:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**gs Fan Clup**
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
Ok caniKom öptümm muCuKaBig Grin
Ara
Pessimist
bende canımBig Grin
roket55
Galatasaray KRAL'ı gönderiyor !
Galatasaray, emektar yıldızları Hakan ve Ergün'le sezon sonu yollarını ayıracak.

53551.jpg

G.Saray yönetimi sezon sonunda Hakan Şükür ve Ergün Penbe ile yollarını ayırmaya karar verdi. Hakan’ı ilerleyen yaşına karşın takımda tutmak isteyen yönetim, golcü futbolcunun bu sezon gösterdiği düşük performanstan sonra kararını değiştirdi. Hakan’ın bir yıllık daha sözleşmesi bulunmasına karşın, sezon sonunda ünlü oyuncuyla masaya oturacak olan Cimbom yönetimi, Kral’a ’sözleşmeyi feshetmeyi’ teklif edip, yolları dostça ayırmanın çaresini arayacak. Ayrıca Hakan’a, Katar’dan gelen teklifleri değerlendirmesi de önerilecek.

ŞAŞ-NECATİ KALIYOR
Aynı konuşma, G.Saray’ın bir diğer emektar oyuncusu Ergün Penbe ile de tekrarlanacak.

Sarı-kırmızılı yönetim, yeni sezonda takımı tamamen yenileyerek, yapacağı takviyelerle yola devam etmeyi planlıyor. Bu arada yönetim, takımla yollarını ayrılacakları dedikoduları piyasaya yayılan Hasan Şaş ve Necati Ateş ile devam etme kararı aldı.

Bir diğer operasyon ise takımın yabancı oyuncuları için gerçekleştirilecek. Sasa İliç, Junicho Inamoto ve Adrian Carrusca’nın takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Servet’in transferiyle birlikte G.Saray, Song veya Tomas ikilisinden biriyle daha yollarını ayıracak. Herkes teknik direktör Eric Gerets ile sorunlu olan Song’un gönderilmesini bekliyor. Fakat Gerets’in de takımdan gönderileceği ve bu nedenle Song’un kalacağı, piyangonun Tomas’a vuracağı ileri sürülüyor. Bu arada sarı-kırmızılıllar yeni sezonda 4 yabancı transfer edecek. Bunların tamamının orta saha ve forvet olması muhtemel

Uğur dönüyor
TAKIMDA genç oyuncular için de atak başlatılıyor. Kayseri’ye kiralık verilen Uğur Uçar geri çağrılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye’ye kiralanan Erkan Sevim takımla birlikte yaz kampına katılacak ve buradaki performansı, takımda kalıp kalmayacağını belirleyecek. Kayseri’de kiralık oynayan Özgürcan Özgür ve V.Manisa’daki Oğuz Sabankay’ın ise 1’er yıllık daha sözleşmeleri var. Bu iki ismin gelecek sezonu da kiralık olarak geçirmesi planlanıyor.
Ara
roket55
G.Saray'dan örnek davranış!
Galatasaraylı oyunculardan Ergün Penbe, Hasan Kabze, Fevzi Elmas ve Mehmet Topal böbreklerini bağışladı. Türk Böbrek Vakfı'nın düzenlediği bağış kampanyasına katılan Sarı-Kırmızılı oyuncular, Bahçelievler'deki Hizmet Hastanesi'ne gelerek diyalize bağlı olan hastalara moral verdiler.

Bu tür organizasyonlara sağduyulu olduğunu belirten Ergün Penbe, "Bugün burada büyüklerimize kardeşlerimize moral verdik. İnsanları seviyorum onlara yardım etmeyi seviyorum, umarım analarımız babalarımız kardeşlerimiz sağlıklarına kavuşurlar" diye konuştu.

Ayrıca "Bir Organ Bir Hayattır" sloganını kullanan Hasan Kabze, insanları organa ihtiyacı olan hastalar için yardıma çağırdı.Sarı-Kırmızılı futbolculara organizasyona katılmalarından dolayı teşekkür belgeleri verildi
Ara
roket55
Galatasarayımızgalatasaray

Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom!
Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)
Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek...
Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli...
Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.
Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
*Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Besiktas'im Icin, Oyle
*Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep *Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!
*Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray...
*Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi...
*Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma..
*Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
*Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray
*Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, *Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.
Ara
Pessimist
Alıntı:
Galatasaray KRAL'ı gönderiyor !

olamaz bole bir saçmalık
bole akılsızlığı kimse yapamaz
haber kesin yalandır!
uA_YuNuS_SeFa_uA
Hakan ŞÜKÜR GooL Rekorunu Kırdıkdan Sonraa MuhtemeLen Gidecekk...GoooL Rekorunuu Kıramassa Takımda KaLacakkk...Umarım Sezonn Sezonuu Kadarr GooLLerii Atar Giderr...Yurt Dışından TekLifLer Alıyorr, Hem GALATASARAY S.K. Hemde Kendisi Para Kazanmasını İstiyor KraL.Umuyoruzz ki İstediği Olur...!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beyazıt Öztürk Fan clup PrinceSs 7 5,240 04-10-2022, Saat: 12:03 AM
Son Yorum: wildfang
  Yunus Emre Fan Clup PrinceSs 7 754 04-09-2022, Saat: 06:23 PM
  zEkeriya beyaZ fun CLup rapmania 3 638 04-08-2022, Saat: 09:40 AM
  Rap ManyaqLarı Fun cLup rapmania 33 2,199 04-08-2022, Saat: 09:34 AM
  K?R?K KaLpLeR Fan CLuP €BeRimSin 16 1,491 04-02-2022, Saat: 01:38 PM