:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeK keLime i?iN !!
CeYceYY
3 kelimeydi bu a?k?n meywesi 'Benim a?k?m olur Musun??'bununla ba?lad? her ?ey k?z ewet dedi.Olurum.iiiiilk g?r??te a??k olmu?lard? birbirlerine....Sonra kelimeler artt?---?o?ald?...koskocamannn oldu...A?KIM dendi ?nce...B?TANEM dewam etti ard?ndan...?ocuk ?ok sewiyodu Bitanem kelimesini...K?zsa ?ocu?u ?ok sewiyodu....Sonra aralar?nda ?zel kelimeler olu?tu kimseyi ilgilendirmeyen k?z?n bay?ld??? ?ocu?un k?skand??? ?oook ?zel kelimeler...?ocuk mertti,d?r?stt? k?z?da ?ok sewiyodu belliydi....Ama k?z bunu anlamad?...?nat??yd?..Hep kendinin sewdi?ini,sewgisine kar??l?k bulamad???n? zannediyordu...Hep bitti a?klar? ama hi? s?nmedi...Bittik?e y?lmad?lar gene ba?lad?lar y?lmad?lar gene ba?lad?lar...Ayr?lmay? ba?aram?yolard? ??nk?....Birbirlerine ?ook benziyorlard?g?renler ?yle diyodu...??nk? birbirlerini ?oook ama ?oook sewiyorlard?...Sewen kalpler birbirine benzermi?ya hem fiziken hem ruhen bunlar?nkide ?leydi i?tee...Koskocamann 1 y?l a?laya a?laya g?le g?le ge?irdiler....Uzakt?lar birbirlerine daha do?rusu ?yle g?z?k?yodu ama onlar hep birbirlerini yanlar?nda hissettiler....Birbirlerinin suyu,nefesi gibydiler...?ark?lar? ward? binlerce...sanki t?m a?hk ?ark?lar? onlar? anlat?yordu...saNki herkes ?ocu?a benziyodu k?z i?in...?pmeye,koklamaya doyam?yodu ?ocuk..Onlar?nki ger?ekten imkans?z bir a?kt?..Neden die sormay?n ?leydi i?te...K?z inat??yd??ocuk gururlu...K?z gururluydu ?ocuk inat??...Ayn?yd? onlar..Elman?n iki yar?s? gibi...Hani warya Gece yoLcular?n?n 'seninle bir Dakika'adl? yeni ??kan klibi sonuna kadar izlemi?sinizdir bi ?ocukla bi k?z birbirlerine kawu?mak i?in durmadan ko?arlar tam kawu?acaklar?n? zanneti?iniz an birbirlernin i?inden ge?erler..Bunlar?nkide b?leydi i?te...Birbirlerinin i?ine girmi?lerdi bi kere...?kiside a?k? birbirinde tatm??t?...Ama bir g?n oldu benim kolumun yoruldu?u gibi bu a??klarda yoruldu.K?z kaprislerinin,nazlar?n?n pe?indeydi ?ocukta b?km??t?,bunalm??t? sanki asl?nda b?kmam??t? ama k?za ?le gelmi?ti heralde....Art?k k?z 'B?TT?' dedi...tek kelimeyle bitti 3 kelimeyle ba?lay?p tek kelime hallinde dewam eden a?klar? tek kelimeyle 'bitti'ya da bitti?ini sand?lar...?ocuk ?oka girdi...Ne demek bu??dedi...K?z bitti dedi ?ekti gitti...Sonra pi?man oldu ama ne fayda ?ocuk gururluydu k?z iant??..Sonra ?ocuk denedi.K?z gururluydu ?ocuk inat??...Sonu ne olur bilemiyorum canlar...Bize d??en bu iki a???a dua etmek..Ben biliyorumki bunlar yeniden ba?licaklar...Birbirlerni ilk g?nk? gibi sewiyrolar..Ne demi?ler;sewen kalpler hassas olur

Tek kelime i?in ya?amak m? ?lmek mi???

CeYceYY
eXseLanS
walla cok güsel yaaa...
Ara
p£r!k!z!
cey ceyy bu kişileri sanki tanıyorum çünkü sen bizi anlatmışsın Sad ama bir nokta değişik ben BİTTİ demedim o AYRILMALIYIZ dedi ve öle de oldu.. o gururlu evet bnde inatçıyım ama barışmamak için değil barışmak içindi Sad olmadı şimdi ayrıyızzz o mutlumu değil mi bilmiyorum..ama umarım mutludur onu öle görmek istiyorum...bazen konuşuyoruz 1 sene oldu çok büyük kavga ettik ama ayrılamadıkk kopamadık yani şuan başkası var beni seven ama ben aşkı bir kere tattım ve severken kaybettim .hani derler ya aşk fedakarlık ister işte bu onu yaptı aşkı uğruna bizi feda etti etmeliydi ona göre ..neyse hatırladıkça içim acıyor... aslında hiç sönmüo ya neyse ya benm dün aklıma geldi böle birşey yazmak yani benm yaşadığım aşkı hikayeye dönüştürerek ama sen benden önce davrandım şmdi benm yazmam olmaz değil mi ??
Ara
Son Noktam
wWışşhh Eline SağLıq qüsEL oLmuş..
Ara
CeYceYY
perikızı bunu ben yaşadım dediğim iki kahrmn bendim we oydu..biti..az önce özelden aradım..kimsen bi daha arama dedi..ben olduğumu anlamama ihtimali yüksek..çünkü bunu ilk yaptım....bilmiyorum..herşey olcğına varır..ama bence sende yaşadıklarını yaz ben yazdım die yazmamazlık yapma yazda bende sneinkini okıyım Smile
SizofreN
Ayr?l?klar ho? ?eyler de?ildir... Sad ?s?ld?m ad?n?sa arkada?lar.
Ama sizler eminim ki diren?li insanlars?n?s.Ayr?l?klar sizlerden korksun Wink

Y?re?ine sa?l?k ceycey arkada??m g?sel.. diil h?s?nl? bi hikaye ama payla??m?n i?in te?ekk?r ederim.
Ara
p£r!k!z!
tamam ceycey yazarım dualarımız hep bir ararya gelmekten yana ama ben benm yani biz sanmıyorumSadSadSadSadSadSadSadSad
Ara
Son Noktam
Şşt Ne oluyo Buyada Yafs NE AyrıLığı Sad
Ara
p£r!k!z!
aşkın ayrılığıı Big Grin
Ara
CeYceYY
bende sanmıyorum dün sanıyodum bugün sanmıyorum....nasip bu işler öle görüyorum....boşhwer yaşicaz görcez herşeyi zaman neler göstermezki....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 03:58 PM