:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onun Son Arzusu AŞK'tı...
€stapitipiti
eevet yüregıne saglık her ne kadar accıklıda olsa ,içerıgı üzüntüde olsa Sad Sad paylasım cok etkıleyiciydi...emegıne saglık hasan ....

bu arada böle aşklar kaldı mı yaa en son nefeste bıle onu düşünen,onun iyiyliğini isteyen,allahım varda bıze mı yok Sad Sad...nerdeeeeeeeee ?????
Ara
kayıp_gölgeler
yüreğine ve emeğine sağlık beni ağlatmayı başardın Sad
Ara
€BeRimSin
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eevet yüregıne saglık her ne kadar accıklıda olsa ,içerıgı üzüntüde olsa Sad Sad paylasım cok etkıleyiciydi...emegıne saglık hasan ....

bu arada böle aşklar kaldı mı yaa en son nefeste bıle onu düşünen,onun iyiyliğini isteyen,allahım varda bıze mı yok Sad Sad...nerdeeeeeeeee ?????

Beğenmene Sevindimm..
Gözlerin Dert Görmesin Arkadaşım..
€BeRimSin
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine ve emeğine sağlık beni ağlatmayı başardın Sad

Çapam Sizi Ağlatmak Değildi Sadece İçemden Gelenleri Sizinle Paylaşmak İstedim..Sizi Üzdüm İse Çok Üzgünüm.. Sad:

Gözlerine Sağlık..Teşekkür €derim..
kayıp_gölgeler
yok canım çok güzel yazmışsın...

duygularıma tercüman oldun o yüzden duygulandım
teşekkürler çok güzel olmuş Smile
Ara
€BeRimSin
Asıl Ben Teşekkür €derim..Beni Çok Sevindirdin..
yeşilgözlü
Sitedekilerin hepsi benim gibi aşk acısı çekiyor galibaSad
Elbet bizim çektiğimiz acıları onlarda çekecek ve nasıl bi duygu oldğunu alayacaklar...
Ara
Black_GirL
Ağla yaralı kalbim her şey yalan ağla bir avuç küldür elde kalan ağla mazidir şimdi senin olan yaralı yaralı yaralı kalbim dokunduğun el yalan
Ara
göк тαηєѕι
Canım ya bu neydi öyle Sad tşkler bitanem :$
Ara
Aşksı@z
sevgili arkadaşım çok güzel yazmışsın ellerine yüreğine sağlık paylaştığın için teşekkür ederim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün Onun Günü... offfffffff uslanmaz_genc 10 1,091 09-02-2008, Saat: 04:56 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:50 AM