:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkes Birbirinin Kuyusunu Kazar...
PrinceSs
İnsanlar neden yargısız infaz yapar...Neden bencil davranır..Bencillikmi o da ne diosanızz Bu makaleyi sonuna kadar okuyun..Yada yazacaklarmı mrk ediorsanız..

Bencillik insana özgü bişeydir...
Bencillik düşünce özgürlüğünü yıkmak demektir...
Bencillik at gözlüğü ile bakmak demektirr...
Bencillik Amerika demektir...Şavaş demektir...
Bencillik sadece ben demektir...
Bencillik karşısında ki insanı sewmemek demektir...
.....

Yargısız infazlık ölüm kararı gibdir.Karşısındaki insanı kırmak,yıpratmak demektir...Bencil olmayan bir insanyargısız infaz yapmaz..En azından karşısındakinin ne demek istediğini,ne yaptığını anlarr, ve kendini onun yerine koyar...
Yargısız infaz dövmek gibdir.Dövmekmi...Düşündüğünüz gibi deil...Ona vurmak deil.Onu düşünemeyen bir hayvanm yerine koymak gibdir.Oysa yargısız infazı yapan yapılandan daha alçaktır...Gönülsüz ve kırıcıdır...
Yargısız infaz sevgisizlikle başlar...Sonra sonra ne yaptığını bilmeyerek..Gider..Sonra iftiraya,yalana başvurulur...Yapılan insan aşşağılanır.Haa bide dedikodu wardır..Allah'n yapılmamasını istediği haram ettiği bir davranıştır.Bunuda içine katalım...Allak pullak oldu deilmi kafanız...Şimdi bir kez daha okuyun bu yazıyı...İnanınki bu kelimeyi duymak istemeyeceksniz....

Özetle=Yargısız infaz Ölümle biter Herkes birbirinin kuyusunu kazar!!!
Pessimist
tesekkürler ezgi güzel olmus
PrinceSs
ben tşk ederimm..
ZeNiTH
Güzel Olmus ..
Sen Büyüyünce Çok şey Yapacağının Haberini Veriyon Bize Smile
Yüreğine Sağlık.
€BeRimSin
Bencillik kaçınılmazdır..
Bir şeyi istemek yeter bencil olmak için, bilirsiniz bir şeyin var olması herzaman görebilmeniz anlamına gelmez yani siz fark edemiyor olabilirsiniz bencillik yaptığınızın ama tabi bunu bir sınır içinde değerlendirmek gerek yani bencilliğin belirli bir sınırı belirlenmeli ve ona göre değerlendirmeli.
İnsan kendinden bir şeyler feda ederken bile bencil oluyor yani bakarsan bir bakış açısı ile bunu görebiliyorsun....

Yargısız İnfaz; Orhan Gencebayın Yeni Albümü SmileSmile

Teşekkürler Ezgicim.. Çok güzeL Anlatmışsın..
YüReğine Sağlık...
yasemin1
:A: :A: :A: Ssvgili Ezgi,teşekkürler.sen akıllı bir kızsın.sen masumların,iyilerin hakkını savunuyorsun.Aslında yargısız infaza tabi tutulan insanlara yakından baktığımızda yüklenilen suçlamaları hiç de taşımadıklarını ne kadar masum ve iyiniyetli olduklarını görürüz.ben bir insan bana kötülendiğinde hemen inanmam.onunla oturup onunla konuşmadan söylenilenlere inanmam.kendisini savunma hakkı verilmemiş bir insanı arkadan karalamak ne kadar kolaydır.yürekleri varsa bunu o insanın yüzüne söylesinler.ama doğru güneş gibidir er geç su yüzüne çıkar.güneş balçıkla sıvanmaz teşekkürler Ezgi.....:amp:
Ara
Masal_yuzLu
Bencillik düşünce özgürlüğünü yıkmak demektir...
Bencillik at gözlüğü ile bakmak demektirr...

Bencillik Amerika demektir...Şavaş demektir

O zaman Tr ne kadar amerikadır?
Düşünce özgürlüğü ne kadar vardır?.. burda.

güzel düşünce tşkler ezgi
Ara
PrinceSs
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güzel Olmus ..
Sen Büyüyünce Çok şey Yapacağının Haberini Veriyon Bize Smile
Yüreğine Sağlık.
Tşkler...
Ben büyüyünce Ziraat Mühendisi demştim ama AVUKAT olJam...Amrikayı sürümsürüm süründürJem Big Grin
Gözlerine Sağlık..
PrinceSs
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bencillik kaçınılmazdır..
Bir şeyi istemek yeter bencil olmak için, bilirsiniz bir şeyin var olması herzaman görebilmeniz anlamına gelmez yani siz fark edemiyor olabilirsiniz bencillik yaptığınızın ama tabi bunu bir sınır içinde değerlendirmek gerek yani bencilliğin belirli bir sınırı belirlenmeli ve ona göre değerlendirmeli.
İnsan kendinden bir şeyler feda ederken bile bencil oluyor yani bakarsan bir bakış açısı ile bunu görebiliyorsun....

Yargısız İnfaz; Orhan Gencebayın Yeni Albümü SmileSmile

Teşekkürler Ezgicim.. Çok güzeL Anlatmışsın..
YüReğine Sağlık...

Ben tşk ederimm..Düşüncelerimi ışığınla aydınlattığın için...
Gözlerine Sağlık abiJim..
PrinceSs
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::A: :A: :A: Ssvgili Ezgi,teşekkürler.sen akıllı bir kızsın.sen masumların,iyilerin hakkını savunuyorsun.Aslında yargısız infaza tabi tutulan insanlara yakından baktığımızda yüklenilen suçlamaları hiç de taşımadıklarını ne kadar masum ve iyiniyetli olduklarını görürüz.ben bir insan bana kötülendiğinde hemen inanmam.onunla oturup onunla konuşmadan söylenilenlere inanmam.kendisini savunma hakkı verilmemiş bir insanı arkadan karalamak ne kadar kolaydır.yürekleri varsa bunu o insanın yüzüne söylesinler.ama doğru güneş gibidir er geç su yüzüne çıkar.güneş balçıkla sıvanmaz teşekkürler Ezgi.....:amp:

ßu kadar söze ne denilir bilemiormm...
Siz böyle yorum yaptıktan snra kocamannn tşk etmem gerekir..
Doğru söze ne denir...
Tşkleerr çok tşklerr...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkes yenildi diye ben de yenildim :(:(:(:( bilgeis 3 623 04-07-2022, Saat: 04:19 PM
Son Yorum: wildfang
  Herkes Gergin!. Ñ•qρα кJмя 13 1,222 06-26-2008, Saat: 04:03 PM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:23 PM