:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platonİk Olacak Nefretİm
mehmetkılıc
Aşklarım,sevinçlerim,hüzünlerim,kahkahalarım,haykı rışlarım ve ''nefretlerim''.

Seni deniz gibi sevdim.bazen coştum,dağıttım heryeri;bazen duruldum,huzur verdim.ben beyazı sevdim hep.Hiç siyahım olmadı benim,karanlıklara inat hep ışığı açık bıraktım.her şiiri lambanın ışığında yazdım.seni bir beyaz sevdim ben!

Aşk dedim sustum,sadece sevdim,sadece vuruldum.sen sevgi sözcüklerini sevmezdin ama.ben hep bekledim seni seviyorum demeni ama sen hiç söylemedin,hissettirmedin.oysa sevgiden söz ederdim hep,balıklarımdan,ikimizden,hayallerimden.

mai ve siyahtaki gibi hayallerim vardı,mavi hayaller.
-sen benim olacaktın.
-ben senin olacaktım.
-birlikte olacaktık.
ama sen bütün mavi düşlerimi yıktın benim.siyahı hiç sevmediğimi bildiğin halde karanlık bir geleceğe terkin beni yine karanlık bi gecede.

aşkım gibi nefretim de platonik olacak aşkım.Mavi düşlere inat,hep karanlık amaçlarım olacak.beyaz tutkuma inat,hep siyahı sevecem ben.
nefretim de platonik olacak.zaten hep platonik değilmiydi yaşamım.Ben severdim,sevdiğimse sever gibi görünürdü.keşke hayallerim olmasaydı diyorum şimdilerde.çünkü hayaller beni umutsuzluğa sürükledi hep.
bak ne diyecem;sen de ağladın mı hiç benim için??? artık ağlasan da ağlamasan da nefretim gelip seni bulacak.nefretim platonik olacak benim...!
Sağol ArkadaşimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  platonık asıgın sevgılıye mektubu... Gulguzeliii 2 1,506 05-19-2008, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: nry8
  platonik aşk üzerine mektup EsCaPeX 1 1,146 05-13-2007, Saat: 01:25 AM
Son Yorum: MasaL_perisi
  ÖLüm oLacak Adım:Sevdam öLüm..!! Melek06 0 1,340 05-06-2007, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Melek06
  Yarın Sabah Uyandığında Hâlâ Beni Seviyor Olacak mısın..? mehmetkılıc 0 720 03-16-2007, Saat: 06:30 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  ''SeVDaN?N ReNg?'' (OKUMAYAN B?N P??MAN OLACAK:d) PaPaTYa_PReNSeS 7 990 11-20-2006, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: qisemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:24 PM