:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkada?Lar ?nsanL?k Ad?na
Son Noktam
ARkadaşLar Kuzenim Hatice 08.08.2006 Tarihinde Evden Saat 16:00 Sıralarında Evden Bakkala Diye Çıkmıştır Ve Hala Haber Alınamamıştır..

Kendisi BahçeliEvLerde KaybolmuştuR.. Ancak Şüpe Edilen YerLer Büyük Çekmece Ve Yalovadır..

Unutmayalım ki Birqün Sizinde Başınıza Gelir ... İnsanLık Adına

Ve Not Olarak Şu Cümleleri Yazmıştır...

''Bu Benim Hayatım Eğerki Benim Mutlu Olmamı İstiyorsanız.. Bırakın Aramayın Ben Böyle Mutluyum... Çok İyi Birisiyleyim KEndimi Rahat Hissettiğimde Tekrar Döneceğim Bana İnanın Ve Güvenin...Gelmeyin Peşimden Rahat Bırakın İstemiyorum Hiç Kimseyi Hiç Bir Yeri Hiç Bişeyi ...

I'd like to meet Kafam Çok Karışık Allahım Bu Sözlerim Duyulacakmı Acaba? Beni Seviyorsanız Aramayın Lütfen.... Bu Şehir İnsana Acı Vermeye başlıyor...''

Görenler
halo9.jpg

kayıp bulunmuştur...

İlqiLenenLerden Şimdiden Allah Razı Olsun....
Ara
p£r!k!z!
daha tanınır bir resmi koymalısın benceee... ben istde oturmuyorum k.bkmaaaa Sad
Ara
tuti
Bende ?st. oturmuyorum...Sad
Ara
busemm
ben oturuyorum istanbulda belki görursem yolda ne söyleyeyım evine gerimi dönsun yoksa
Ara
p£r!k!z!
hayır buse görürsen alta verilen no lara haber ver bence seni nerden dinlesin o kız Smile
Ara
crazy_carsma
ewet Duyarli İstda Oturan ArkdaŞlar LÜtfen Bu Konuyo Daha İlgİlİ Olmaya ÇaliŞin ArkdaŞimiza Yardim Etmek Lazimdir....lÜtfen Duyarli Olalim....
Ara
eXseLanS
yaa bu sitede istanbullu olan cok kişi war... şu konuyada bakrlarsa ii olur... insanlık adına...
Ara
tatlı_cadı
malesef bende ist. oturmuyorum..Sad
Ara
Son Noktam
İlqilenenlerden Şimdiden Teşekkür Ederim Arkadaşlar..
Ara
CariSmaBoY
istanbulda oturuoyurm ama burda 12 milyon insan var ki bu resimden tam olarak yüzü gözükmüyor.. bu şekilde bulunması çok zor gökhan ama farklı resimler koy.. denemekte fayda var...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar arkada?lar DEko 9 489 04-11-2022, Saat: 12:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Ho$cakalin Arkada$lar!!! ~N@rcicegi~ 16 767 04-09-2022, Saat: 11:55 AM
  slm arkada?lar esrar gözlüm 15 759 04-07-2022, Saat: 07:02 PM
  selam arkada?lar cemil20 11 901 04-07-2022, Saat: 01:25 PM
  L?tfen Arkada?Lar Son Noktam 20 1,326 04-07-2022, Saat: 12:34 PM