:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baZı KiŞiLeR KeNDi ReSMİni KoYuYoooR..!
PrinceSs
Anlatmak istediklerimi Acele Bir İşim Olduğundan Dolayı Saçma Sapan yazmışım Big Grin

Anlatmaq istediklerim
ßu avatar2257_27.gif ,
ßuavatar1784_29.gif yada
ßuavatar10_9.gif Gibi resimler yerine Kişisel resimler konuluorr...Böyle kişisel resimler konuldukça bazı kişiler ile ailesi arasında tartışma çıkıorr...Zaten Çok memnuniyet duyduğumuz Kendi(Kişisel) Resimler Bölümü olmasına karşın kullanıcı resimlerine Kişisel resimler ekleniorr...Eminimki birçok kişide belki istemeyecektir...Çok azda olsa (Koyan kişiler) elde ne warki koyuyorlar...Böyle resimlerin konulmasına karşı bi yasaklama getirilirse yada kullanıcı resmi yerine profil resmine konulursa inanınkii çok memnuniyet duyarım...
ZeNiTH
Nasıl Yani ? :S
PrinceSs
Şahış resimlerini koyuyorlar...
ZeNiTH
Nereye ? ...:S
MorciveT
Ezgi, anlatmak istediklerini şahsen anlamış değilim tam olarak... Buraya isteyen kişi kendi resmini koyabilir ve bunun için Kişisel Resimler bölümümüz zaten var. Ailenin : Bu kim ? Sorusuna sen cevap veremiyorsun diye forumu değiştirmek gibi bir amacımız olmaz, olamazda... Sanırım, yardım istediğin konuyu birkez daha düşün ve ondan sonra tekrar isteğini yaz... Soru da ilgisiz, istek de.
Ara
PrinceSs
Yha ben diormki PROFİL RESMİNE koyuyorlar...Anlatmak istediğim bu..Ama ben şöyle bir şeyde demedim..Kişisel resimler kaldırılsın..Umarım yanlış anlaşılmadım..
ZeNiTH
Sen Profiline Tıklamazsan profil resmide Görünmez Wink
PrinceSs
ßir Kez Daha Okursanız Sewinirmm...
ZeNiTH

Mesela BU Dimi Wink
Seninkide Kişisel Bir Resim.
Sonuçta Avatar Bu Aşırıya Kaçmamak Suretiyle Yani + 18 İçeriğe Kaçmadık sürece Bence Hiçbir Sakınca Yok .
Hem Aileyle Ne Alakası Olabilir ki Bunun ?
Ailende Bi Yanlıslık Var O Zaman ..
Nettede Bi Sürü İnsan Resmi Var ..
Bütün Netteki Resimler Kaldırılsınmı O zaman ?

Saygısızlık Ettiysem Affola.
YARGIÇ
Sevgili Ezgi,
Kişisel resimler bölümümüz elbetteki mevcut senin anlatmak istediğini anladım avatar resminde kişilerin kendi resmi olmasın istiyorsun.Şimdi şöyle düşünelim avatarlar çok aykırı olmadığı sürece kişisel bir tercih olduğu için bu konuda arkadaşlarımıza neden kendi resmini koydun şeklinde bir uyarı yapmamız yada zorunluluk getirmemiz şahsi kanaatim doğru olmaz.Çünkü kişinin kendi resminde aykırı bir durum yoktur.Ama örnek veriyorum kişinin resmi yarıçıplaktır avatar olarak kullanmıştır elbetteki buna müdahale edilir.Yada daha farklı durumlar oluşur bunada müdahale edilir tabiki ancak dediğim gibi kişisel bir tercih olduğu için nasılki kişisel resimlere koyulan resimlere engel olmadığımız gibi (aykırı olmadığı sürece) bunada engel olmamız doğru olmaz.Eğer sorun daha başka birşeyse bunu tam olarak açıklarsan en doğru kararı vermek bütün duygusuz ailesi için iyi olacaktır güzel kardeşim.
Sevgiler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi Çektiklerimiz yalan dünya 21 2,638 10-22-2010, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: sıla
  Kendi yazdığım konuları ve mesajları nasıl düzeltirim ? MaNeSiA 7 550 07-10-2008, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:20 PM