:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEliCE....
p£r!k!z!
delice seversiniz birini yan?ndas?n?zd?r ama onun y?re?ide akl?da bir ba?kas?ndasd?r bilirsiniz hatta ak?l bile verirsiniz ama bunu yaparken
bir f?rt?na kopar i?inizde ve bunu ona beli etmesiniz i?te o f?rt?nan?n ?yk?s?:
ad?n? koymaktan her zaman ka??nd???m bir a?kt? bizimkisi asl?nda benim ki demeliydim bu a?k? zaten hep yanl?z ya?amam??m?yd?m sanki.bunca y?lla ra?men ya?an?lan bir a?kt? kimse bilmezdi benim gizli masal?md? on senelik b?y?k bir a?kt?.her mevsimi onda ya?ad?m sanki ben onun dostuymu?um ona delice a??k olan ben bana ba?kalar?n? anlat?rken sanki i?i darmada??n olan ben de?ilmi?im gibi ben susard?m o d???nmeden anlat?rd? her c?mlesinde o kad?n vard? ben yata??ma yat?nca sesizce a?lard?m onun o a?kla beni seve bilmesi nas?l bir duyguydu acaba diye d???n?rd?m bu a?k yoruyordu beni herkes o ac?dan ba?ka ne veriyor sana diye k?zarken ben daha bir inatla sevmeye ba?l?yordum onu gururlu ol diyorlard? bana ben ise i?imdeki bu ac?lar?mla telefona sar?l?p sesini duymak i?in deli oluyordum seni seviyorum diyece?in g?nlerin tarihlerini yazard?m bir k??eye bu hayallerim ve mutlulu?um uzun s?rmezdi bir sihirli de?nek de?erdi masal?m?za ve b?y? bozulu verirdi aray?p sormazd? g?nlerce hata arad???nda bile onu ?zledi?ini onu unutmad???n? s?ylerdi unut art?k onu seni ?nemsemiyor bile dedi?im zaman bana k?zard? niye hala yan?ndayd?m devaml? beni sevmen i?in m?cadele etmekten b?km?? y?re?im niye hala kalbine girmek i?in ??rp?n?p duruyordu oturup sayfalarca mektup yazard?m ayn? ?ehirin havas?n? solarken aram?zda mesafeler yokmu??as?na sana olan a?k?m? yazard?m b?kmadan usanmadan hi? mi g?rmedin g?zlerimin ???lt?s?n? ondan bahsederken bir anda o ???lt?n?n kayboldu?unu hi? mi g?rmedin b?rak?p ka?mal?yd?m ama yapamad?m ??nk? seviyordum ben mektuplarla duygular?m? yazard?m gece yar?lar?na kadar uykusuz kalarak sana duygular?m? s?ylemekten hep korktun ??nk? ben senden k???k a?k k?r?nt?lar? beklemeden sevmi?tim kim seni bu kadar kar??l?ks?z saf sevmi?ti ki benim sevgim korkutmu?tu seni b?y?k a?k?nda b?yle ?ok sevmi?miydi seni ?ok sevmi? biri nas?l seninle dost olarak hala g?r??bilmeyi kiminle istersen ya?a diyerek hi? k?zkanmadan seni ellere vermeye katlana biliyordu i?te bu nedenle seninle dost olarak g?r??meyi kabul etmedim ben eski sevgililerinden yapt???n dost koleksiyonundan bir par?a olmazd?m ben son kez surat?na bile bakmaya korkarak gitmemi istersen giderim dedi?im zaman i?imde bir umut vard? kal demene dair ama sen git dedin gittim masal?md?n bittin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 11:42 PM