:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni seviyorum diyorum sürekli, ama artık içimden..
acemhe
Seni seviyorum diyorum süreklivirgul.gif ama artık içimden..
Sessiz sessiz yapıyorum konuşmalarımıvirgul.gif ne sen duy ne ben duyabileyim.. Kimse bakmasın gözlerime.. Kimse konuşmasın hatta benimle çünkü kendimden çok sendeyim son günlerde.. Sessizliğim bundan.. İçinde huzursuzluk çıkartmayayım diye çabalıyorum.. Söylediğim tek cümle varvirgul.gif nakarat oldu; seni seviyorum.Senvirgul.gif huysuz bir ev sahibi gibisin aslında.Sürekli atmaya çalışıyorsun beni yüreğinden.Ya da kendine bile yabancı biri.İnsan bunca zaman emin olduğu şeylerde yanılır mı?Bu kadar uzakvirgul.gif kayıtsız nasıl davranabilir ki.Anlamadım ben seni.. Anlayamadım.. Hatta seninle göz göze gelmek kabusum son günlerdevirgul.gif nedendir ki savunduklarımı görmek istemiyorum senin gözlerinden akan..Şimdi ben gidiyorum.. Daha doğrusu uzaklığım seni kaybetmek istemediğimden aslında.. Ama misinalar var elimde fark etmediğini sanarak yakın olmaya çalışıyorum çoğu zaman ve bu o kadar rasyonalize halde oluyor ki kendime inkarım kolaylaşıyor.. Kızıyorum sana.. Neydik ne olduk diyorum sonrasında.. Başlıyor durduramadığım göz yaşlarım ve hıçkırıklarla adını anıyorum.. Yine aynı cümle sessizliğimde aklımdan geçen ve yüreğimde avazı çıktığı kadar bağıran; seni seviyorum. Zamansızım aslında.. İlerleyen hayat beni içine alıyor gibiyim.. Rutinler devam ediyorvirgul.gif biraz sen varsın aralarında o kadar.. Zaman sızım oluyor bir anlamda da.. Senden uzaklaşıyorum ve bunu kabul etmek zorluyor.. Canımı acıtan şarkılarda güçleniyorum şimdi.. Giderim diyorum.. Denedim diyorum.. Sevda yerine dokunmadım onun diyorum.. Ve ne var biliyor musun.. Değersizliği görüyorum en çokvirgul.gif senin duvarlarına çarptığım yerlerime bakıyorum o değersizlikle.. Sonrası boşluk.. Sonrası yalnızlık biraz.. Ve sonrası yine her şeye rağmen sessiz sedasız bir seni seviyorum.İçimdekileri bildiğini sanırdım.. Gülümsediğinde sıcacık olurdum.. Anladıklarımı anlattığım yerde vardın diye düşünmüştüm.. Ama yoksun.. Şans mı şanssızlık mı bu yaşantılar.. Biz demeye çalışmak şimdi zor.. Senin sessizliğin benden de öte.. Duyamıyorum.. Sadece içimden düşüşünü fark ediyorum.. Sıyıra sıyıra geçiyorsun yüreğimin sen yerlerinden.. Kanıyorum.. Ve biliyor musun bu yaralar kapanmayacak.. Kendime ulaşamıyorum artık sende var olan.. Yaşatıyor musun bilmiyorum beni iç dünyanda.. Var olmasam bile son cümlelerim yine sitemle karışık; seni seviyorum.Anlamıyorsun beni diyorsun ya hepvirgul.gif evet anlamıyorum.. Anlamayacağım da..Çünkü senin aşk demeye çalıştığınvirgul.gif ömrü en çok bir günlük kelebek.. Sen beni anlamayı denesen birbirimizi sevmek için elde olan nedenlerin sonu yokvirgul.gif göreceksin.. Nefes aldığım her saniyede çünkü ile bağladığım seni seviyorumlar var içimde.Baktığın yer neresi şimdi duygulara bilmiyorum.. Her görüş ve her uzaklık eski yakınlıklarla yan yana duracak hep.. Üzüleceğim ben.. Sen ne yaşıyorsun artık bilmiyorum.. Evet yaralıyor bu da.. Gülümsemeye mecalim yokvirgul.gif biraz senin yüzünden aslında.. Bende kalanları istediğin zaman alabilirsin diyeceğim ama sen bana hangi duygunu bırakmıştın ki.. Sana verdiklerimi almayacağım merak etme çünkü onlar gibisi olmayacak bundan sonra sana sunulan sevgilerde.. Sakla.. Göz yaşların ıslatır bir gün.. Korkma sessiz sessiz söyleyerek cümlemivirgul.gif kendine bırakıyorum kiracısı olduğum yüreğini.. Zarar ziyan yok.. Hissettiklerin için mücadele edersin sanmıştımvirgul.gif yanıldım.. Kendinle kal şimdi.. Avuntu sevdalarda yalnızlığınla kal...
Ara
history
Güzel bi yazı,duygularına sağlık,teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 443 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 370 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 936 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 818 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 512 04-14-2022, Saat: 12:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:04 PM