:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
işte esmer'in hikayesi
esmer
O güzel esmer kıza ilk defa kantinde rastladım oturmuş ders çalışıyordu bir an göz göze geldik
Bana bakarak :
- banamı seslendin , bir şeymi söylüyorsun dedi
Bende :
- hayır bayan size seslenmedim dedim.
Bana bakarak kızgın bir şekilde :
- benim adım bayan değil . diyerek ismini söyledi sonra ben ona tekrar ismiyle hitap ederek sana seslenmedim sana bir şey söylemedim dedim. İşte böylece tanışmış olduk.
Daha sonra bir arkadaşımdan tlf numaramı almış bana sürekli çağrı we msj atıyordu …
Neyse günler geçti haftalar geçti biz ikimiz iyi birer arkadaş her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmanın kısa bir sürede olmasına rağmen zaman öyle tatlı öyle güzel geçiyordu ki.
Hiç ayrılmıyorduk hep beraber bir yerlere gidiyor , birlikte gülüyor , birlikte ağlıyorduk
Çok iyi bir arkadaş olmuştuk ailemde tanıyor ve benim en yakın arkadaşım biliyorlardı.
Okulda hep yanıma gelir konuşurduk herkes onu kız arkadaşım sanırdı ama o asla anlayamadığım bir yanımdı. Herkes den farklı, herkes den ayrı.
Bana derslerimde yardımcı oluyor ve beni ders çalışmaya teşfik ediyordu benim zayıf derslerime yoğunlaşıyor ve o dersten geçmem için elinden geleni yapıyordu.
Bir gün okuldan çıktıktan sonra çok yağmur yağıyordu ve bende şemsiye vardı onu evine bırakmak için yola çıkmıştık yağmurda şemsiyenin altında beraber yürüyorduk hiç bir şey konuşmadan sadece birbirimize bakıp gülümseyerek yürüyorduk sadece……..!!!!!!

Bana bir gün birini çok sevdiğini söyledi ben kim olduğunu sordum okul kapanınca önce sen öğreneceksin merak etme dedi bana ben merak etmiştim ama ne yaptımsa söyletememiştim….
Bir gün internette konuşurken bana sevdiği kişiyi söyleyecekti. Bende söylemesini bekliyordum ama bu seferde söylememişti ben kızdım sonra yeter söyle artık çok merak ediyorum dedim.
Bana sadece :
- kızma ama ben SENİ SEVİYORUM dedi.
Ben şok olmuştum bilgisayarın başında adeta donmuştum bana susma ne olur bir şeyler söyle diyordu ama ben bir şey söyleyemiyordum sadece susuyordum.
Ve o günden sonra okulda görüştük ama sanki hiç bir şey olmamış sanki o an yaşanmamış gibiydi.
Mezuniyet balosunun olmasına yaklaşık bir ay vardı , biz şimdiden hazırlık yapıyorduk ve ben baloya bu güzel esmer kızla gidecektim. O olayı bir daha hiç konuşmamıştık taki balo gecesine kadar…
Sonunda o gün gelip çattı balodaki en güzel kız oydu , içime doğdu bir anda yüreğime düştü,gece boyu dans ettik , dans ederken başını göğsüme yasladığında hep aynı şeyi düşünüyordum bende onu çok seviyordum , belkide ilk bana, beni sevdiğini söylediği anda bu yüzden cevap verememiştim.
Bende onu çok sevdiğimi söylemiştim artık , düşünüyordum da sanırım o bir anda benim her şeyim olmuştu hemde her şeyim. Artık o benim sevgilimdi hayatımın anlamıydı. Bilmediğim , tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde mutluydum hemde çok mutlu.
Şimdi şuanda nemi oldu : o güzel esmer kız benim her şeyim oldu , o benim geç bulduğum ama asla bırakmayacağım birtanecik sevgilim , KARA ERİÄžİM oldu…..!!

Hayatımda hiç yaşamadığım mutlulukları yaşadım we yaşıyorumda ! Ama şimdilerde canım çok acıyor KARA ERİÄžİM okumak için başka bir şehre gitti işte bu canımı çok yakıyor benim olmadığım bir yere gidiyor o bensiz ben onsuz ne yaparım ? Onu böylesine sewerken yokluğunu düşünmek kahrediyor beni...!!!!!
KARA ERİÄžİM bu bizim için sadece zamanlı bir ayrılık kısa bir zamanlı ayrılık....!!!!!!! CANIM benim ben sana asla tutamayacağım sözler wermedİM...
Sana söz KARA ERİÄžİM : SENİN İÇİN , AŞKIMIZ İÇİN , İKİMİZ İÇİN azim edeceğim we çok çalışacağım dedimya bu sadece zamanlı bir ayrılık sonra ben de senin yanına geleceğim söz KARA ERİÄžİM SÖZ..!!!
-Bugün olduğu gibi yarında , yarından sonrada , ondan sonraki günlerde , gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine
Seni bir ömür boyu seweceğime
Yanında olmadığım we warlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma
Yaşam boyu her sabah sana aşık olarak uyanacağıma
Sewgimin asla azalmayacağına
Bir ömür CANIM olarak kalacağına
Seni sonsuzluk kadar seweceğime
Seni bir ömürden de öte seweceğime...
SÖZ WERİYORUM KARA ERİÄžİM SÖZ.....!!!!!!!!
Ara
roket55
paylasım ıcın tesekkrler
Ara
aKMeL
esmer kardeş bu gerçek hikayenmi yoksa uydurduğun bi hikayemi iii*
esmer
bu gerçek hikeye arkadaş kız arkadaşımla tanışma hikayem Big Grin
Ara
EYVALLAH
çokk güselmişşş allh herkesin karşısına onu gerçekten sewen birisini çıkarsın...
Ara
EyLuLce
vay süper yaaa
Ara
MissBela
cok güselmis ya umarim hep mutlu olursunuss
Ara
hatice
tşşkrler cok hosuma gitti gercek askı bulma yolundayız ama dogru düzgün insan yok saol kardeşş..!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkesin kendi hayat Hikayesi PrinceSs 3 744 04-10-2022, Saat: 03:55 AM
Son Yorum: wildfang
  buda ?m?r ?n hikayesi... ?m?r 2 641 04-02-2022, Saat: 01:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Diyarbakır'ın isminin hikayesi xxxGLsMxxx 41 3,334 07-28-2009, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: xxxGLsMxxx
  BiZİm Kİsi Bİr AşK hikayesi RAMSES 9 1,243 02-01-2009, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  işte okuyun sunurk 1 673 10-21-2008, Saat: 04:25 AM