:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O0o00oo bölesi görülmeddi bakmadan gejemiceksiniZZZ
Qetesh
[COLOR="Purple"]SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........:

güzel bi söz.....aldım bunu
çok tşk ederim....[/COLOR]
Ara
ERTANE
:hihi SLM BEN 9-GLİ ERTANE :d SADO MUSTAFA LİPSON HERKEZE HAYIRLI GÜNLER :d:yikildim: :amp:
Ara
ERTANE
9---G SINIFININ SÖZLERİNDEN BİRİİ
PARAMIZMI VAR FERRARİMİZ OLSUN POLATMIYIZ ELİFİMİZ OLSUN 9--GLİYİZ BIRAKIN KAFAMIZ GÜZEL OLSUN
SADO
LİPSON
MUSTAFA
ÖZGÜR
SLM LAR!!
YAZAN ERTANE:yikildim: :yikildim: :yikildim: :!
Ara
ERTANE
ERTANE
SADO
MUSTAFA
ÖZGÜR
MESÜT
9--GLİYİZ LEN:d
TŞK:yikildim: Confusedmiley16: :hihi Confusedmiley17: :Smile :amp:
Ara
ERTANE
AGALAR9-GLİLERİ SAYAM SAYGILARLA:d
SADO
MUSTAFA
MESÜT
İLKER
ERTANE:d
ÖZGÜR
9-GDEN BİR SÖZBig Grin
PARAMIZMI VAR FERRARİMİZ OLSUN POLATMIYIZ ELİFİMİZ OLSUN 9-GLİYİZ BIRAKIN KAFAMIZ GÜZEL OLSUN:amp:
Ara
ERTANE
ERTANE
SADO
MUSTAFA
MESUT
ÖZGÜR
GANGALR:d:d:d:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
ERTANE
ERTANE
SADO
MUSTAFA
MESUT
ÖZGÜR
GANGALR:d:d:d:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
SempatikKız
ertane bnane 9-g den... aynı 3-4 kez yzmana gerek yok bide konuyla ilgli deil eer tşk etcksen etmicksen böle saçma sapan seylerle sayfayı doldurma!
burası forum sitesi chat ortamıyla karıstırdın galibaSmilebir daha böle konuyla ilgisi olmayan seyleri yasmassan coq memnun olurumSmile
Ara
SempatikKız
the_oguz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öncelikkle bu kısa ama anlamlı sözleri hazırlayan ark. teşekkür etmek isterim..
yani uzun zamandır bir çok siteden alıntı yapmak istedim ama hep aynı sözler burda fark ettim ki değişik olanlar war başkalarını bilmem ama bana bir getirisi olacagından eminim... ayrıca bu siteye uye olmak için girmedim öyle bir göz atmak için girmiştim ancak sitenin ve içindeki üyelerin gercekten yazdıkları yazılara ve hazırladıkları siteye uygun şeyleri direkt cıplak gözle bakmadıklarını kalp gözleriyle baktıklarını ve hissederek , hissetirerekyaptıklarını fark ettim...
daha farklı etkileyici yapımları bekliyorum
msj. diKKate! alıp okuyanlara da ayrıca teşekkür ediyorumConfusedmiley17:

bnde choq teşşkr ederim oguzSmilebnde ilk girdiimde üye olmadım bakmalık girdim ama sora dedim böle bi site yhoq hmn üye oldumSmilecoq farklı bi dünya...arkadaslıkları,dostluklarıyla,asklarıyla,paylasımlarıyla olay bi sitee
böle bi site daha yok bnde böle bi siteyi hazırlayanların eline yüreine sağlık Smile

dier arkadaslarda teşekkr ettikleri ijn bnde teşşkr ederimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gzl sözler(=bakmadan geçmein blki size görede vardır:D SempatikKız 24 7,865 04-09-2022, Saat: 05:27 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 08:42 PM