:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neydi İçimdeki KaranLıÄžın Adı? ÖLüm mü?...
€BeRimSin
Neydi içimdeki karanlığın adı? Her zaman içimde bir yerlerde siz görmeseniz de… İçim kararıyor… Özenle yaptığım tek şey sonumu hazırlamak…

Belki size bir anlam vermicek ama ağlıyorum ben içimdeki karanlığı anlatırken.Ask acı,sevgiler yalan , sadakat zaten ölü.....neden yasıyoruz ozaman?acı çekmenin anlamı? ne neden asık oluyoruz?Acı çemek istemiyorum yeşil gözlüm bne senden bana kalanlarla gitmek istiyorum acının olmadığı sonu olmayan bi okyanusun ortasına

Açtığını boşluğu saklamak için kendimden, daha büyüğünü yaratıyorum içimde… Ne alaycı biriyim aslında nede acımasız… Sadece anlıyorum çoğu şeyi hatta sizin anlamadıklarınızı bile… Bu yüzden belki de yaptıklarım, yapacaklarım çok basit olabilir ama içimde senle biriktirdiklerimi sensiz yaşaamya gidiyorum sarkılar seni söylemesin gözlerim seni görmesin istiyorum

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek… Uzaklaşsanız da benden, dokunmasanız da içimdeki karanlığa anlamalısınız beni, içimdekileri. Karanlık… Gittikçe büyüyorlar içimde ve ben dur diyemeyecek kadar yorgunum onlara… Katlanamıyorum aska anlamıyor musunuz? Hiçbir şey sandığınız kadar kolay değil hem de hiçbir şey…ağlamak çare olmuyor acıma yok olmasını istiyorum bu acının...Hiç affetmeden çekip silahımı gidiyorum sensizliğe...
Senin olmadığın aşkın acının olmadığı asıl karanlık olan aydınlığa ölüme gidiyorum

Her şeyin kurtuluşu açık aslında… Kimse yokken uçmak… Her şeyin sonu hayatın, acının, benim… Karanlık beni çağırıyor içine… Tutunacak dallarımı çoktan kırdınız… Gidiyorum… Gökyüzünde her şey farklı… Her şeyin sonu geliyor benimde…

Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü? …

edfrgvu7.png
eRCi
Ölüm gelmeden ben sana geliyorum hayatım...Bekle beni bu gece her şeyi erteleyip sana geliyorum...Unutma ; bu beden senin gözlerinde yaşıyor...Bu sabah güneş sana beni getirecek..Ve ölümsüz sevdamı yüreğine bırakacağım.

emeğine yüreğine sağlık HASAN .....

DarkLady
Teşekkürler. . .
Ara
MasaL_perisi
Aşktı onun adı...Sad
Teşekürler Ezberimsin...
Ara
ZeNiTH
Alıntı:[b][i][SIZE=4]Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü? …
[/SIZE]
[/i][/b]

Ölüm Değil Belkide Ölmekten Daha Zor...

Yüreğine Sağlık Hasan...
€BeRimSin
Beğenmenize Çokkkk Sevindim..Teşekkür Ederim Sizlere.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 367 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölüm Ensemde; Üşüyorum eRCi 1 335 04-14-2022, Saat: 10:14 PM
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 427 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 458 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Mavi BiR ÖLüm..!! €BeRimSin 8 379 04-09-2022, Saat: 07:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:21 PM