:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerçek Bu
djseninim
:?? İTİRAF EDİYOM BU DÜNYADA KİMSEYE GÜVEN OLMAZ
Ara
coNrad
Hemde kimseye...kesinlikle...sevgi aşk hepsi yalan...bunun hariçindede fazla güvenmiceksin tabeBig Grin
Ara
ROSE
kimseye Derken Genelleme Yaparsak Eğer Içlerinde Yine De Iyiler Vardir ..sana Denk Gelmemiş Olabilir.ama Iyilerinde Hakkini Yememek Lazim ..senin Sebebin Vardir Bunu Söylerken Ama Herkes Için Aynisi Geçerli Değildir Bence.
aşta Sevgide Bizi Yaniltan ,çikmaza Sürükleyen Yanlari Var Tabi Insanlarda.ama Biz Insana önce Insan Olduğu Için Değer Veririz.herkesin Kendi Vicdanina Kalmiş Bizi Kazanmak Yada Kaybetmek ...
gidene De Dur Diyemem ..
güven Konusu çok Uzun Bi O Kadar Da Hassas.ne Kadar Içimi Döksem Burda Az Gelir.tabiki Güvenmek Zordur Ama Yinede Ipin Ucunu Bi Yerden Tutmazsak O Zaman Inançsiz Biri Olur çikariz.
sana Güven Demiyorum Tabiki Yeri Gelio Sirtindan Vuruolar Seni Onlara Dicek Tek Sözüm Allah Var Yukarda O Kadar ..
Ara
sevimli_girl
bencede kimseye güvenilmez diye bir şey yoktur dünyada çok güvenilecek insan vardır demekki bu sana denk gelmemiştirr...
Ara
PiNaR...
YAAA BAZILARI WARKİİ GERCEKTENN GÜVENİLMESS...ARKADASLARIN DEDİGİ GİBİ SANA ÖLESİ DENK GELMİSSS...BENN GÜVENİORUMMBig Grin BAZI KİSİLERR HARİCCC
Ara
Shimariq_Shey
evtt bendeee pınara katılıyorummm bennn hayatım boyuncaa bi kisiye güvenmedimm ve haladaa güvenmiyorummm
Ara
djseninim
en yakınım sandığım gözlerimin önünde sevdiğimi elimde n aldı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadın erkek yurdum insanından gerçek olaylar..!! :)). ZencefiL 35 3,937 06-15-2012, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: adyge55
  Itiraf degil gercek ! KoLera 8 792 10-29-2007, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: quiet
  hiç gerçek aşkı buldum dediğiniz oldumu... Qetesh 39 2,700 09-02-2007, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:20 AM