:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yorumsuz b?rakan?n linki ?ls?n !!!
p£r!k!z!
biz bayanlar siz erkelerden ne isteriz ?? fikirleriniz nedir bu sorunun cvbn? ger?ekten bliomuusunuz ??? sizce bayanla erkeklerdn ne beklerler..hadi herkes yorumunu yazs?n !!
Ara
p£r!k!z!
tşkler Big Grin Big Grin
Ara
p£r!k!z!
hadi cnım aaa Big Grin bak sennn bilmiom yorum olduğunu :p
Ara
***KiNG***
doğru demişsn kardeş katılıyorum
istekler uzar gider ilgi ve sevgi başta gelir tabii
ama erkekler d bunu bayanlardan isterler
Ara
p£r!k!z!
***KiNG*** Adlı Kullanıcıdan Alıntı:do?ru demi?sn karde? kat?l?yorum
istekler uzar gider ilgi ve sevgi ba?ta gelir tabii
ama erkekler d bunu bayanlardan isterler

asl?nda bayanlar?n istekleri uzamaz bayanlar??n tek bir iste?i vard?r.. do?ru d?r?st yalans?z bir sevgi vede ilgi ... bunu akl?n?za koyun di?er istekler yan?nda tuz biber kal?r. anlatabiliomuyum acabaaaa

SERHAT BEN NEY? ANLAMIYORUM ACABA :mad: :mad: :mad: S?LERM?S?N::: MADEM ?LE A?IK A?IK S?LESENDE :::
Ara
MorciveT
Kadının iki türlüsü vardır...

1. Olanı : Sert erkeklerden hoşlanır, kendinin korunduğunu bilmek ister, erkeğinin bazı şeylerine karışmasını ve kızmasını ister...Bir o kadarda sevilmek ister.Erkeğinin aldatmasını yutabilen cinslerdir bunlar... Erkek ne derse odurSmileİlgiyi erkeğinin ona sürekli karışmasında bulabilir ve erkeğinin bunu sınırlıca yapmasını bilmesini isterBig Grin

2. Olanı : Erkeğinin akla ve mantıga uygun kelimeler türeterek karışılmasını, buna fiziksel tepki olmadan tatlı bir dil ile yaklaşmasını ister...Sevildigini kelimeler ile değil ; hediye almak, yemege gitmek, sürpriz bir gece hazırlayıp mum ışığında erkeği ile dans etmek ister...Aldatılmaya tahammül edemez ve herşeyi bir anda silebilir bunun için erkeğinin bunları önceden bilmesini ister. İlgiyi her kadın gibi erkeğinden bekler... Wink

Ben 2. olan kadından yanayımdır...Big Grin yaşayarak öğrenmek onlar içindir Wink
Ara
p£r!k!z!
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kad?n?n iki t?rl?s? vard?r...

1. Olan? : Sert erkeklerden ho?lan?r, kendinin korundu?unu bilmek ister, erke?inin baz? ?eylerine kar??mas?n? ve k?zmas?n? ister...Bir o kadarda sevilmek ister.Erke?inin aldatmas?n? yutabilen cinslerdir bunlar... Erkek ne derse odurSmile?lgiyi erke?inin ona s?rekli kar??mas?nda bulabilir ve erke?inin bunu s?n?rl?ca yapmas?n? bilmesini isterBig Grin

2. Olan? : Erke?inin akla ve mant?ga uygun kelimeler t?reterek kar???lmas?n?, buna fiziksel tepki olmadan tatl? bir dil ile yakla?mas?n? ister...Sevildigini kelimeler ile de?il ; hediye almak, yemege gitmek, s?rpriz bir gece haz?rlay?p mum ?????nda erke?i ile dans etmek ister...Aldat?lmaya tahamm?l edemez ve her?eyi bir anda silebilir bunun i?in erke?inin bunlar? ?nceden bilmesini ister. ?lgiyi her kad?n gibi erke?inden bekler... Wink

Ben 2. olan kad?ndan yanay?md?r...Big Grin ya?ayarak ??renmek onlar i?indir Wink

birincisi olan majo?sit kad?nlard?r bir yerde ... ?le say?l?r neredeyse...
bende ikinciden yanay?m vede onlardan?m.... Big Grin

sana kat?l?yorum morcii
Ara
MorciveT
Katılacaksın tabikiSmile

Kadınlar bir çiçektir, kokusu hoş ise odana koyarsın değilse çöpe atarsın

dermişim miSmile
Ara
p£r!k!z!
bncede deme sakınnn
Ara
MorciveT