:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elveda sevenler elveda
mehmetkılıc
ELVEDA SEVENLER ELVEDA…
Dün akşam eve geldiğimde saat akşam beş gibiydi ayakta durmakta zor duran bu bendenim evin
kapısını açar açmaz yerde duran mektubunu görmemle sanki yeniden canlandı. Ellerim titriyordu zaten açmakta
çok zorlandım. Baş ucumdan ayak parmaklarıma kadar kan ter içinde olan bu bedenim ve aşkım hak etmedi senin bu yazdıklarını e be canım sevgilim….Mektubunun daha ilk satırında bitti artık arama sorma demişsin bunları yazarken seni ne kadar sevdiğimi bile düşünmemişsin. fark ettim saklama benden boşuna erkekte olsan göz yaşların düşmüş o mektuba hemde damla damla… Ellerin titremiş yazından belli darmadağın etmişsin yazıyı aynı beni ve hayatımı ettiğin gibi. Defalarca unutalım bitsin artık yaşananları her şeyi silip atılalım, yakalım bütün anıları ve aşkımızı son noktayı beraber koyalım başka bir rüzgarın havasına bırakalım hayatımızı demişsin…..
Benim canım sevgilim ben seni bu kadar severken sen bunları nasıl demişsin. Daha da uzaklara gidiyor muşsun ardına bile bakmadan seninle olan son resmimizde istemişsin utanmadan sıkılmadan unutma ki sevgilim;
Bir yol var aramıza bir ucunda sen bir ucunda ben, bir hasret türküsü dudaklarımda söyleyen ben söyleten sen,
Bir ateş yanıyor bağrımda ateşi sen külü ben şimdi inana masamda sen beni bırakıp çoktan gitmişsin…

Biliyorum ya da öle zannediyorum sen bunları seni unutmam ve hiç aramam için yazmışsın ben de
sana söz veriyorum ve yemin ediyorum aramıycam sormıycam seni aşkını kalbime gömüyorum sen gidoyormuşsun daha daha uzaklara bak ben de gidiyorum çok çok uzaklara nasıl olsa orda görüşür buluşuruz zaten sevenler buluşamaz ki bu dünyada sen de elbet bir gün geleceksin oraya……elveda hasret kokan sevgilim elveda yaşanmamış aşklara, karanlık yarınlara, kan kustuğumu son bir ayıma elveda….elveda sevenler elveda yalan, kahpe ve zalim dünya……elveda………

SENİ ÇOK SEVEN YALNIZ AŞKIN …Başa dön
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Sevenler Elveda.... senem albayrak 18 1,134 04-03-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Birtanem!!! by_babaiban 1 723 06-12-2008, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: GitmekaL
  Elveda deli_sevdam 5 954 02-17-2008, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: hatred_hanife
  Aşkıma elveda mehmetkılıc 1 622 03-10-2007, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: ezoo20