:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..Ben Hep ?zLemLere Mahkum...
in_love_girl
Ayr?l?k bir yerde ne g?zeldir.. En az?ndan bir vakitler kavu?mu?lu?un izlerini ta??r. Ben seninle hi? ayr?lmad?m.. ??nk?, ben sana hi? kavu?amad?m…Ben hep mutsuzlu?a mahkum,ben hep yaln?zl??a mahkum, ben hep ?zlemlere mahkum ve m?ebbet sensizlikle ya?ad?m… Ama yinede seni unutmay? hi?bir vakit istemedim.Her ?eye ra?men sevdim seni, sensizli?i, senin yan?nda ge?en ancak bir o kadar ruhunun benden ba??ms?z oldu?u saatleri…

Hep ans?z?n gelirdin!
sen geldi?inde zaman durur, her ?ey durur bir sen hareket halinde kal?rd?n g?z?mde.. Sen gidince her ?ey hareket eder bir ben dururdum.. sen gidince d?nya k?yametim olurdu..
Geceleri sevmez oldum senli ge?en g?nd?zlerin ard?ndan..Gecede sen yoktun….Sen varken de gece yoktu benim i?in... Hep g??s?z?m hep acizim hep ba?tan ma?lubum senin kar??nda...

Seni g?rd???m vakitler amans?z bir ac? kapl?yor her h?cremi… Art?k anlad?m ki seni g?rememek daha zormu? be sevgili! ?imdi her insan?n y?z?nde seni ar?yorum ve herkesi, her ?eyi bir par?a sana benzetiyorum… Sana benziyor ?u simit satan ?ocuk.. Sana benziyor ?u deniz k?y?s?ndaki delikanl?.. Sana benziyor ?u a?a?, ?u deniz, ?u g?ky?z?, ?u ?al?…

Al??t?m art?k yaln?zl?k denizinde kendimi serinletmeye.. ama fark?nda olmadan ?yle ?ok a??lm???m ki… D?n??? yok art?k bu yolculu?umun..

Biliyorum ki,Ben hep mutsuzlu?a mahkum,
Ben hep yaln?zl??a mahkum,
Ben hep ?zlemlere mahkum
Ve m?ebbet sensizlikle ya?ayaca??m…

Ara
tatlı_cadı
güselmiş cnmcm..
Ara
in_love_girl
saoL cnm..
Ara
cadım_
Ayrılık bir yerde ne güzeldir.. En azından bir vakitler kavuşmuşluğun izlerini taşır. Ben seninle hiç ayrılmadım..

cok guselmışş yazı tskler
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:05 PM