:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***yardım edin bize***
nisanyagmuru_50
slm ark lar ve site yöneticileri sizden çok ama çok önemli bi isteğimiz var sadece benim değil pınarın,sedoş,sevimli girl,nil'in,öslem'in,crazy_girl'in ve asi güzelin arklar biz bu siteye genellikle okuldan giriyorus bilg bölümü öğrencisiyiz hocamız tüm pc lere bi prog yüklemiş programın bi kara listesi var liste deki kelimelerin geçtiği sitelere giremiyorus ve ne gariptir bu siteyede giremiyoruz ben bu sitede bi gariplik görmedim ama sanırım korku +18 den girimiyo site yöneticileri acaba bu konu hakkında birşey yapabılırler miSadSad
Ara
PiNaR...
bencedee yaa bi yardımınızz olursaaa cokk seviniriss...siteyii hepimiss cok seviorusss ve büyük bi isteklee giriorusss...ama arkadasında acıklama yaptıgı gibi artıkk giremioruss...SadSadSadSad yardım edebilirsenizz cok seviniriss
Ara
Shimariq_Shey
evttt yaaa giremiyoruzz yandım edih bizeeeeSad
Ara
sevimli_girl
evt arkadaşlar bize yardım edin yardımlarını bekliyoruz ne olur
Ara
crazy-girl50
ya aynen öle valla gerçi benr evden giriorm ama okulda olduğumuz zamanlardada siteye girmek istiyoruz buda olmuyo çünkü site açılmıyo Sad lütfen sizlerde yardım ederseniz seviniris Sad
Ara
Shimariq_Shey
evden bende giriyorum ama okulda 9 saatimiz bosa geciyo yaa bencee bu sitenin o kara listesindeee olan bise varmıs galibaa lütfen adminlerr size sesleniyoruzz bu kadar kişii yi mahrum etmeyinnSad
Ara
n!L
evttt yaa bizi buu güzel siteden mahrumm etmeyiiinnnn...
Ara
Leader
Arkadaşlar sorun sizin o kara liste programından kaynaklanıyor malesef. Bu konuda bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey yoktur.

Tavsiyemiz bilgi işlem görevliniz ile görüşüp duygusuz.com domainini beyaz listeye eklemesidir. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşılaşmadan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiler,
blue_belial
Bende de buna benzer sorun var ama farklı
bu sabah ruyamda gırmeye calıstım sıteye ama, 10 dk sora forum kapandı
(dogru soyluyorum)
Lutfen ruya alemınede bı el atsanız, ordada serbes falan olsun ne bılım
bı care bulun.
iki ruya arasında duygusuza gırmek ıstıyorum ben
Shimariq_Shey
yaa beyaz listeye eklenmiyo istee proğramıda kaldrıacağınıı sanmıyorumm hocanınnnn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lütfen bu ricamı kabul edin .. €BeRimSin 11 1,590 05-10-2009, Saat: 02:53 AM
Son Yorum: MorciveT
  yardım!! вαşÐºÎ±Ş‹â„¢ 0 493 03-18-2009, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: вαşÐºÎ±Ş‹â„¢
  adminlerimiz yardım lütfen angel_from_hell 4 611 02-17-2009, Saat: 12:47 PM
Son Yorum: angel_from_hell
  Acil Yardım Acil Yardım chatlaq mamaqlı@ 10 1,161 11-13-2008, Saat: 03:41 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  Yardım €dinnnnnn.....!!!!!!!! HIÇKIRIK 0 475 08-17-2008, Saat: 06:57 AM