:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IsLak Mektup...
in_love_girl
G?nderdigin isLanmis mektubu aLdim. KeLimeLer dagiLmisti, harfLer
birbirine girmisti. IsLanmisti kagit, seninLe agLamisti. KeLimeLerin isLak ve yagmur tadindaydi. Virg?Lden sonra s?z?Lecek, noktanin ardindan d?secek gibiydi...

Ya agLarken yazmistin mektubu yada yazarken agLatmistin harfLeri. Ama tutmak isterdim g?zyasini akmasin diye, ya da tutunmak g?zyasina ve birLikte d?smek yanagindan bosLuga. BosLugun ardinda yokLuk var ve damLa damLa senden uzakLasmak. Senin yanagindan kopan bir damLa oLmanin ?tesinde senden kopmak var...

Dayanir mi sandin buna y?rek. Bir damLa yas midir sadece yanagindan
s?z?Len, y?reginin b?t?n atesini tasimaz mi sandin o g?zyasi. Ve ona
tutunmaya kaLkan beni atesLere yakmazmi sandin. G?zLerinin renginde akar sanirdim g?zyasini ve tadi deniz tadinda. BiLirsin denizLeri ne kadar sevdigimi, ama nedenini de bug?n ?gren istersen...
DenizLeri sevisimin tek sebebi, bana y?regini getiriyor oLusudur. Y?regin gibi sonsuzLugu ?agiriyor oLusu. Deniz sen varsin diye denizdir. Seni hatirLattigi i?in sevgiLidir...

G?zyasina ne tutabiLdim, ne dokunabiLdim, ne de tadabiLdim. Bir damLa
g?zyasi b?yLe mi yakarmis biLdim ve yandim. Ama senden ayri kaLmamak adina, bosLuga d?smemek adina yanmaya razi oLup; yanagindayken tutmak isterdim yinede o g?zyasini...

Ve simdi susmak istiyorum, ??nk? i?im aciyor. Sade i?im degiL ruhumda aciyor. ELine bir gonca g?L? aLipta saatLerce agLayan insanLar
g?rm?st?m. Ve onLara beLki de g?Lm?st?m. Bir seLam geLdi diye sevgiLiden saatLerce ?ocukLar gibi sevinenLer g?rm?s g?Lm?st?m; deLi bunLar diye... G?L?nen sey; basa geLen sey oLurmus biLdim simdi...

Ne aciLar yasamis direnmistim. Ne firtinaLar g?rm?s yikiLmamistim.
YiLLarca yasamis yasLanmamistim. Ne yanginLardan ge?mis yanmamistim, yansam da k?L?mden g?LLer yetistirmesini biLmistim. O k?LLerden yeniden binaLar kurmus dimdik ayakta kaLmistim. FirtinaLara ve yanginLara tahamm?L edebiLen ben, bir damLa g?zyasina yenik d?st?m iste...

Simdi firtinaLar terletir, aciLar haz verir hep. Hep i?imin bir yerinde bu durumdan zevk aLir daha fazLasini isterim. “Ask” deniLen sey; beLki de bunun adidir biLmiyorum. Bir baLik denizi nasiLl tarif etsin ki hem. Artik denizLerin tadini, bogazima ka?an suLarindan biLiyorum. Birde g?zyasinin tadini biLmek istiyordum, denizLere ne kadar benziyor diye...

Ama geL g?rki tutamadim ki tadabiLeyim. Tutunamadim ki arinayim. Bir firtinadan ?zge, bir yangindan daha yanik, bir ?igLiktan daha aciymis bir damLa g?zyasi. Ve ben simdi aciLara ve yiLLara yenik d?smedim de; bir damLa g?zyasina yenik d?st?m. GeL, geL de g?r beni...

C?mLenin sonuna koydugun o noktaya uzun uzun bir daha baktim.
Yagmurdan sonrasina benzer bir toprak kokusu kapLadi her yani. Ama sen duyamayacaktin bu kokuyu; ??nk? g?zyasindan yanginLar ?ikarmak teLasindaydin. Ve o yanginLarLa birLikte y?regimi yakmak ?abasindaydin.

Simdi bekLe, bir g?n g?zyasi siseLerini aLip yoLLara d?sersem. ELimi de g?nL?m gibi atese dayanabiLir haLe getirirsem, bekLe iste o zaman geLecegim...
Ara
crazy_carsma
emeğine sağlık jnm yazıların hepsi birbirinden güzel teşekkürler....
Ara
in_love_girl
beyendiine sewndm jnm..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Y?re Mektup tatlı_cadı 6 729 04-12-2022, Saat: 05:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevgiliye A??lmam?? Mektup tatlı_cadı 16 1,245 04-12-2022, Saat: 04:54 PM
  Sevgiliye Son Mektup ... Firari Fırtına 1 570 04-11-2022, Saat: 03:53 AM
  Sonu Olmayan Mektup Stinq 3 679 04-10-2022, Saat: 06:41 AM
  Anneye mektup/Dram...(okumalısız bence...) HaNıM_KızZ 7 669 04-08-2022, Saat: 10:58 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:31 AM