:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birici?im...
in_love_girl
?o?al?p gitti y?llar, ?yle ?zledim ki seni...."

B?R?C???M... Sesinin kanatlar? ta??s?n seni bana.... Sihirli sesinin kanatlar?nda s?z?lmek istiyorum bir anda bulundu?um yerden. Sesinin kanatlar?nda a?mak istiyorum u?suz bucaks?z bozk?rlar?. Alt?mdan ge?meli kentlerin siluetleri birbiri ard?ndan. Hi?birini hat?rlamamal?y?m, sana ula?ana dek.. Ezberledi?im tek adres,sesinin ya?ad??? yer olmal? sevgilim.... Bu?day ba?aklar?n?n hemen ?zerlerinde u?mal?y?m bir s?re. G?ne?i ba?r?na basan ay ?i?ek tarlalar?ndan ge?meliyim sessizce.. bir o kadar da u?arcas?na,umutla gelmeliyim sana, ?zlemlerin y?re?imi sarsmal? kilometreleri bir bir b?rak?rken ard?mda.. Sonra yeniden ??karmal?s?n beni y?kseklere.Kartallara bile meydan okumal?y?m sesinden ald???m g??le... Onlardan daha h?zl? ?ullanmal?y?m bizi ay?ran her ?eyin ?zerine. Yan?k bozk?r t?rk?leri dinlemeliyim, bana kanat olup g?ne?lere yakla?t?ran sesinden.... B?rak bu kez h?zne yer olmas?n sesinde... Her tonunu sevince, her tonunu ?zleme ay?r sevgilim.. Kavu?malar?n t?rk?s?n? m?r?ldan kula??ma. ??llerde susam?? bir dervi? gibi ?a??r beni p?narlar?na. ?zleminin b?y?kl???n? beni sararak anlats?n sesinin kanatlar?... Sevin?ten g?zlerim ya?armal?,g?ne?lere yakla?t???m anlarda... Ayr?l???n yakan h?zn?n?n?, kavu?malarla ??karmal?y?m d?nyamdan da. Ama yoruldum art?k sevgili.... Dayanamam,zor oluyor uzun yolculuklar. K?sac?k olurdu hep yolculuklar?m seni tan?madan ?nce. ?ndir beni sesinin kanatlar?ndan... G?ne?leri getirdim sana,hala boynunu b?kmedi toplad???m papatyalar... Bu?day ba?aklar?n?n kokusunu ta??yorum,bozk?ra hayat veren... Ay?i?ekleri toplad?m senin i?in, bilmedi?im tarlalardan... S?ms?k? sar?lmal?y?z art?k.. "?zlemlerden yeni bir sevda yaratmal?y?z ?imdi. Bir b?t?n yaratmal?y?z seninle; i?inde ne senden ne de benden hi? bir?ey ta??mayan... ?zg?rl?klere bile meydan okumal?,ona bile ba?lamaktan vazge?meliyiz sevdam?z?..." Ayr?lacaksak e?er bir kez daha, ?nce s?z vermeliyiz kavu?mak i?in. Art?k ??rendim ayr?l?klar?n, g?ne?lerden de yak?c? oldu?unu. Me?er b?y?km?? ayr?l?klar,zamans?z ?l?mlerden bile.... seni seviyorum..seni seviyorum..seni seviyorum....

Y?RE??MDE eritemedi?im ?zlemlerimi g?nder...

O ?ehrin ?zlemli kokular?n? g?nder bana. Sabah?n bu?usuyla uyanan Ejderin silkini?ini, Renk renk ?i?eklerle bezenen yollar?n karma?as?n?... Uykulu y?zlerdeki g?l?mseyi?i, Her sokakta besmeleyle a??lan kepenk seslerini, Simit?i ?ocu?un g?zlerindeki p?r?lt?y? g?nder bana... Sonsuzlu?a uzanan evlerdeki g?nl?k tela?lar? g?nder... "S?ms?k? tutan ellerin y?rek at??lar?n?," Yok say?lan sokak ?ocuklar?n?n y?reklerine sinen korkuyu g?nder.... Sabah?n ilk ???klar?yla yorgun bedeni yata?a b?rakanlar?.... Sonra; Yosun kokulu beyaz k?p?kl? dalgalar?n ??lg?nl???n?... G?vercinleri..... sal?ncaklar?... kald?r?mlar?... Bir bardak demli ?ay g?nder bana mart?lar?n ???l??? e?li?inde... Ayya?lar? g?nder, yosmalar?, sevdal? y?rekleri, "k?f?rl? karanl?klar?" g?nder... Bir sigara yak, bir nefes uzat bana..! A??r a??r y?r? kald?r?mlardan. O sokaklara ait b?t?n g?r?nt?leri D???nce aynas?na yans?yan bak??lardan g?reyim. Kokular olsun.... S?radan g?r?nt?ler, kavgalar, ba??r??lar, m?zikler olsun i?inde... K?p?rt?lar, sevdalar, al?n teri, ?irkinli?in detaylar?, Sonra sarmalayan ?l?k lodos olsun kollar?n?n sar???nda... Ay?klay?p g?nderme bana, o ?ehre ait g?r?nt?leri Oldu?u gibi olsun. Sen bilmezsin koynunda ya?ad???n o ?ehri ?zlemeyi Bal?k restoranlarda i?ilen bir yudum sohbetli rak?y?, Puslu mavili?i, Kuma d??en bir damla ya?murun yok olu?unu, ?amurlu yollar?, karanl?k ara sokaklar? ?aresizli?i, karma?ay?, masal ?lkesini and?ran ???lt?lar?... "Bir yudum g?ky?z? g?nder bana..." Sevgi dolu y?rekleri, ifadesiz y?zleri, yorgun Bedenleri.. ?rkek bak??lar?, "kendini harcam??lar?" g?nder. O ?ehre ait dam?t?lm?? g?r?nt?leri g?nder bana. Y?re?imde eritemedi?im ?zlemimi g?nder...!
Ara
crazy_carsma
teşekkürler canım emeğine sağlık soal....
Ara
in_love_girl
sende saqoL jnm..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:00 AM