:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaranL?kLar..
in_love_girl
nurummelekas3.jpg

Her ?ey o kadar bo? geliyor ki sensiz. Zifiri karanl?klar i?inde. Bak??lar?m dondu, y?re?im donunca. Nasil da manas?z bakiyorum etrafa. G?rmesin istiyorum hi? kimse g?zlerimi, g?rmesin hi? kimse h?z?n tanelerimi. Susuyorum art?k derin derin. Nas?l da konu?mak istiyorum oysa. Saatlerce susmadan konu?mak istiyorum seni anlatmak istiyorum. T?m biriktirdiklerimi en ba??ndan ba?lay?p sonuna kadar. Anlatmak yetmez biliyorum, anla??lmak da istiyorum. Seni istiyorum yan?mda ellerin dokunsun istiyorum ellerime t?m bedenimden als?n yanl?zl???m?. Sa?lar?ma dokunsun istiyorum, Anlams?z bakan g?zlerimin i?ini g?rs?n, g?zlerimdeki seni tan?s?n istiyorum,??kars?n t?m umutlar?m?, anlas?n sana olan sonsuz a?k?m?. Ba??m? yaslay?p uzun uzun hayellere dalmak istiyorum omuzlar?nda. ?zlemlemlerimi anlat?rken tutam?yaca??m g?zya?lar?m? ak?tmak istiyorum ?zlemlerime isyan edercesine. Onca biriktirdi?im h?z?n

taneleri. Sana yaslan?nca her ?eyi unutmak istiyorum, sessizce kalp at??lar?n? dinlemek. ??imi huzur kaplas?n hi? konu?madan anla??labilmek istiyorum. Sessiz gecelerin k?r karanl???nda yapayanl?z olmak istemiyorum: Anla??lmak istiyorum benim seni anlad???m kadar. Anla??lmazl???n bo?lu?undan kurtulmak, ?zg?rce bizi ya?amak istiyorum kalbimdeki bizi, anla??lmaktan ?te anl?yamamak daha ba?ka daha ?ok ?z?yor, ?ok ?z?l?yorudum biliyormusun anlatm?yordun dertlerini, En ?ok da neye yan?yordum biliyormusun? ne istedi?ini bilmiyordun. ewet ewet a?lad???m? g?rsen sende ?ok ?z?l?rs?n biliyorum. Y?re?in s?k???r seninde. Her ?ey o kadar bo? o kadar anlams?z geliyorki sensiz. Y?ld?z?m a?l?yor bana e?lik edercesine, sen yoksun, ben de sonsuz bir hi?lik. Susuyorum art?k derin derin.Her yok olu?un seni do?uruyor. Sen yeniden ba?lad?k?a, ben bitiyor, ben bittik?e sen ba?l?yorsun!
Ara
Firari Fırtına
Harika resim ve duygulu yazı ....

Çok teşekkürler dost ... Walla bu gibi paylaşımları çok seviyorum ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kanser a??klar-2(didinana) yanaryakar 3 614 10-06-2006, Saat: 04:29 PM
Son Yorum: yanaryakar
  kanser a??klar...sevginin b?ylesi..... yanaryakar 9 916 10-06-2006, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: yanaryakar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:37 PM