:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin
cadım_
Sabaha karşı bir düş kurdum...Yalnızlığımın eşiğinde, acabalarımın senfonisi çalıyordu.. Belkilerim vardı.. Birde , birde sensizliğim..
Sabaha karşı bir düş kurdum...Sen bundan habersiz.. Benden habersiz uyurken.. Düşlerimi gezdirdim..Uykusuzluk diyarının tenha caddelerinde.. Ve düşüncelerimin hiç bilinmedik, ıssız köşelerinde, sen oldum..
Sabaha karşı bir düş kurdum..... Seni kurdum zamansız..Ve amansız.. Ve herşeyi yanıma alarak, adımlarının gölgesi oldum..Sen oldum.. Sensizlik oldum..
Sabaha karşı bir düş kurdum... Düşümde güneşi, güneşte aydınlığı, aydınlıkta seni, sende ise kendimi buldum.. Neler yazmadımki adına...

"Baş harflerini nerelerde kullanmadımki, hatta noktasızlaranokta koyup, adını bile kısalttım, kimse bilmesin diye.."

Mana aradım.. çözümsüzlüğün ortasında ...
Sabaha karşı bir düş kurdum...Gecenin en sonuna gidiyor..Günün ilk ışıklarını karşılıyordum..Saat dördü vururken....
Ben hala seni düşünüyordum..

"Sen yoktun biliyorum..Benimkisi, çok uzaklarda, bilkinmedik bir şehrin, en kuytu en karanlık , şimdilerde özlem dolu bir evin değişmesini bekleyen patlamış ampulu gibi,
Işıksız geceleri aydınlatma hevesi..."

Özlem dolu bir insan ne yapıyorsa ben de onu yapıyordum.. Sensizliğe doğru yürüyor, dönüp bakmadan ardına.. Gidiyordum işte..
Gidiyorum....

alıntı
Ara
EyLuLce
ellerine sağlık cadımSmile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
''Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin'' Bu Cümle Herşeyi Anlatmaya Bire Bir Bence.Gittiğim yer bile senin kalbin olsun zaten başka gidecek yerim mi var sensiz (:

Yüreğine Sağlık..
Ara
SaGo-KafKeF
güzelmiş
saol
Ara
_AL0n3_
Özlem dolu bir insan ne yapıyorsa ben de onu yapıyordum.. Sensizliğe doğru yürüyor, dönüp bakmadan ardına.. Gidiyordum işte..
Gidiyorum....
Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin...

teşekkürler Smile
Ara
duyqushh
qüseLdi.............. Smile
Ara
angel_from_hell

çok güzeldi ellerine sağlık...
sha-ker_qirl
çok güzeldiği emeğine sağlık
Aşksı@z

Ellerine sağlık Gülşap paylaşımın çok güzeldi.
Ara
My_LiFe
Çok güzeL Gerçekden..
Emegine sagLık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin ??in.. tatlı_cadı 3 1,065 04-12-2022, Saat: 06:25 AM
Son Yorum: wildfang
  SENİN İÇİN ... Bey-az 0 648 12-04-2020, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: Bey-az
  Bugün Senin Doğum Günün/ Yılmaz Güney acemhe 2 810 10-18-2010, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: acemhe
  Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Son Noktam 3 7,262 10-10-2009, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: iLKeR
  Senin §ehvetLi öpüSLerine Cvp veRemiCek kaDar m...Lim..... aSpeRa 1 1,341 08-29-2008, Saat: 08:20 PM
Son Yorum: rock_prensesi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:51 AM