:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
umudum olurmusun..
crazy_carsma
ya hadi şiirler neyse tamam güzelde resimler çok fena güzel ya
Ara
in_love_girl
ss2rqho0.jpg

Gitgide aLisiyorum sana: hic bir aLiskanLik bu kadar g?zeL oLamaz. ELLerin eLLerimden uzakta nasiL g?cs?z?m biLemezsin. Yanimda oLdugun zamanLar sigara dumani gibi cigerLerime doLuyor, aLkoL gibi damarLarima yayiLiyorsun. Durmadan basim d?n?yor verdigin hazdaN...

ALiskanLikLar daima korkutur beni: d?s?n ki ben yasamaya biLe aLiskin degiLim... Kendimi kendime aListiramadim yiLLardir fakat simdi sana aLisiyorum...

AListikca ?zLemim artiyor, daha yogunLasiyor. YaLniz icimde garip bir korku var. Sana t?m aLismaktan degiL seni kendime aListirmaktan korkuyorum. Bir g?n sana simdi verdikLerimden daha g?zeLini daha degerLisini verememekten korkuyorum. Bir g?n ansizin ?Lmekten ve seni bana oLan aLiskanLiginLa yapayaLniz birakmaktan korkuyorum. Oysa ki her zaman ve g?n?n her saatinde yaninda oLmaLiyim senin. Bana aLismis oLmaktan pismanLik duyacagin bir dakikan bile oLmamaLi. B?t?n zamanLarini zamanLarimLa karistirip emsaLsiz bir zaman biLesiminde yasatmaLiyim seni. UykuLarda biLe ayni r?yayi g?rmeLiyiz. Her seyin ve her zevkin yarisi senin oLmaLi, yarisi benim...

"Bana aLis," demeyecegim. NasiL oLsa aLisacaksin bir g?n. Simdi cirkinLigimde g?zeLLikLer buLan o g?zLerin o zaman en g?zeLi g?recek bende! ALiskanLiginLa, sevginLe yepyeni bir "ben" yaratacaksin benden!

iLk defa seviLmenin ?rpertiLeri icindeyim inan. SevgimLe mukayese edebiLecegim tek seyi beni sevmende buLdum... ?mr?mde kimse bana sevmenin gerekLiLigini ?gretmedi. Kimseden sevgisini istemedim, verdiLer aLmadim. BenciLdim bir zamanLar hic sevmemis oLdugumu kendi kendime biraz da utanarak itiraf ediyorum. AsiL b?y?k sevgiyi seni sevmekte buLdum ve sevgim senin sevginLe degerLeniyor, ayri bir anLam kazaniyor...

Sevgin oLmasaydi degersiz bir cam parcasiydim. Sevginle bir aynayim simdi. Bana bakanLar bastan basa seni g?recekLer icimde...

Bir zincirin iki haLkasiyiz seninLe anLiyor musun? Ayni kadehte karismis iki ickiyiz. iki keLimeyiz seninLe birbirini tamamLayan. Her yerde iki oLdugumuz icin bir b?t?n haLine geLiyoruz durmadan.

ALiskanLigim devamLi sana cekiyor beni. Durup durup dudakLarini ?pmek geLiyor icimden. SacLarini oksamak geLiyor, eLLerini tutmak geLiyor... Kokunun tenime sindigini hissediyorum geceLeri. Teninin dudakLarimda eridigini hissediyorum. Seni kimse benim kadar benimLe bir b?t?n oLduguna inandiramaz...

Gitgide bu aLiskanLigin icinde kayboLdugumu g?r?yorum. Beni yasadigim zamanin disina cikariyorsun. Bir g?n tarih ?ncesinde yasiyoruz bir g?n buLutLarin ?st?nde. AciLmis b?t?n kuyuLarin derinLigi icimde seni buLdugum yer kadar derin degiL...

ALiskanLik kozasini ?ren bir ipekb?cegi gibi gitgide tamamLiyor bizi. Korkunc bir yangin basLadi y?rekLerimizde. ?zLem, kiskancLik, arzu, ne varsa icimizde hepsi birden bire tutustu. Hic bir su bu atesi s?nd?remez artik. Bu yangin biz birer kor haLine geLinceye kadar s?recek.
?nce bakisLarimiz aListi birbirine...
En mutLu oLdugumuz yerde en g?cL? oLacagiz seninLe...

GeCMiSTeKi T?M ALiSKaNLiKLaRiN BaNa ALiSMaNi ?NLeYeMeZ ARTiK...
Ara
in_love_girl
Smile saoL cnm bak senn için doLdurcm burayı Wink
Ara
in_love_girl
bebegim.jpg
Sol göğsümün altında ki karanlığı aydınlatan gözlerine bu satırlarım…

Gözlerin anlatırdı yüreğini… Sen konuşmayı sevmezdin… Bende susmayı isterdim ama, olmadı sevdiğim.. Araya yasaklar ve ayrılıklar girdi. Bunu ne sen istedin, ne de ben. Ağlayışlarım terk edip gidişine değil, ben sensizken senden diye sensizliği de sevdim… Sense; seni de, sensizliğini de alıp gittin…

Sen gideli düşünüyorum da, aşkın tarifini buldum sonunda… Alışmakla vazgeçmek arasında bir şey… Sevdiğin bir şeye alışıveriyorsun… Bu çok kolay oluyor tabi… Gün geliyor, alıştığın şeylerden vazgeçmen gerekiyor, zor olanı da bu ya, vazgeçmeye alışmak…

Yokluğuna alışmaya çalışıyorum günlerdir…
Bir zamanlar gözlerin, gözlerimle buluştuğunda, mutluluktan uçacağımı sanırdım… Aşk vardı bakışlarında. Boğulurdum da gözlerinin derinliklerinde, yine de şikayetim olmazdı kadere… Ne garip değil mi? Hiçbir şeyim gibiydin, ama her şeyimdin..
Ya da her şeyimdin, ama hiçbir şeyim değildin…

Hatırlıyor musun? Komşunun ziline basıp kaçan çocuklar gibi yaramazdık… Onlar kadar masumuyduk bilemiyorum… Değildik gibi geliyor bana… Sen ne dersin?
Bütün lekeleri saflığa mı kattık sence de?

Artık sana (ve gözlerine) yazmak istemiyorum… Yazdıklarımı okuduğumda daha bir seviyorum seni… Siyahla beyaz, geceyle gündüz gibi, beni seviyor olma, ya da sevmiyor olma ihtimalin…

Bu gün gözlerine baktım… Artık yabancınmışım gibi bakıyorsun yüzüme… Gözlerinde aşk yoktu.. Dahası sevdiğini sanıyormuş gibi bile değildin.. (buna bile razıydım alında) O günlerden bu günlere değişmeyen iki şey kalmıştı… Benimle yalnız kalmaya korkuyorsun… Ve hala, gözlerine her bakışımda boğuluyorum…

Her şey başlayıp bitiyor bu dünyada… Sevmediğimiz şeylerinde bir sonu oluyor, sevdiğimiz şeylerinde… (ve tabi seviyorum zannettiğimiz şeylerinde ).

Seni alıp götüren bir şarkı beklemediğin bir anda bitiveriyor sözgelimi…
Sevdiğin insanlar bir gün kaybolup gidiyor kalabalık arasında…

Gerçekten sevdiğini biliyor olsaydım, yokluğun alışmak daha mı kolay olurdu, yoksa daha mı zor.. Kestiremiyorum…

Senin haklı olduğunu biliyorum, ayrılık vakti gelmişti ve sen gitmeliydin…
Ama her şeyin bir yalan olduğunu düşünmek acıtıyor işte içimi….
Bu kaderi sen yazdın, unutma sen seçtin ayrılığı…
Bir düşün bu aşkta nankör olan hangimizin sevgisi?
Neden öfke var gözlerinde?...
Ara
in_love_girl
kalp-resmi21.jpg

-_- ...Hayat?m?n Ask?na ... -_-

Ya?murun yeni ?slatt??? taze topra??n kokusunu duydugunda akl?na ben gelmek isterim...Uzakta,ufuk ?izgisinde sadece duman? g?r?nen geminin i?inde benim oldugumu dusunmeni isterim.Beni Hat?rlamak istersen,her yeni do?an g?nle birlikte ??kar?m kars?na.Gunun ilk busesini ben konurmak,g?nes olup gun boyunca sadece sen? ayd?nlatmak isterim.Sokakta oynayan ?ocuklar?n seslerinde,i?e gitme telas?na d?sm?s insanlar?n g?zunde,yere dusmus bir yaprak k?r?nt?s?nda bulursun beni...?stersen duydugun her ses beni hat?rlat?r sana.Bazen bir kusun pencerenin dibimde otmesi,bazen bir seyyar sat?c?n?n sokakda bag?rmas? bile beni sana hat?rlatmaya yeterli olacakd?r...S?zlerini ezbere bildi?in,s?ylemekden asla b?kamad?g?n sark? olurum.Sen o sark?y? deil de beni soylersin asl?nda.
Beni g?rmek istersen hep kars?nda olurum.Gokyuzunde,beyaz bulutlar?n arkadas?nday?m ben.Bas?n? yukar? kald?rman yeterli beni g?rmek i?in.Yolda rastlad???n herkes benimdir asl?nda.Dostlar?na selam verir iken o selam? ben al?r?m.Benimle ??kars?n yola her sabah,aksam evine benimle d?nersin.Gitti?in her yere gelirim seninle.Sen yoruldugunda yorulurum,Sen oturdugunda oturur,kalkt?g?nda bende kalkar?m.
Eyer istersen butun gece basucunda sa?lar?n? oksar?m.Sen uyurken yuzune gulumseyerek bakar masumca uykuya dal?s?n? izlerim.Bana dokunmak istersen bir ?i?e?in yapraklar?nda olurum.Yesilin,sar?n?n,mavinin,k?rm?z?n?n en canl?s?nday?m.Elini uzatt?g?n her yerdeyim.Bana dokunmak istersen,kendine dokun.?unku ben benli?imle seninleyim.Beni Gormek,bana dokunmak,beni hat?rlamak istedi?in her yerde ben olaca??m...Ben K?msenin bilmedi?i bir yerdeyim asl?nda '' Senin Yure?inde''...
?imdi elini yure?inin uzerine koy ve beni hissett.?unku ben hi? gitmedim hep orday?m ve orda da kalaca??m....
Lutfen Gitmeme izin verme....
?unku Ben...
?unku BEN Seni ?oK Seviyorum...ASKIM...
Ara
in_love_girl
12350581672rwml4yj4.jpg

Ne kadar zamand?r b?yleyim, ne kadar zamand?r en yak?n dostum ?zlem, hat?rlam?yorum. Sanki zaman durdu. Evet ?zl?yorum ve ?zlemeyi de seviyorum.
??nk? ?zlemin i?inde a?k?m, mutlulu?um, umutlar?m var. Gidenlerin ard?ndan a??t
yakmamay? ??reneli ?ok uzun zaman oldu ama sen bamba?kayd?n. Kimseyi senin kadar
sevmemi?tim ki. Seni birine anlatmaya kalksam s?zc?kler yetmiyor, kelimeler
acizle?iyor. Neye benzetsem, hep bir yan?n eksik kal?yor...

G?lemiyorum art?k? En iyi yapabildi?im ?eyi kaybettim? Asl?nda ?nce seni ve senle birlikte her?eyimi kaybettim. Yan?mda yoksun. Olsan sar?l?rd?m sana s?k? s?k?. B?rakmazd?m, s?k?l?r, ba??r?r ?a??r?rd?n ama ben biraz daha fazla
sar?l?rd?m sana. Biliyorum benden ba??ms?zd?n, hi? sahip olamad?m sana. Olmakta istemedim asl?nda, ??nk? hep yan?mda olacakt?n... Ya da ben ?yle sand?m...
Ara
eXseLanS
walla hepsi cok güsel yaa cok tşk...edeerim..
Ara
in_love_girl
Rİce ederm Wink
Ara
Son Noktam
En ?ok Ho?uma qideN Ahanda Bu

1asenibekleyizc5.jpg

Seni Bekleyi?imin Ad? Yok...

Asl?nda bir kibrit kafi g?nd?zleri tutu?turup,
Gecenin gerdan?na dizi dizi y?ld?zlar yapmaya.
Hani sabah?n boyu yeti?se uzan?p ?pecek aln?ndan Ay’?
Bir de hep ge? kal?nm?? ?mr?n son deminde gelmese ?l?m
Belki b?ylesi dar gelmez giyindi?imiz mutluluklar

Mevsimlerin pe?ine tak?l?p ta,
H?zn? oradan oraya ta??yan ya?murlar gibiyim..

S?cak avu?larda buhar olup g??e kar??an
So?uk bak??larda buz kesip anlamdan alabildi?ine uzakla?an

Seni bekleyi?imin ad? yok,

Hasreti ?eke ?eke uzaklara g?t?ren ?ok vagonlu trenlerin de.
Hani giden gider de, ge?mi?i kal?rya geride,
Onu hep ya?l? g?zlerle bekleyen.
Zamanla dilindeki ?zlemi k?r?verir zaman, en hassas yerinden

?ok ge?meden, ?ok ge?iyor yoklu?unun ?zerinden,
Haram saatler diziliyor bo?az?ma uzad?k?a sensizlik,
Tenhas?na sere serpe uzand???m d??ler de yetmiyor
Yorgun arzular?m? k??k?rtmaya
Verdi?im s?zlere saklanm?? militan k?l?kl? yalanlar yakay? ele veriyor bir bir
Tutuklay?p aynalara hapsediyorum
Sonra vicdan?m delil yetersizli?inden serbest b?rak?yor

Seni bekleyi?imin ad? yok
Dursun diye duvarlara ?iviledi?im zaman?n da
Pay?ma d??en yaln?zl???n zirvesinde,
Sa?lar?mla gizlice siyah?n? payla??yor gece.
O zaman, bu ?ehir bir kez daha d???yor g?z?mden
Kalabal?k kald?r?mlar?nda ad?m ad?m eziliyor g?nahlar?m?n g?lgesi

Sanki ben de?ildim k?l?e k?l?e ac?lar?n sahibi
A??r korkular?n ezip yel de?irmelerine verdi?i
Savrulmu? bedenimin, r?zgar?nda ?lmeden dirildi?i
Sanki sen de?ildin b?rak?p giden
?st?ne ?stl?k hi? gelmemi?ken

Seni bekleyi?imin ad? yok

Kurulmam?? k?pr?lerden ge?meye ?al??an benli?imin de
?iirlerim ?ahit olsun ki
?ki sat?r aras?na s??m?yor yaln?zl???m
Ne nokta anlatabiliyor karars?zl???m?