:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben sizden bişi istemiyom sadece bi fikir verin
happy yeliz
umudayolculuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya arkadaşlar mardin işi şimdilik yattı yardımlarınızı bekliyorum hadi ya lütfen...

gıcıkkk şey bize geliyon o kadarrrrrr SmileSmile
Ara
Shimariq_Shey
tabikidee bidenesinini yanına gelcekk cok konusmayın arkaalarrr ben varken burdaa demii nusrettt
Ara
romantiq_exelance
coNrad Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen gel buralar güsel...kızlar fln alem yaparızBig Grin

yaf 20 mayıs ta gelecem istanbula fener maçına
romantiq_exelance
18 yada 19 mart ta konya dayım galatasaray maçında..

sonraki hedefim daha belirlenmedi bunun için yardımlarınızı hala bekliyorum...

20 mayısta istanbulda fener maçındayım..

bu maçtan sonra araya 1.5 ay kadar boşluk giriyo oradada yardımlarınızı istiycem...

temmuz 20 de afyona,ağustos 1 de samsuna giderek bu seneki turnemi tamamlıycam...
Shimariq_Shey
demekk benim yahnıma gelmiyceenn bidenemmmm tamm küstüm senle istee huh istemiyom gelmeee adam bi derr ben bidenemin yanına gitcem diee demiii bidenemmmmm..... ama iş işten geçtiii gelmee nevsehireee küstüm sanaa gönlümü almadandaaa konUSMAYACAÄžIM SENLEEE...Sad:'(
Ara
ZeNiTH
Gelin Denizliye Big Grin

Bak Kızları Cok Güzel Ona Göre Big Grin
romantiq_exelance
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demekk benim yahnıma gelmiyceenn bidenemmmm tamm küstüm senle istee huh istemiyom gelmeee adam bi derr ben bidenemin yanına gitcem diee demiii bidenemmmmm..... ama iş işten geçtiii gelmee nevsehireee küstüm sanaa gönlümü almadandaaa konUSMAYACAÄžIM SENLEEE...Sad:'(

yaf offf...tamam forumdaki herkes memleketi yazsın hepinizin yanına gelecem anlaştıkmı....tamam senin yanınada gelecem nefşehire....
romantiq_exelance
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelin Denizliye Big Grin

Bak Kızları Cok Güzel Ona Göre Big Grin

kızmı güselmi...kankamsın emrehan...bekle len temmuzda geliyorum orayada ama beni ağırlamazsan seni türkiyeye resil ederim...
Shimariq_Shey
umudayolculuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızmı güselmi...kankamsın emrehan...bekle len temmuzda geliyorum orayada ama beni ağırlamazsan seni türkiyeye resil ederim...

nevsehiree gelmee bidenemm artıkk iş işten geçtii tamm mıı gelmessen gelmee herkees seni çağırıyoo gelmee istemiyomm ben senle küstüm işteee...Sad Sad
Ara
romantiq_exelance
ya nie küsüyosun tamam gelmem istemiyosan....küs tamam öle olsun kırdın kalbimi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tek SoruLuk öSS... Sadece bi Sorucuk :=) PCKoPaT 29 1,423 04-15-2022, Saat: 04:49 AM
Son Yorum: wildfang
  COk eGLeNCeLi BiSI aRKaDaSLaR:)) ozlem_66 9 825 04-07-2022, Saat: 05:20 PM
Son Yorum: wildfang
  sadece 1 cümle bu giren görür AfrâsyâB 7 436 09-12-2007, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Sadece Kendisinin Katıldığı Yarışmada 2. Oldu Ñ•qρα кJмя 3 436 07-17-2007, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:54 PM