:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neydi Ki
emrah2006
EZO, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BU BÜYÜK PUNTO YAZILARIN İÇİN. biz küçük yazılarıda okuyoruz. haberin olsun. sonra kısmet her şey. her şeyin hayırlısı ne ise o olsun yeter ki ve de gönüller bir olsun. hoşçakal.
Ara
ezoo20
emrah2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EZO, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BU BÜYÜK PUNTO YAZILARIN İÇİN. biz küçük yazılarıda okuyoruz. haberin olsun. sonra kısmet her şey. her şeyin hayırlısı ne ise o olsun yeter ki ve de gönüller bir olsun. hoşçakal.
SENİN YAZILARDA ÇOK KÜÇÜK MALUM BEN KÖR BİR ADAMIM .BUNU EN İYİ SENİN BİLMEM GEREKİRDİSmile
TABİKİ HERŞEY KISMET DESmile
SANA EVLENELİM DEMEDİMKİSmileSmileSmile
SADECE UYUŞMA HALİMİZ BÖYLE DEVAM ETSİN DEDİMSmile
DEMİ AMASmile
BUNLARI OKUYUNCA KIZACAN BELKİ AMA HUYUM KURUSUN BUMUYUM AŞKIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Ara
emrah2006
AAAAAH BANA EVLENME TEKLİFLERİMİ YAÄžIYOR NEE? AMAA LÜTFEN ÖNCE METRO VE GAZOZLARIMI AL, OLUR MU?
Ara
ezoo20
emrah2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AAAAAH BANA EVLENME TEKLİFLERİMİ YAÄžIYOR NEE? AMAA LÜTFEN ÖNCE METRO VE GAZOZLARIMI AL, OLUR MU?
YOK CANIM EVLENME TEKLİFİ DEÄžİL Smile
RESMEN EVLEN SEN BENLE Smile::hihi :hihi :hihi

AMA SENDE ÇOK MASRAFLISIN CANIMCIM YA METROYDU GAZOZDUSmile
HEM BENİ ALIYON HEMDE İSTEKLERİN BİTMİYO SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
emrah2006
bir tanem; beni alan yaşadı, because; metro ve gazoz dışında pahalı yiyecek istemem. anlaştık mı ?
Ara
ezoo20
emrah2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir tanem; beni alan yaşadı, because; metro ve gazoz dışında pahalı yiyecek istemem. anlaştık mı ?
DİYOSUNNNNNNNN
AMA SEN KENDİN NİYE ALMIYONKİ Smile
BENMİ SENİ ALIYOM ,SENMİ BENİSmile
ANLAŞAMADIK YANİİİİİİSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
emrah2006
kalem diyor ki bir kaç yüz tane metro ve gazoz bu kadar sorunsa tekliflerim red demektir. o zaman bende
hüngür hüngür hüngür....
Ara
ezoo20
emrah2006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalem diyor ki bir kaç yüz tane metro ve gazoz bu kadar sorunsa tekliflerim red demektir. o zaman bende
hüngür hüngür hüngür....
SENİN KALEMDE MAŞŞALLAH HERŞEYE MUHALEFETSmile
O NE KARIŞIYO BİRKERESmile
TEKLİFELRİNİZ RED DEÄžİL TABİ DÜŞÜNÜYORUM Smile
ACABA BU MASRAFLARDAN NASIL YIRTSAM DİYE:hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

AMA YİNEDE OLSUN BE SEN HEP BÖYLEYDİN ZATEN Smile
SENİN ŞU METRO VE GAZOZLARA ZAM GELMEDEN HEPSİİ ALAYIM YOKSA SONRA ALTINDAN KALKAMAYACAMMMMSmile
İFLASSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
HERGÜN BİRDE FAİZ İŞLİYO Smile
OOOOHHOOOO SENLE İŞİM VAR BENİMSmile
Ara
>As!_M€L€q<
tşklerrr arkadaşım güseldi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:00 AM