:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KADIN'a ŞİDDET'e HAYIIIRR!!!!
senem albayrak
Tşkler konuyla ilgilinediğiniz için ben de sizin dediğiniz gibi konuyu farklı bir konsepte yazmışım çok mersi...
Ara
yasemin1
Kas gücü olmayan bir kadına vurmak en büyük acımasızlıktır.Bayanların kas gücü fazla değildir bu yüzden kendini savunamaz.kendini savunamayan bir insanı dövmek psikopatların işidir.
Ara
senem albayrak
Allah kimseyi böğle dengesiz insanların eline düşürmesin oysa ki kadın dinimizde de çok kutsal bir yerde dir ama anlıyana tabi...o kadar hayvan var ki anlamazlar..
Ara
sindy
kendine güvensiz erkek kadına el kaldırır kadını döverek güven duygusunu tatmin eder tamamen acizlik ama yer yüzünde çok aciz var
Ara
senem albayrak
ewet benim bile çevremde o kadar varki (ama yakınlarım değil)saymakla bitmez böğle bir devirde inanılcak gibi değil bazen de şey diğe de düşünüyorum kadın herhalde aciz ya da kimsesiz tutunacak dalı yok mecbur adamda biliyor elinden geleni yapıyor aslında kadınada çok görev düşüyor burda ona bakılırsa bir kadın güçlü ve sağlam olmalı duruşuyla kendini aciz göstermemeli yada en azından ben böğle olduğum için herkezi kendim gibi olmasını düşünüyorum veya istiyorum.................................
Ara
blue_belial
dovmek degıl de.

onuruma dokuncak laflar soledıklerınde
çakarım ıkı tokat. basarım tekmeyı Big Grin

hak edene tabı
senem albayrak
Bak işte gene aynı konu olurmu hiç öğle şey bazı laflar vardır ki dövmekten ağır kısa sa kısas yaparsın ettkiye tepkin aynısı olur ve ödeşmiş olursunuz el kaldırmak olmaz..........Şahsen büyük konuşmıyım babamdan bile tokat yemedim elin adamı yaparsa....değil kocam ne olursa olsun........................yaparım...
Ara
Rüya Güzeli
bence sırf kadınlara deqil ülkemizde herkese şiddet uygulanıyo (arada bnm uyguladıgımda oluyoBig Grin) bence şiddete karşı gelmemek cahillikten dayak yiyen şiddet uygulanan bi bayan dayak yedigi kişiye karşı gelip bi mahkemeye baş vursa olay çözülür ama ya çözülmesse diye korkanlar oluo. Bende bu tür düşünceler yok edilmeli önce
Ara
senem albayrak
Bu düşüncelerin yok olabilmesi için bir kadının önce devletin bu konuyla ilgili kadınlara bir çok güven ve hak sahibi talep edebilmesi lazım yoks kadın her zaman savunmasız...
Ara
Lacrimosa
Ayaklarının altına cennet serilesi kadınlarımız, analarımız, kardeşlerimiz, yakınlarımız, tanıdıklarımız, tanımadıklarımız...Ne yazık ki büyük bir çoğunluğu bu eziyetle ve dayak şiddeti ile karşı karşıyadır. Aralarında yüksek öğrenim görmüş, okumuş yazmış insanların da olduğu, hatta sayılarının azımsanmayacak kadar fazla olduğunu düşünecek olursak; vay bizim halimize!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kadin dedigin... gurbetci 7 559 03-31-2022, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkeklere göre evlenilecek kadın tipi nasıl olmalı sıla 0 563 01-26-2012, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: sıla
  kadın tipleri Seyduna 4 923 06-29-2011, Saat: 08:51 PM
Son Yorum: YasSmin
  Zengin kadın daha çok yaşıyor! MaSaL 13 1,228 12-17-2010, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Kadın.. acemhe 1 501 06-21-2010, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:36 AM