:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikebahçeli balık intihar etti!
Pessimist
Kadıköy Belediyesi’nin akvaryumunda bulunan 1 ezik, 1 Beşiktaşlı ve 1 Galatasaraylı toplam 3 balıktan sarı-laci olanı intihar etti. Diğer 2 balığın yanında daha fazla ezilmeye dayanamayan balık, kafasını havalandırma borusuna sokarak hayatına son verdi.

balik.jpg
Bir gün hiç rezilbahçeli kalmayacak! icon_biggrin.gif :yikildim: :yikildim:

Fenerbahçeli balık intihar etti!

[i]Fenerbahçe UEFA'dan elendi milyonlarca taraftarı şoka girdi. Üzüntü dalgası sadece insanları değil hayvanları da etkiledi.

Kadıköy Belediyesi Binası'nda akvaryumda üç büyük takımın renklerinden oluşan balıklar bulunuyor.. AZ Alkmaar maçından sonra akvaryumu izleyenler gözlerine inanamadı. Çünkü Fenerbahçeli balık cansız yatıyordu.

Sabah yazarı Mahmut Övür'ün duyurduğu Fenerli balığın intiharı herkesi şok etti. İnanılmaz ama gerçekti. Fenerbahçeli balık havalandırma borusuna kafasını sokarak intihar etmişti.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk bu garip durumu şöyle açıklıyordu: "Fenerbahçe'nin kaybetmesine hepimiz çok üzüldük. Ama akvaryumdaki balığın intihar etmesi hem şaşırttı hem de çok üzdü."

BALIK BİLE FENERE DAYANAMADI İNTİHAR ETTİ İNSANLARIN BAZILARI HALEN FEBELİ!:yikildim: :yikildim: :yikildim:
[/i]
romantiq_exelance
:yikildim: :yikildim: :yikildim: sağol teşekkürler nede olsa fenEL5çe'li:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Pessimist
rica ederim... ölümüne fenev diyenlereBig GrinBig Grin
romantiq_exelance
yıldıVım baskan fenEV5çe şampiyon Big GrinBig Grin
Pessimist
ölümüne fenevBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Futbolcular sahayı terk etti! Ñ•qρα кJмя 2 311 04-13-2022, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: wildfang
  İş ve spor dünyasının acı kaybı: Güven Sazak vefat etti MaSaL 1 679 04-27-2011, Saat: 10:39 AM
Son Yorum: YasSmin
  Miller Türkiye'yi tercih etti MaSaL 0 506 01-18-2011, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: MaSaL
  FenerbahÇe Şokta...Şampİyonlar lİgİ'ne daha eleme turlarinda veda ettİ CaNaT 0 580 08-04-2010, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: CaNaT
  Beşiktaş Siroki Brijeg i MağLup etti! 'RapperLadys 6 708 08-30-2008, Saat: 06:00 AM
Son Yorum: 'RapperLadys

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:20 AM