smiley_heart.gifTitrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeye dolar. Üşürüm ben senin yanında. Çünkü varlığın içime serinlik verir.
smiley_heart.gifSeni gözlerinden seyredemiyorum. Bana kalbinin gözlerini aç.
smiley_heart.gifSeni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.
smiley_heart.gifBen senin yüzünden çektiğim her şeye razıyım. Ama senin benim yüzümden azap çekmeni istemem.
smiley_heart.gifAcını acım bilerek acını yüklenmek istiyorum.smiley_heart.gifAçılırken avuçlarım sessizliğe ellerinin içindeyim. Ağlamak geliyorsa içinde, ağla; gözyaşının içindeyim.
smiley_heart.gifDokunsan haykıracak bıraksan ağlayacağım.

smiley_heart.gifKim ağlasın gülüşlerine. Kim gülüp geçsin insanların çekilmez dert dediklerine
smiley_heart.gifGöz yaşların neden düşer o gözlerinden bilmem ki? Yıldızlar yere düşmezdi benim bildiğim…
smiley_heart.gifDağ düştü üstümüze yıkılmadık ama; insan değdi tenimize acısı yıktı bizi.
smiley_heart.gifSensiz geçirdim tek bir an yokluğunda ki sevgine vurulan bir düğümdür.
smiley_heart.gifGözlerimde bir damla yaş olduğun gün, korkarım ki seni hiç bırakamayacağım.
smiley_heart.gifBirlikteliğimiz ayrılığın zirvesinde devam etmeli.
smiley_heart.gifİnsanlar seni tanımak istiyor, sen ise bana kendini tanıtıyorsun.
smiley_heart.gifBen bir insanı sevme cesaretini gösterdim. Sen ise bir insan olma cesaretini gösteremiyorsun.
smiley_heart.gifSen sende olmak istersin ama sende olan nerde olmak ister bilir misin? Sen seni bil. Sende olan varacağı yeri bilir.
smiley_heart.gifSen insanlar için var olmalısın. İnsanların senin için var olmasını istememelisin.
smiley_heart.gifDünyayı değiştirmeden evvel, dünyanın seni değiştiremeyeceği bir sağlamlığı elde etmeye çalış.
smiley_heart.gifGökler temizdir yerlerse çamur. Gökleri isteyen ışığı bulur. Yerde kalansa çamurda yürür.
smiley_heart.gifArtık kimseler senin dünyana giremiyorsa sen herkesin dünyasına girmişsin demektir.
smiley_heart.gifBöldün aydınlığımı, karanlığım sende kaldı.
smiley_heart.gifBeni insanlarda arama, kendinde ara beni.
smiley_heart.gifSen hangi dünyanın insanısın. Gerçeklerin mi doğruların mı?
smiley_heart.gifYıllara bölüyorum geceleri bitmiyorlar. Ne diye sensiz böyle zor geçiyor zamanlar.s_erkek.gif
Ara
€BeRimSin
Teşekkürler Çok Hoş.. SmileSmile
ezoo20
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Çok Hoş.. SmileSmile
RİCA EDERİM
BEÄžENMENE SEVİNDİM Smile
BEN TŞK...EDERİM
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
yüregin sevgisiz kalmasın kalbin mutlulukla dolsun aşk daima hep seni bulsun yüregine eline yazdıgın şiire cok teşekkür eder saygılar...
CüNeyT SEvGİLeRLe......
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]çok süperler....
emeğine sağlık[/COLOR]
Ara
>As!_M€L€q<
çok Süperdii Saolasinnn Ezommmm SmileSmile
ezoo20
[quote=black_see]yüregin sevgisiz kalmasın kalbin mutlulukla dolsun aşk daima hep seni bulsun yüregine eline yazdıgın şiire cok teşekkür eder saygılar...
CüNeyT SEvGİLeRLe......

Yıllara bölüyorum geceleri bitmiyorlar. Ne diye sensiz böyle zor geçiyor zamanlar

sağol canım benim Smile
sevgide saygıda bizden Smile
beğenmene sevindim Smile
Ara
ezoo20
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok süperler....
emeğine sağlık
tşk..derim canım Smile
beğenmene sevindim Smile
Ara
ezoo20
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok Süperdii Saolasinnn Ezommmm SmileSmile
beğenmene sevindim birtanem Smile
sende sağolasın sultanımmmmmSmile
Ara
ÐŽeşaren
cok güzeL canim.TesekkürLer
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgiliye..! play-54 5 541 03-04-2008, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: play-54
  Sevgiliye s?zler... LasT_HerO 8 2,098 11-13-2006, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: TED?RG?N...