:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
umudum olurmusun..
crazy_carsma
bİrkez Daha TeŞekkÜr Edİyorum.... Çok GÜzel EmeĞİne SaĞlik
Ara
in_love_girl
1117-20060119-30.jpg

Sadece sanad?r ve senin i?indir yalvar??lar?m yakar??lar?m sadece senin i?indir dualar?m.... belki ?ok hatal?y?m ama ben buyum i?te sana lay?k m?y?m ?ok d???nm???md?r uzun geceler...

Beynimi me?gul eden bu soruyu ?ok sormu?umdur uykusuz geceler boyunca kendi kendime....Asla ?zmeyecegim seni diye ?ok s?zvermi?imdir kendi kendime ama tutamad???m nadir s?zlerden biridir bu heralde, belkide senin beni sevmenden ve de her sana geli?imde beni affetmendendir... ho? art?k utan?r oldum af dilemekten de...

Ama eminim sen her seferinde benden ?z?r beklersin, beni tekrar affetmek i?in can atars?n ama d???n?r?m nezaman bitecek bu sab?r diye, nezaman bu son diyeceksin diye... o g?n gelmesini istemem hi? ama nedendir merak ederim o g?n?...Bazen sa?ma hareketler yapar?m sonra sana bakar?m birsey s?ylemezsin ne d???nd???n? merak ederim...

Birg?n her?ey bitti?inde sana gelip senin g?zel y?z?ndn g?zel g?l?c?kler bekleyecegim tatl? dilinden tatl? s?zler...bunu alaca??m? bildi?im g?n huzurla veda edece?im bu d?nyaya ...G?len g?zlerle ve de huzurlu...
Bu sat?rlar sanad?r...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:26 PM