:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Kımı Kaybetsen Cok uzulursun
Ailem
85.71%
54 85.71%
Eşim
1.59%
1 1.59%
Yakınlarim
3.17%
2 3.17%
Arkadaslarim
1.59%
1 1.59%
Diğer
7.94%
5 7.94%
Katılımcı sayısı: 63 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok Kimi Kaybetsen üzülürsün ?
ROSE
Allah kimsenin başına vermesin desekte hayat bu doğumu veren ölümüde biz insalara vermiş ..er yada geç hepimizin sonu aynı yer..hepsi de üzücü o yada şu bu farketmez ...herkese allah uzun ömürler versin görebileceği ve yaşayabileceği kadar ...anneside aynı babası da aynı kardeşide aynı arkadaşıda aynı dostu olsun sevgilisi olsun hepsi de acı acı acı ........
Ara
blue_belial
ne kaybetmesi ya?
onun burnu kanasa canımdan can gider!

yeğenim...

allah gostermesın bana onun acısını
__Gül gÜzEl!__
annemi, küçük kardeşimive arkadaşlarımı.... arkadaşlarımdan bazıları ile kustum ayrıldım ama bu acının yarısı idi bide geri kalanlar gıtse ben bıterım herhalde.....
Ara
InsensItIve
hayat kimin önce kimin sonra öleceği belli değil ama dilerim allahtan sevdiklerimin ölüsünü bana göstermez yani önce benim canımı alsın cünkü ben bu acıya dayanamam....!
Ara
Masal_yuzLu
Kendimi Big Grin

valla kendimi kaybetsem çok üzülürüm Big Grin

Ne demek yav insan kendini kaybedecek olacak şey değilSmile
Ara
Lacrimosa
kaybedilen birşeyin bulunma ihtimali var,ölen birine neden kaybettik derler ki?Kayıp olsa birgün bulunur öyle değil mi?Şeytan aldı götürdüüüüü satamadan getirdiiii diye bir tekerleme söyleriz buluruz..Azrail çok güzel can çalıyor ve saklıyor bu güne kadar çaldıkları bulunmadı sanırım onun aldıklarından bahsediyorsunuz..Azrail kimi alırsa alsın çok üzülürüm kedim var onu bile alsa çok üzülürüm ..Ölümü kabullenmek,ölümüm başka bir dünyaya şekil değiştirerek geçmek olduğunu düşünmek beni biraz sakinleştirsede allah sevdiklerimi benden almasın diyeceğim amaaa bu mümkün değilSad ölümü kabullenmeye çalışıyorum çok yakın bir tanıdığım hiç ölmedi bilmiyorum nasıl karşılayacağım ilk kayıp olan yakınım yokluğunu.Sad
Ara
PCKoPaT
aiLem... Sad
Âh be.
Ara
elaa15
eninde sonun da hepsini kaybetcez bence fazla düşnmeye gerek yok ben 8. sınıftayım arkadaşlarıma Allah'a şükürler olsun ki bişi olmadı ama onlardan ayrılacağım için sabah akşam ağlıyorum yani sonuç olarak hep üzülecezSad kader
Ara
_ALONE_S@HR@M_
sevdiklerimi...
Ara
MorciveT
Aloneye katılıyorum....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?lede En Cok Kimi Seversiniz lover 2 378 04-06-2022, Saat: 01:40 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü: