:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüsrandı Bizimkisi Aşk Değildi...
€BeRimSin
Hüsrandı bizimkisi, aşk değil. Sararmış eski bir yaprak gibi saklamaya müsait değil.
Anlattığımda sana ilk gecemizde kambur bir şövalyeydim; tüm savaşları kaybetmiş, tüm ölümleri hak etmiştim ve yalnızdım senin için, sana rağmen.
Ellerimi tuttun kimsenin tutmadığı gibi ve susturdun önce kâinatı sonra beni.
Hüsrandı bizimkisi aşk değil.
“Kahramanlar” dedin “az konuş çok susarlar.” Seven söylemez, söyleyen sevmez.
“Aşk” dedin “hiç de adı gibi aşkın değildir, olsa olsa şarap kadar içkindir” ve layıkı derin bir sükunettir.
Hüsrandı bizimkisi, aşk değil. Yanarak kayan bir yıldız kadar anlamlı değil. Kendime küsmüştüm seni ararken, –ki ömrümün miladısın- kendimi ararken seni bulduğum kadar. Tanımlar tanımlamalarıma sığmadı sözlüklerdeki, kelimelerse karşılamıyordu aklımdakini. Be şarap değil süt aradım düşümde, sense aşka müdahil bir tarihtin rüyet dipnotlarına düştüğüm. Sevdiklerim kendim için, kendime rağmen. Terleyen avuç içlerinde fal bakmak gibi.
Hüsrandı bizimkisi, aşk değil.
“Yalanlar” dedin “bilinmek içindir, gerçekse yaşamak için.” Kendimi sende kaybetmek, bahara aldanmakmış. Tuttuğum çiçek soldu, yaktığım ateş dondu.
Hüsrandı bizimkisi, aşk değil. Işıksız bir gece, görünmez bir peçeydi gerçek yüzlerimizi örten. Aydınlık sabah değil.
Ne eksik ne fazlaydı ama yine de bir türlü tamam değil.
MasaL_perisi
Teşekürler Ezberimsin
Yüreğin hiç husrana uramamsı dileğimle..Smile
Ara
DarkLady
Işıksız bir gece, görünmez bir peçeydi gerçek yüzlerimizi örten. Aydınlık sabah değil.
Ne eksik ne fazlaydı ama yine de bir türlü tamam değil.

Emeğine sağlık. Çok güzeldi. . .
Ara
€BeRimSin
Beğenmenize Çok Sevindim...
Sizinde GüzeL Yüreğiniz Hiç Üzülmemesi Dileğiyle...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 443 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: wildfang
  ?MKANSIZ A?K't? bizimkisi......... ROSE 15 574 04-04-2022, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayalim Bu Değildi.. YasSmin 8 701 03-28-2011, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: YasSmin
  Olmayacak Bir Duaya Amindi Bizimkisi acemhe 0 641 05-19-2010, Saat: 10:03 PM
Son Yorum: acemhe
  Bir ses değildi beklediğim, yada çığlık.. acemhe 0 351 05-18-2010, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:58 AM