:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benim canım ışığını istiyor
mehmetkılıc
Benim canim cok uzaklara gitmek istiyor...Bitmeyen bir yola..Yalniz,bir tek ben..Ben ve ben..o veya onlardan hicbiri,sende degil..
Benim canim korkmadan icimdekini haykirmak istiyor,hic korkmadan,gecmisi,gelecegi düsünmeden icimdekini haykirmak...
Benim canim bazen, avazim ciktigi kadar susmak istiyor..

Ama benim canimda can diyor,yardim istiyor...Aci hatiralarin oldugu bu sehirden gitmek..Canim diyor canim,canim diyor ki...
Sen benim isigim oldun,uzaklardan yakma,gel yanimda yak,varsin icimide yak,yeter ki sen yak CANIM...

Canim bugün yine isiksizliga aglamak istiyor.Bilirim gülecek bu aglayan gözler,bilirim dinecek bu kuruyan gözlerimde kopan simsekler,dinecek,ürpertmiyecek.

Dün telefonun isigi ile aydinlandi odamin karanligi,sesini duyar gibiydim,her kelimenden manalar cikarip,sana kosar gibiydim,kosuyor,kosuyor.Ama ulasamiyordum.Uzaklardaydi o ses..Avucumda tuttugum telefon ve onun mesaj geldiginde karanliktan ürkerek kapattigim gözlerim,korkusuz aciliyordu,korkusuz isigina bakiyordum...

Karanligi tutuyorum,yirtip atamiyorum,yakamiyorum, canimin cani kim bilir nerdesin?Benim canim isigini istiyor...

Varligin nede Yoklugun,

Sebebi benim SANA duydugum,
Adini bile unuttugum
ASK!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dokunulmamış Düşlerim Vardı Benim. нüzüηçiçÑ”ği 5 2,491 04-09-2012, Saat: 12:15 AM
Son Yorum: ZencefiL
  işte benim hayat felsesem chacy35 0 1,096 06-12-2008, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: chacy35
  Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın... Melek06 1 2,125 06-09-2007, Saat: 03:05 PM
Son Yorum: cadım_
  Canimdan cektigin Adini benim icin SakLar misin? ÐŽeşaren 1 760 05-26-2007, Saat: 03:07 AM
Son Yorum: Lacrimosa
  Canim Sevgilim:::::::::::::::: >As!_M€L€q< 12 1,627 02-19-2007, Saat: 07:00 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:21 PM