:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...:::FIFA 2007 Versiyon 2.01 Çıktı:::...
soyle
FIFA 2007 Versiyon 2.01 Çıktı

tslcoverkg1wl4.jpgFIFA 2007 Versiyon 2.01 Çıktı (Türkçe Spiker, Taraftar Tezahuratları,Türkçe Dil,vs.)

Versiyon 2.01'de yapılan 3 değişiklik;

1- Eski versiyondaki büyük harf karakterleri Sadece baş harfleri büyük diğerleri küçük olacak şekilde değiştirildi.
2- Eski versiyondaki menü müzikleri N-GAGE dışındaki telefonlarda kasıntı yapıyordu.Bu versiyonda Kilobaytı düşük ve yabancı müziklerle değiştirildi.Böylece bazı arkadaşlardaki pıtpıt sesini de önlemiş olduk.
3- Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaştaki eksik futbolcular eklendi.Örneğin galatasaraya ümit karan fenerbahçeye appiah ve edu beşiktaşa bobo diğerini unuttum...

Bu arada N-GAGE dışındaki diğer tellerde oyunu hiç açamayanlar şu yöntemi denesin.Daha önce yüklemiş olduğu tüm N-GAGE oyunlarını,libs vesaire klasörlerini silsin.Gerekirse hafıza kartına format atsın.Ondan sonra FIFA 2007'yi kurup ardına multifixss'i kursunlar ve telefonu kapatıp açsınlar.Diğer N-GAGE oyunlarını da zamanla yüklersiniz artık...
[SIZE=3]VE FİFA 2007 v.2.01 DOWLOAD LİNK

Fifa 2007 v 2.01 [SIZE=5][SIZE=6]İNDİR

[SIZE=3]Fifa 2007 Multifixss Dosyası

[/SIZE]Oyun Çalışmazsa Birde Bunu Yükleyin.. [SIZE=3]İndir

[/SIZE]System Link
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE](N-GAGE ve N-GAGE QD)DOWNLOAD (10 MB) (Rapidshare)

İşte Birkaç Resim...

tslcoverkg1wl4.jpg
29691633ho5.jpg versiyon201dl8.jpg versiyon1bj4.jpg versiyon2ke7.jpg

gsfc0.jpg fbqz5.jpg bjkfd2.jpg tsid8.jpg formalp2.jpg

icon_12.gif

1-Tüm takımların kadroları büyük bir ölçüde düzenlendi.Dört büyüklerin kadrolarına ayrıca özen gösterildi.Diğer Anadolu takımlarının kadro dizilimlerini bilmediğim için karışık ekledim.Ama oyun içinde bunu düzenleyebilirsiniz.
2-Tüm takımların formaları büyük bir ölçüde düzenlendi.Dört büyüklerin formalarına ayrıca özen gösterildi.Galatasaray forması için çok uğraşmama rağmen sadece beyaz kırmızı yapabildi.artık bir şekilde idare edin...Bir iki takımın forması da renkleri tutmayabilir şimdiden özür dilerim.Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor formaları sorunsuz...
3- Dil dosyaları üzerinde biraz daha düzenlemeler yapıldı.Yani %90 Türkçe...
4- Forumdaki tepkiler dikkate alınarak; menü müzikleri tamamen tarafsız müziklerle değiştirildi.Müziklerin hepsi türk sanatçılarının parçalarından seçilerek eklendi.
5- Fortis Türkiye Kupası sorunsuz olarak düzeltildi.Yalnız şu var; Yükselme grubundaki takımlar bu Kupaya katılamayacaklar...

Ve Bomba Süprizler;mesaleus9.gif

1- Türkçe Spiker eklendi.Türkiyenin Pro Evelation Soccer serileri Spikeri Sayın Hasan MUSTAN"dan bizzat izin alınmıştır.Bana Türkçe Spiker dosyalarını verdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

2- Tezahuratlar eklendi.Maç esnasında artık Kendi takımınızın taraftar tezahuratlarını duyacaksınız.Tezahuratlar ı oyun içine mahsus koymadım.Ama buraya ekleyeceğim taraftar tezahurat yamalarını kurduğunuz zaman oyunda rahatlıkla duyabileceksiniz.Lütfen tezahurat yamalarını kurarken sürekli oynadığınız takımın tezahurat yamasını yükleyin.Çünkü daima aynı tezahuratla oynayacaksınız...Herkese hitap etsin diye oyunun içindeki tezahurat türkiyenin tezahuratıdır...
3- Saha içi uyarı anonsu eklendi.Örneğin; "Sevgili futbol severler lütfen saha içerisine yabancı madde atmayalım"

Oyunda bazı hatalar da yok diğil.Çünkü düzenlenemiyor.İşte bu değiştirilemez hatalar şunlar...

1- Galatasaray forması için çok uğraşmama rağmen sadece beyaz kırmızı yapılabilindi.artık bir şekilde idare edin...Bir iki takımın forması da renkleri tutmayabilir şimdiden özür dilerim.
2- Kadrolar düzenlenirken Şuna dikkat ettim.Örneğin;Galatasaray"da, Bursa"da, Arsenal"da... Ersin adında bir futbolcu var.Ersin adını Ahmet diye değiştirmeye kalkınca tüm takımlardaki Ersin, Ahmet oluveriyor.Bu yüzden Kadrolarda değişik isimlere gözünüz çarparsa şaşırmayın.Mesela Trabzonspor"un kalecesi Galatasarayda yedek futbolcu.İşte Versiyon 1.00 daki kadro düzensizliği buna benzer değiştirelemez hatalardan kaynaklanıyor.Ama merak etmeyin Versiyon 1.00 a göre bunda biraz daha özen gösterdim...
3- Türkçe Spikerde Tek bir hata göze çarpıyor.Oyun başlarken ve biterken gooool sesini yine duyuyoruz.Buna engel olunamıyor malesef.Ama sakın şüpheniz olmasın.Buna alışırsanız muhteşem oldu...
4- Tezahuratlarda hiçbir sorun yoktur.Muhteşem olan eklentilerden birede bu...Valla oynarken öyle bir zevkine vardım ki.Yaptığıma çok memnun kaldım...

Eeee bunca şey yazdım ve bazı notları da geçmem lazım...

Notlar; fbatkidr8.gif

1- Lütfen tezahurat yamalarını kurarken sürekli oynadığınız takımın tezahurat yamasını yükleyin.Çünkü daima aynı tezahuratla oynayacaksınız...
2- Dağınık Takım kadrolarını oyuna başlamadan önce kafanıza göre düzenleyin...

Şimdi gelelim Diğer S60 telefonlardaki FIFA 2007 oyununun çalışıp çalışmadığına.

Tavsiye ve görüşler;

1- Versiyon 1.00 da çoğu arkadaşların oyunu çalıştıramadığını gördüm.Nedeni şu; Versiyon 1.00 da oyunun Libs ve program klasörlerini oyun içine eklemeyi unutmuştum.Versiyon 2.00 da bunu düzelttim.Ama buna rağmen yinede çalıştıramayanlar olacaktır.
2- 6630 kulanan arkadaşların bir kısmı oyunu sorunsuz çalıştırıyor bir kısmı hiç çalıştıramıyor.6630 kullanıcılarından bazılarına sordum multi fixss kurarak çalıştırabiliyorlarmış.De neyin derim...
3- Sayın mod.SLAYER"in söylediğine göre 7610 kullanıcıları sineksavar yada mp3 programlarından birini arkaplanda çalışır vaziyette bırakırlarsa oyunu oynayabileceklermiş.Deney in derim...
4- 6600 Kullanıcılarında pek bi sorunlu duymadım.Hele Versiyon 2.00 yüklerlerse sanırım hiç sorunsiz oynayabilecekler...
5- N70 de multifixss kurarak sorunsuz çalışıyor bizzat denedim.Olundan çıkınca reset atmıyor.Bu iyi haber.. N serisi telefonlarda Bu yöntemi deneyebilir.
6- 6260 da multifixss kurarak sorunsuz çalışıyor bizzat denedim...Oyundan çıkınca reset atmıyor...Bu iyi haber.

Ve Ek Olarak Sizlere Bir Önceki Versiyon olan Fifa 2007 v.2.01 'in Download Linkleri...

[b][SIZE=4]V2.00 Sis Link : [SIZE=5]DOWNLOAD[/SIZE] (Rapidshare)(Sis) (9.8 MB)
not:alıntıdır
[/b]
[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nokia N900 Maemo görücüye çıktı permalink CaNaT 5 904 08-29-2009, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: Qetesh
  Turkcell Super Lig 2007 Qetesh 2 747 01-06-2008, Saat: 01:20 PM
  5 Adet Oyun (2007 model) Qetesh 13 1,387 10-16-2007, Saat: 06:54 PM
  real football-2007 Qetesh 0 671 05-19-2007, Saat: 03:45 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:13 PM