:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eskidendi senLi yagmuRLaR
mavi
asdfaui7xq4wv6.jpg

Eskisi gibi yine beraber olsak ,dönermiyiz?? eski günlere kahkahalarımız çınlarmı sokaklarda yeniden, ben yağmur da ıslanırken koşup gelirmisin şemsiyenle bana kızıp hasta olacaksın dermisin yine, kaç mevsim geçti sensiz her anı müebbete mahkum...en çok geceleri özlüyorum seni ,ve sağıma dönmüyorum artık sen yoksun diye orada..ve saçlarımı okşayan ellerini , ellerini nereye koyacağını bilemezdin, durmadan haraket ederdi ellerin, en çokta heyecanla birşeyler anlattığında..
Ne çok sevmiştim seninle filmleri ,sen filmi seyrederdin bende seni,sonra dönüp tercüme ederdin bana bir tek sahnesi kalmazdı aklımda sana bakmaktan ,ama dinliyormuş gibi yapardım,sen anlat diye......
Sabahları uyandırmazdın beni , ama yinede uyanırdım seni biraz daha göreyim diye,ve kapıdan çıktığında yüreğimde seninle giderdi... saatler geçmezdi sana yeniden kavuşana kadar ve o an geldiğinde, sen çalmadan açardım kapıyı heyecanla, en güzel anlardı kapı aralıkları....şimdi kapılara koşmuyorum artık çünkü biliyorum ki sen gelmeyeceksin!!.....
Biliyormusun ?? nerden bileceksin ki! Laf benimkisi artık resim yapmıyorum , çünkü her aldığımda elime fırçayı sadece seni çiziyorum sonra sigaralara sarıyorum hasretini.. her nefeste, birazdaha ölüyorum!!, onun için yasakladım kendime resim yapmayı, ahh birde yüreğime yasaklasam seni, içinde sen olan herşeyi….
Eskidik biz eskittik yılları , eksilttiklerimizle,ve geriye sadece eskimeyen yağmurlar kaldı,birde boş bir şişeye sıkıştırıp denize saldığımız anılarımız
Ara
romantiq_exelance
tşkler paylaşım için ellerine yüreğine sağlık...
mavi
tşk edeRim..
Ara
ezoo20
Sağol Arkadaşim :9
Paylaşim ICin Teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özletiyor Seni Bu Yağmurlar .. ZeNiTH 1 279 04-13-2022, Saat: 07:47 PM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğimdeki Yağmurlar... *TATLI BELA* 3 461 04-11-2022, Saat: 12:34 AM
  senın gıbılerıne yagmurlar aglarmıs(alıntıdır) pusat41 3 313 04-10-2022, Saat: 01:23 AM
  ??? Özletiyor Bu Yağmurlar Seni ??? ciciKIS 8 406 04-08-2022, Saat: 12:00 PM
  Özletiyor Seni Bu Yağmurlar # Pè®iM§ii # 0 313 05-11-2010, Saat: 01:50 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:00 PM