:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen hi?.......
KUZEN SELOOO
Bu oyunda bir alttakine sen hi? ile ba?layan soru soru soruyorsun!! Cvp verdikten sonra sende bir soru soruyorsun!

Ba?l?yorum;

Sen hi? yurtd???na ??kt?n m??
Ara
p£r!k!z!
hayır sen hiç... yurtdışına çıktın mı (başka gelmedi aklıma)
Ara
crazy_carsma
hayır sen hiç okulun tuvaletinde giz gizli sigara içtinmi ???Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MorciveT
evt... Sen hiç ekmek arası makarna yapıp, buldur pilavına şekeride katıp, ayran ile kolayı karıştırıp, güzel bir akşam yemeği yemeyi düşündün mü? SmileBig Grin
Ara
crazy_carsma
süper ya hayır.... sen hiç tost makinesinin içine elini soktun mu ???
Ara
MorciveT
Evet, arızalanınca tamir ederken bir kerede degil bir kac defaSmile))

Sen hiç bisiklete binerken bir linde kola diger elinde hamburger varken bir kıza şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşttttttt die kalkan cet ucakları yavrum anavatan kıbrısta fıstık icat eedrken....die seslenmeye calıstın mı? Smile
Ara
crazy_carsma
o şekil yapmadım ama 2 elimde bişeyler varken motor sürdüm yaaa....

peki sen hiç denizde yüzerken dibe daldığında balıkların tekme tokat dövüşünü gördüğünde ayırmaya çalıştın mı?
Ara
MorciveT
Hayır ayırmadan ikisini birden mideye indirdim :d

Peki sen gece yatağa uzandıgında coraplarını cıkarmadıgın aklına gelip coraplarını cıkarmak için yataktan kalktıgında su içesin geldigini farkedip mutfaga gidip su icitikten sonra geri gelip yataga uzandıgında of ulan yine coraplarımı cıkarmadım unuttum die inledin miSmile
Ara
crazy_carsma
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin yok bea o kadarda değil peki sen hiç... at yarışı için hipordroma gittiğinde yanında oturan adamın elindeki kuponun sayısal loto kuponu olduğunu farkettin mi?
Ara
p£r!k!z!
hayır ...
peki sen dağa çıktığında almayı unuttuğun şeyi hatırladığında aşağı inip aldığında ve tekrardan dağa çıktığında aslında alacağın şeyin oo olmadığını farkına varıp dağın tepesinde ellerini bırakarak çığlık atttın mı Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:59 PM