:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kend?ne ?? Bak !!!!
p£r!k!z!
Kendine ?yi Bak

“Kendine iyi bak” bir "veda" de?il "elveda" c?mlesidir ?o?u zaman. O ?? kelimeden ?ok daha fazlas?n? gizler i?inde...

"Kendine iyi bak. ??nk? bundan sonra ben yan?nda olmayaca??m. Olamayaca??m. ?stesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni, hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olman? istiyorum. Olur da bir g?n d?nersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine iyi bak. ??nk? bundan sonra kendinden ba?kas? olmayacak yan?nda sana bakacak. Ben olmayaca??m. Kendine iyi bak ve beni d???nme. ??nk? ben de seni d???nmeyece?im art?k. Arama sak?n beni, yazma, ??nk? ben yazmayaca??m. Sil beni y?re?inden, ??nk? ben silece?im. Fakat, ya?an?lan, payla??lan g?zel ?eyler hat?r?na sana y?rekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha d?nmemek ?zere gidiyorum.”

"Kendine iyi bak. Aram?zda ge?en her?eye ra?men benden sonra iyi oldu?unu bilmeyi tercih ederim. Asl?nda bilmem ?ok ?nemli de?il, iyi oldu?unu varsayaca??m ben. Seni bir daha asla g?rmemek ?zere gidiyorum ben, seni kendinle ba?ba?a, yapayaln?z b?rak?yorum ben. Biliyorum kendini b?rakacaks?n benden sonra, o y?zden iyi bak diyorum. Asl?na bakarsan, ?ok da fazla umursam?yorum."

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla s?ylerler bunu. ??nk? onlar? ay?rmak, eti t?rnaktan ay?rmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, s?re? ?ok ac? vericidir, y?rek par?al?y?c?d?r. Her seferinde azalan umutlarla geri d?ner ve yine “Kendine ?yi Bak” g?zleriyle ayr?l?rlar. Ta ki umut da, sevgi de t?keninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizli?ine b?r?n?nceye kadar…

Tutkunun ?tesinde sevenler, bir kez “Kendine ?yi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti t?rnaktan ay?rmak yerine ?l?m? ye?lerler. Onlar bu ac?y? bir kezden fazla kald?ramayacaklar?n? bilirler.

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu s?zlerin i?inde ihanet yok, hi? bir zaman olamaz derler ve giderler. En b?y?k ihanet de?il midir asl?nda seni seveni, ihtiyac? olan? y?z?st? b?rak?p gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunlu?a mahkum edip giderler. Seni par?alara ay?r?p, en b?y?k par?ay? yanlar?na al?p giderler. Seni senden al?p giderler.

Daha k?t?s? su?layamazs?n onlar? t?m bunlar i?in. Kendine iyi bak deyip gidenin ge?erli bir nedeni vard?r elbet. Su?latmaz kendini. Sava?mad?klar? i?in k?zars?n ama su?layamazs?n. Sava?m??larsa, yenildikleri i?in k?zars?n ama su?layamazs?n. Yenildi?in i?in k?zars?n ama su?layamazs?n… Ayr?l???n ka??n?lmazl???na inand?r?r seni, "kendine iyi bak" derler ve giderler. Elinden umutlar?n?, d??lerini, sevgilerini al?p giderler. Bir tek an?lar? b?rak?rlar geride, bir de hat?rlad?k?a g?zya?lar?na bo?ulas?n diye
unutulmayan na?meler.

Arkalar?na bakmadan ?ekip giderler e?er yaln?z kalm??san, ??nk? insafs?zl?klar?n? g?rmek istemezler. Her?ey o saniye orada bitsin, kapans?n bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri i?in, "kendine iyi bak" derler. "K?r?ld?m ve affedemiyorum" diyemedikleri i?in "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum art?k, hayat?mdan ??karaca??m ama bil ki hi? unutmayaca??m" diyemedikleri i?in kendine iyi bak derler. "Biliyorum ?ok kanayacaks?n ama daha iyisini yapam?yorum" diyemedikleri i?in "kendine iyi bak" derler. Vicdanlar?n? rahatlatmak i?in kendine iyi bak derler, ??nk? o kan uzun s?re akacakt?r ve o yara asla kapanmayacakt?r, bilirler.

"Kendine iyi bak" bir noktad?r ?o?u zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece k?t?l?kler noktalans?n isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen g?z?mdeki ???k, duda??mdaki tebess?m, sen i?imdeki sevin?ssin. Sen hayat?ma renk katan, sen y?re?imdeki ?arp?nt?, sen hayat?mdaki ne?esin. Sen yolumu ayd?nlatan, sen dert orta??m, sen g?n?l yolda??m, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.

Ke?ke b?yle ya?anmasayd? baz? ?eyler, ke?ke affedebilsen beni, ke?ke ben de affedebilsem… Ke?ke d?nd?rebilsek zaman? geriye. Ke?ke bug?nk? akl?m?zla ya?asak her?eyi ba?tan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz m?? Bitmesek olmaz m?? Sen eksikken, ben nas?l tam olurum? Senden kalan bo?lu?u kimlerle doldururum? Sava?sak, aram?za giren ?eytanla olmaz m?? Hani b?y?k a?klar her t?rl? engeli a?ard?, hani ger?ek dostluklar her s?nav? ge?erdi, hani sevgi eninde sonunda kazan?rd?? Hani hayatta hi? kirlenmeyecek de?erler vard?? Hani en b?y?k zaferler, en kanl? sava?lar?n ard?ndan kazan?l?rd?? Bunlar?n hepsi yalan m?? Sahiden..., gitmesen olmaz m?? Bitmesek olmaz m??……….

Peki o zaman... Senin istedi?in gibi olsun... ?yleyse...Sen de "Kendine ?yi Bak."

"Kendine Iyi Bak" derler, kur?unu kafana s?k?p giderler.
Ara
p£r!k!z!
ben bunu okuduğumda ağladım SadSad
Ara
Firari Fırtına
Ağlama gül ama arada bir burayada uğra , özletme kendini ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:35 PM