:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölürken Yapılan Espiriler
tuti
Madem ?l?yorsunuz bo? durmay?n… ??te ?l?m an?nda yap?lacak espriler…

-Bahriye ka? , arkanda ay? var. Hi haa ha ha ha…

-Sevgili akrabalar?m, sayg?de?er e?im ve k?ymetli o?ullar?m. Bana ayr?lan s?renin sonuna gelmi? bulunuyoruz.

-Zahidem , ?evreye verdi?im ge?ici rahats?zl?ktan dolay? ?z?r dilerim…

-Ihhhh… Ihhhh…-Konu?ma istersen Hac? dede…-Konu?ucam ulan… Yirmi trilyon tutar?ndaki vasiyetimi Almanyadaki H?ristiyan Demokrat Partiye ba???l?yorum.H? ha ha ha…

-?l?rseam kabrime gelme istemeeeem…

-Patlam?? m?s?r getirsene D?rdane. Hayat?m film ?eridi gibi g?zlerimi ?n?nden ge?meye ba?lad? galiba.

-Gidiyorum b?t?n a?klar y?re?imdeeeeee…-Ben paralar?m o a?klar? da ??ll?klar? da H?dai…-Gidiyorum kokun hala ?zerimdeeee…-Hangi koku? Kimin kokusu s?yle?… ?lmeden ?nce s?yle diyorum…

-?b?r taraftan istedi?in bi?ey var m? Halime… Gelirken getiririm…H? ha ha ha…

-Ben ?l?yorum Nilay… Sen unutma Ahmet’e selam s?yle… -Hangi Ahmet Selami bey? -Sultan Ahmet …H? ha ha ha…

-?ocuklar?n ??? de senden de?il R?fk?… Ben onlar? Anelka , Ribery ve Alex’ten yapm??t?m…-Ulan bi Be?ikta?l?ya yap?l?r m? lan bu? Ronaldodan yapsayd?n bari…

-Aytekin ye?enim. Ben ?l?yorum… ??imde merak kalmas?n diyorum hani… Yani sen de istiyorsan… -Tayyar abi yapma allaha?k?na. -Bi kereden bi?ey olmaz lan…

-Azrail geldi g?r?yorum , g?r?yorum… Hepimizi birlikte istiyor… Hay?r onlara dokunma sadece beni al… Beni al beni al onu alma…

-Tabutu ziyan etmeyin… Tahtalar? k???n da sobada yakars?n?z. Barsaklar?m? ???kart?p g?l a?ac?n?n alt?na g?m?n. ?ok iyi g?bre yapar…

(Al?nt?d?r).
Ara
peri kızı
guzelmişşş bazılarıı paylastıgın ıcın tesekkurlerr hee bu aradaa pınar ben..
Ara
EYVALLAH
güselmmiş çoghta komik
Ara
tuti
Rica ederim...Wink
Bende Tayfun...Smile Memnun oldum...Smile
Ara
GeCe_G?zL?
eline sağlık dostum çok güzel olmuş
CariSmaBoY
Patlamış mısır getirsene Dürdane. Hayatım film şeridi gibi gözlerimi önünden geçmeye başladı galiba.

süper yaf Smile
MorciveT
Aytekin yeğenim. Ben ölüyorum… İçimde merak kalmasın diyorum hani… Yani sen de istiyorsan… -Tayyar abi yapma allahaşkına. -Bi kereden bişey olmaz lan…

Smile)) Bu hoşuma dittti Wink
Ara
tuti
Eyvallah arkada?lar...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iğrenç espiriler :D duygusuz_pamuk 1 419 04-11-2022, Saat: 03:22 PM
Son Yorum: wildfang
  berbatt espiriler:))) vetch__ 4 446 04-11-2022, Saat: 04:11 AM
  Forum İçi Yapılan SuçLarın Cezası...(KuraLLara Uymayan Ceza AlacakTır) €BeRimSin 2 347 04-03-2022, Saat: 09:09 PM
  en geyik espiriler acemhe 3 474 12-05-2009, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: rapunzel
  Saçma Espiriler =) gnc_fb 13 897 07-03-2009, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:31 PM